רוצה פרטים על מבחן רישוי לרופאים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

בחינת רישוי ברפואה - קורס הכנה למבחן רישוי ברפואה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מבחן רישוי לרופאים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מבחן הרישוי לרופאים
 
בחזרה למציאות
 
בעקבות תנאי הקבלה הגבוהים במיוחד ללימודי רפואה בישראל, צעירים רבים נאלצים לעבור את ההכשרה האקדמית שלהם בחו"ל. לימודים אלה אמנם מוכרים בישראל, אך בוגריהם עדיין נדרשים לעבור בהצלחה מבחן רישוי מקומי בישראל על מנת שיוכלו להתחיל לעבוד בתחום.
למועמדים לעבודה בתחום הרפואה ניתנת אפשרות חלופית להשתתף ב"סבבים קליניים" בבתי חולים לשם רכישת ידע פרקטי שימושי, אך עלותם יקרה, ולכן רבים מעדיפים להכין את עצמם כראוי לבחינה.
 
על הבחינה
 
המצדדים בקיום הבחינה מאמינים בחיוניותה, ומדגישים כי מטרת הבחינה אינה סינון מועמדים גרידא. לדידם, הבחינה מהווה דרך אובייקטיבית לוודא, כי המועמדים אכן הוכשרו כראוי, וליצור סטנדרט אחיד להערכת יכולתם ורמת הידע שברשותם. ההסכמה בקרב אנשים רבים מן התחום היא כי הבחינה אינה קלה, וגם רופא מן המניין היה נדרש בהכנה אינטנסיבית על מנת לעבור אותה. הציון הנדרש למעבר הוא 60. ניתן להיבחן בשפה בה שולט המועמד. אמנם לבחינה מוקדש ספר לימוד ייעודי, הממקד את החומר הנדרש, ובכל זאת מומלץ להשתתף בקורס הכנה, ובמיוחד אם עבר פרק זמן מאז תום הלימודים, ונשארתם מעט "חלודים".
 
על הקורס
 
קורס הכנה למבחן רישוי לרופאים נועד לסייע לכם להגיע לבחינה תוך היכרות עם תכניה ואופני ניסוחה. בבחירת הקורס כדאי לכם לוודא כי הוא מוכר על ידי משרד הבריאות, כיוון שקורסים כאלה, בתנאים מסוימים, מזכים את עובריהם בבונוס של 10 נקודות בבחינה. במהלך הקורס זוכים הסטודנטים לריענון החומרים שלמדו במהלך הכשרתם האקדמית, ולעדכונם והתאמתם לצרכי מעבר המבחן.
 
מתכונת הלימוד
 
למועמדים מוצעים קורסים בני שישה חודשים, לצד קורסים מורחבים אשר משכם שמונה חודשים. הקורסים הם אינטנסיביים, ומתקיימים כחמישה ימים מלאים בשבוע. במהלכם מתורגלים שאלוני דוגמה המדמים סיטואציית מבחן, ומוסברות שיטות חשיבה ועבודה היכולות לסייע בפתרון מהיר ומדויק. בקורס מתקיימות בחינות סיכום פנימיות, ובחינת מגן לה שני מועדים. אלה הזכאים לציון 70 ומעלה בבחינת המגן מקבלים את בונוס 10 הנקודות למבחן הרישוי. הקורסים מועברים על ידי רופאים בכירים וכוללים גם מפגשים עם מנהלי מחלקות, בהן תינתן אפשרות לביצוע סטאז'.
 
מועדי הקורסים
 
מספר המקומות בהם מוצעים קורסי הכנה לבחינה קטן בהרבה ממספר הנבחנים. מסיבה זו יש להזדרז בהרשמה למוסדות הלימוד, ובמידת הצורך לברר לגבי קורסים חדשים הנפתחים. לפי המידע הנמצא ברשותנו, קורסים נפתחים בדרך כלל במאי ובפברואר, אך יש לוודא זאת בכל מוסד לימודים בנפרד.
 
נושאי הלימוד
 
פסיכיאטריה כירורגיה 
רפואה פנימית רפואת נשים     
רפואת ילדים ומיילדות       
 
 
היכן מתקיימים קורסים?
 
  • בית חולים קפלן, רחובות
  • בית חולים השרון, פתח תקווה
  • בתי החולים סורוקה, נהריה ורמב"ם - יש לוודא שהקורסים מאושרים.
  • בית הספר האמריקאי למקצועות הרפואה - מציע קורס המתקיים בשפה האנגלית.
  • חברת מדידקטיק – מציעה קורס ממוחשב אשר תכנית הלימודים בו הורכבה על ידי רופאים המנוסים בהדרכה למבחן הרישוי. הקורס כולל מגוון רחב של שאלות לתרגול, וכמובן סימולציית בחינות. כמו כן, מוקנות בו מיומנויות ייעודיות למבחן, ויש בו מעקב אחר הנתונים האישיים של הסטודנט. 
 
שירות אישי חינם

צריך פרטים על מבחן רישוי לרופאים?

רוצה לדעת יותר על מבחן רישוי לרופאים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: מבחן רישוי לרופאים
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp