בולרו ללימודי ספרדית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מרכז בולרו - ספרדית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


Bolero - בולרו בית הספר ללימודי ספרדית

בולרו הוא בית ספר ללימודי השפה הספרדית הממוקם בדרום הארץ. בית הספר פועל בשיטת לימוד ייחודית המתאימה את הקורסים לדרישת התלמידים ולצרכיהם האישיים.

 

הלימודים בבית הספר לספרדית בולרו פונים לקהל יעד נרחב של מעוניינים בשיפור רמת השפה הספרדית בצורה ניכרת. תוכנית הלימוד נבנית ומותאמת לרמתו המקצועית של כל תלמיד ודוגלת בחיזוק השפה על ידי הגדלת אוצר המילים, הקפדה על כללי הדקדוק והקניית ביטחון לתלמידים.

 

כל אלו בנוסף לתרגול רב לאורך כל הדרך, גורמים לשיפור באופן מהותי של השפה הספרדית וסוחפים את הסטודנט למסע ספרדי מהנה.

לבית הספר לספרדית בולרו שני יתרונות בולטים: אפשרות להתמחות בהוראת הספרדית המדוברת ושיטת לימוד מיוחדת לבולרו, שפותחה במיוחד ללומדים הישראליים.

 

הלימודים בבולרו מתאימים לסוגי אוכלוסייה מגוונים: לחברות עסקים העובדות עם חברות מאמריקה הלטינית, לחברות עם לקוחות דוברי ספרדית, לאנשי עסקים הנוסעים לנסיעות תכופות ברחבי אמריקה הלטינית, לצעירים המתכננים טיולים לדרום אמריקה, שיעורים פרטיים לגיל הזהב וכמובן- שיעורים פרטיים לאנשים הרוצים לרכוש ידע בשפה או סתם לדבר בספרדית בשביל הכיף.

להלן היצע הקורסים המגוון בתחום הספרדית שמציע בית הספר בולרו:

קורס ספרדית למטיילים:

 

קורס הספרדית למטיילים מקנה את המיומנויות והכלים הבסיסיים בשפה הספרדית על מנת לטייל בדרום אמריקה, להבין את השפה ולתקשר עם אנשים.

 

הקורס נערך בקבוצות לימוד קטנות ושם דגש על רכישת אוצר מילים, הרכבת משפטי הווה ועתיד קרוב עד לשליטה ותקשורת ברמה של שיחה. קורס זה מומלץ מאוד לתרמילאים המתכננים טיול באמריקה הלטינית.

קורס ספרדית עסקית לאנשי עסקים או לאנשי מכירות:

 

קורס זה מתאים לאנשים המעוניינים ביצירת קשרים עסקיים בינלאומיים עם ספרד או מדינות מאמריקה הלטינית. השפה הספרדית נחשבת לשפה המדוברת השנייה בעולם וידע בשפה זו הכרחי לקיום עסקים מסוג זה.

 

רוב אנשי העסקים מהמדינות הלטיניות דוברים רק ספרדית ולא מעורים בשפה האנגלית, לכן הדרך היחידה ליצירת קשר עסקי עימם היא בשפתם.

 

הקורס פונה לחברות המעוניינות ללמד את עובדיהם את השפה, הקורס נערך בחברה ומתאים את עצמו לצרכים ולדרישות של כל חברה וחברה.

קורסים בספרדית לפי חלוקה לרמות:

 

קורסים אלו פונים לתלמידים המעוניינים ללמוד את השפה באופן פרטי ותוכנית הלימוד מותאמת לרמה המקצועית של התלמיד.הקורס מעניק לתלמידים ביטחון לשוחח בשפה ומשפר את הידע.

 

שיעורים פרטיים בספרדית:

 

בנוסף להיצע הקורסים המגוון, מציע בולרו גם שיעורים פרטיים בכל הרמות ולכלל האוכלוסייה. השיעורים פונים לתלמידים שונים המעוניינים לרכוש ידע בשפה ותוכנית הלימוד מותאמת לפי רמתו של התלמיד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp