קורס בודקי תוכנה QA ואבטחת מידע במכללת B Wise College

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בודקי תוכנה QA ואבטחת מידע - מכללת B Wise College.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

קורס בודקי תוכנה-QA ואבטחת מידע במכללת B Wise College

 

מכללת B Wise College היא מרכז הדרכה והכשרה ללימודים מקצועיים המתמחה בעיקר בתחומי פיתוח תוכנה ואבטחת מידע. המכללה גורסת כי כל אחד יכול לפתח קריירה בתחום ההיי-טק ולכן היא מציעה מגוון קורסים ומסלולי הכשרה המתאימים לקהל רחב של סטודנטים ובהם מועמדים ללא רקע או ניסיון מקצועי מקדים המעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית וגם אנשי מקצוע העוסקים בתחום הIT ומעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתחומי הפיתוח ואבטחת המידע.

 

 

למכללת B WISE שני מרכזי הדרכה בראשון לציון וברמת גן אשר כוללים כיתות מחשבים מאובזרות ומשוכללות וסגל הדרכה מיומן עימו נמנים מרצים מקצועיים בעלי תעודות בינלאומיות. בנוסף לכך, הסטודנטים במרכז נהנים מיחס אישי, מליווי צמוד ומחומרי לימוד ותרגולים עדכניים והם מסתייעים בשירותי המכללה הפועלים להשמתם ולהשתלבותם בתעסוקה.

 

לצורך מיון המועמדים המרכז מציע שירותי אבחון המבוצעים על ידי יועצים ופסיכולוגיים ארגוניים. אבחונים אלה בוחנים את היכולות של המועמדים ואת כישוריהם ומסייעים להכוונתם למסלול ההכשרה המתאים להם ביותר.

 

מה כולל התפקיד?

 

בדיקות תוכנה נועדו לבדוק את איכות התוכנה באמצעים אובייקטיביים שונים ובודקי התוכנה אחראים לבצע בדיקות שונות ובהן: תקינות התוכנה, אבטחה, תאימות לתקנות, ביצועי היישום, עומסים ועוד. קורס בודקי תוכנה מוסמכים QA במכללת B Wise College פותח במרכז מתוך כוונה לענות על הצורך בתעשייה לאנשים מקצועיים ובעלי ידע בתחום בדיקות התוכנה ואישורן לפני הפעלתן.

 

פעמים רבות התוכנות מורכבות ומתקדמות ולכן, מטבע הדברים, עשויות להתרחש תקלות ובעיות שיגררו נזקים לארגון, אם בנזקים כספיים ואם באיבודי מידע. בעיות אלו יכולות להיפתר מבעוד מועד על ידי בודקי התוכנות ולכן כל תוכנה שמפותחת כיום עוברת תהליך של בדיקות שמטרתה לאתר תקלות לפני ההפצה. לאנשי QA תפקיד משמעותי בשיפור התוכנות, במזעור נזקים ובמניעת תקלות בתוכנות השונות בארגונים.

 

מה לומדים?

 

קורס בודקי תוכנה מוסמכים - QA במכללת B Wise College מספק למשתתפים את כל הידע והכלים הנדרשים להכשרתם כאנשי מקצוע בתחום בדיקת תוכנות והבטחת איכות למערכות. תוכנית הלימודים בקורס מקיפה נושאים עיוניים ומעשיים הנדרשים לעיסוק בתחום בדיקות התוכנה ובוגרי המסלול זוכים להתחייבות של המרכז בשילובם ובהשמתם לעבודה בתחום.

 

 

משך הקורס

 

הלימודים בקורס בודקי תוכנה מוסמכים מתפרסים על פני 180 שעות לימוד אקדמיות וכוללים 36 מפגשים.

 

הסמכה

 

תעודת גמר יקבלו הבוגרים אשר היו נוכחים בלפחות 80% מהמפגשים, הגישו את כל תרגילי החובה וביצעו את פרויקט הגמר.

 

 

קהל היעד

 

קורס זה מיועד למועמדים ללא רקע תכנותי המעוניינים לרכוש השכלה מקצועית בתחום, כמו גם לבעלי רקע וניסיון ובהם אנשי אבטחת מידע, אנשי QA, מפתחים, מנתחי מערכות, אנשי ITהמבקשים להרחיב ידיעותיהם בתחום.

 

תנאי קבלה

 

כדי להתקבל לקורס יש לעמוד בתנאים הבאים:

  • לעבור ראיון קבלה
  • להכיר את מערכת ההפעלה Windows ו/או לינוקס.

 

שכר הלימוד

 

עלות הקורס הינה 11,000 ₪
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת B WISE

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp