תואר באמנות בחממה - בית הספר לאמנות ועיצוב (בחסות המכללה למינהל)

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי הרוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על תואר ראשון באמנות - החממה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון באמנות בחממה – בית הספר לאמנות ועיצוב
 
ליצור את עתידך
 
המסלול לתואר ראשון באמנות בחממה – בית הספר לאמנות ועיצוב, הוא מסלול שבו משולבים לימודים תיאורטיים בתחומי האמנות השונים והיכרות בפועל עם טכניקות יצירה, סגנונות אמנותיים ואפשרויות שונות לתרגום קונספט מופשט לכדי יצירה פיזית. בין השאר, הסטודנטים בתכנית זו רוכשים ידע מקיף בתולדות האמנות, נחשפים לחומרים המשמשים ליצירה ומפתחים מיומנויות טכניות להבעה באמצעות החומר.
 
תכני הלימוד
 
במסלול זה קיים דגש על הבנת מסורות אמנותיות ועל פיתוח היכולת היצירתית וגיבוש הזהות האמנותית. זאת כדי להוביל את הסטודנטים ליצירה ייחודית ולביצועים גבוהים. בין היתר, משולבים במסלול זה עבודה בסדנאות מעשיות, מפגשים עם אמנים יוצרים וכיתות אמן, דיונים מונחים וביקורת עבודות, והגשת מטלות מעשיות. בנוסף, על הסטודנטים להגיש פרויקט גמר יישומי בשנת הלימודים האחרונה, ולהגיש עבודה סמינריונית מקיפה.
 
מתכונת הלימוד
 
המסלול אורך ארבע שנים ומתקיים במתכונת לימודי בוקר, לשם קבלת תואר בוגר באמנות. יצוין, כי בחממה מוצע גם מסלול תעודה באמנות באורך שנתיים בתוספת קורסי קיץ. הלימודים מתקיימים בתל אביב.
 
נושאי הלימוד
 
הלימודים בכל המחלקות במכללה זו כוללים לימודי יסוד שבהם נלמדים נושאים כתולדות העיצוב, יישומי מחשב, יסודות השפה החזותית, תולדות האמנות ועוד. מבין הנושאים הייחודיים הנלמדים במסלול זה, נכללים גם:
 
 • דו ממד ותלת ממד
 • מורפולוגיה
 • יסודות בטיפוגרפיה
 • רישום אנטומי
 • עיצוב אינטראקטיבי
 • המחשה גרפית
 • תרבות ואמנות בישראל
 • הנדסה תיאורית
 • פרקים במחשבה המזרחית
 • אמנות ומיתולוגיה
 • פרקים במחשבה המערבית
 • ועוד
 
קהל היעד
 
לימודים לתואר ראשון באמנות בחממה מתאימים לכל מי שמבקש להתמקצע בתחום זה, וכן למי שמבקש להעשיר את התפישה הוויזואלית שלו ואת יכולותיו לעשות שימוש בחומרים מסוגים שונים, לצורך הבעה של רעיונות, של תפישות ושל רגשות. בנוסף, נדרשת יכולת לעבודה יצירתית בידיים, תשוקה לעבודה עם חומרים, ורצוי שתהיה היכרות מוקדמת עם עולם היצירה והאמנות הפלסטית.
 
תנאי הקבלה
 
לצורך קבלה ללימודים במסלול זה המועמדים אינם נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות או ציון בבחינה הפסיכומטרית, אך הם נדרשים לעמוד בתהליך המיונים של המכללה; עליהם לעבור ריאיון על ידי ועדת קבלה וכן להציג תיק עבודות שבו חמש עבודות אמנות מסוגים שונים, לבחירת המועמד. בנוסף, עליהם להיבחן בכמה בחינות כניסה למסלול, הבודקות בין היתר את יכולות ההבעה והעיצוב שלהם, את החשיבה החזותית שלהם ואת הגישה האמנותית.
 
אפשרויות התעסוקה
 
בתום הלימודים במסלול לתואר ראשון באמנות בחממה יוכלו בוגריו לעבוד כאמנים יוצרים עצמאיים, להשתתף בפרויקטים שונים שדורשים מעורבות של אומנים, וכן להמשיך ולהתמקצע בתחום זה ובתחומים קרובים כלימודי תרפיה באמנות, או לימודי חינוך והוראת אמנות.
 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: החממה - בית הספר לאמנות ועיצוב בחסות המכללה למינהל

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

מתלבטת מה ללמוד לתואר שני
ברכה
1 תגובות
לימודי ערבית בשנת תשפא
שרית שרעבי
1 תגובות
לימוד שני תארים שניים במקביל
סחנין
1 תגובות
לוחם משוחרר שלא יודע מה ללמוד
רותם
1 תגובות
איזה תואר דרוש על מנת לעבוד בניהול סיכונים פיננסיים?
רום
1 תגובות
לימודי הערכת עתיקות
אליהו דוד
1 תגובות
אפשר להתקבל לתואר שני עם ממוצע פחות מ80?
Yoni
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים944 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מדעי הרוח

אתגר קרת
"רב תחומיות מייצרת אדם עם נפש עשירה ויכולות מגוונות יותר. אני חושב שההתנסות בתחומים רבים עוזרת לאנשים להבין טוב יותר את עצמם ומה הם רוצים. העובדה שאתה יכול לחשוב מחוץ לדיסציפלינה שבה אתה עוסק ולהפעיל את הסקרנות והיצירתיות יכולה לסייע לקדם אותך."
אתגר קרת
סופר, תסריטאי ויוצר קומיקס
Whatsapp Whatsapp