קורס הכנה לבגרות בתנ"ך זיו כספי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בגרות בתנ"ך - זיו כספי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בגרות בתנ"ך זיו כספי

 

בית הספר לבגרויות ופסיכומטרי זיו כספי

 

בעידן הנוכחי, חשיבותה של תעודת הבגרות אינה מוטלת בספק. ללא תעודת בגרות קשה להתקבל ללמודים גבוהים, כדי להגיע לנקודת זינוק טובה לכל מסלול עתידי. בזמן התיכון, רבים מאיתנו היו טרודים בנושאים רבים ולימודים, לא היו בראש מעיינינו. בית הספר לבגרויות ולפסיכומטרי של זיו כספי מעניק הזדמנות שנייה לכל מי שמעוניין להשיג ציונים גבוהים יותר בבגרויות שיפתחו עבורכם דלתות רבות במוסדות אקדמיים שונים.

 

צוות היועצים של בית הספר מעניק הכוונה לכל מי שמעוניין לשפר, להשלים או להשיג תעודת בגרות מלאה בדרך הקצרה, היעילה והידידותית ביותר. בית הספר מתחייב בפני תלמידיו לציון של 90 ומעלה, ובוגרים שהשיגו ציון נמוך מזה יכולים לגשת בחינם לקורס חוזר.

 

במסגרת בית הספר ניתן להשלים בגרויות בכל מקצועות החובה ולהשלים את הבגרות במקצוע מוגבר נוסף כגון: גיאוגרפיה, פיזיקה ועוד. מורי בית הספר הם אנשי מקצוע מיומנים אשר מלווים את התלמידים במהלך הקורס ועד ליום הבחינה.

 

בגרות בתנ"ך

 

בגרות בתנ"ך בהיקף של 2 יחידות לימוד הינה במסגרת מקצועות החובה הנדרשים לזכאות תעודת בגרות מלאה. מלבד זה, תלמידים רבים שמעוניינים לשפר את ממוצע הבגרויות שלהם נגשים לבחינה במסגרת של 5 יחידות לימוד, בזכות הבונוס הגדול שהיא מעניקה.

 

לימודי התנ"ך נחשבים ללימודים מרתקים, אשר עוסקים ביצירה הגדולה והחשובה ביותר שאי פעם נכתבה. משום כך, הלימודים הינם מרתקים המשלבים ידע מעמיק, ניתוח ופרשנות של מחקרים עדכניים בתחום. סיפורו של עם ישראל, הכתוב בשפה העברית, הפך לאחד היצירות העשירות ביותר הכולל תיאוריים היסטוריים, חוקיים, דרמות ושירה ספרותית. בחינת הבגרות בתנ"ך ברמת 2 יחידות מצריכה כלים ומיומנויות בהבנת המקרא והקריאה התנכ"ית. בחינת ההשלמה ל- 3 יחידות לימוד נוספות מצריכה הבנה מעמיקה יותר, יכולות ניתוח פרשנות גבוהות יותר ואוצר מילים עשיר.

 

קורס הכנה לבגרות בתנ"ך של זיו כספי

 

קורס הכנה לבגרות בתנ"ך של בית הספר לבגרויות ופסיכומטרי של זיו כספי מעניק את כל הכלים הנדרשים על מנת להצליח בבחינה גם ברמה של 2 יחידות לימוד וקורס נוסף ללימודי 3 יחידות הלימוד הנוספות. הלימודים כוללים שיעורים פרונטאליים ושיעורי דיון על הסתירות הקיימות בכתוב. במהלך הקורס התלמידים מתמודדים עם שאלות מוסריות ודילמות רבות שעולות מהטקסטים המקראיים.

 

בנוסף, הלימודים בקורס נועדו לשפר את אוצר המילים ואת יכולות הניתוח הטקסטואלי בקרב התלמידים. חומרי הלימוד בשני הקורסים מסופקים על ידי בית הספר, וחוברו על ידי אנשי מקצוע מנוסים העומדים לרשותם של התלמידים בכל שאלה או הבהרה. שלושת השבועות האחרונים של הקורס מוקדשים למפגשים אינטנסיביים, חזרה על החומר ותרגול שאלות מבחינות קודמות.

 

 

משך הלימודים

 

קורס הכנה בהיקף של 2 יחידות לימוד, לימודי חובה: הקורס מתקיים אחת לשבוע במשך 5 שעות כל מפגש. בנוסף למפגשים אלו מוקדשות שעות תרגול בהתאם לצורך של כל תלמיד.

 

קורס בהיקף של 3 יחידות לימוד נוספות: הקורס מתקיים במסגרת חד שבועית כ- 6 שעות בכל מפגש.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: זיו כספי - השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, בוא ללמוד בקצב שלך

ssssssssss

פורום בגרויות

הסרת עיכוב בבגרות מתמטיקה
בלקיס אלעוקבי
1 תגובות
סאלד מוגבר לאחר המרה
דבורה
1 תגובות
תאריך בחינת בגרות בביולוגיה
רבקה נתן
1 תגובות
שיפור מ-3 ל-4 יחל אנגלית
טל
1 תגובות
מהו ציון החסם בשאלון 803
דודו
1 תגובות
איך מוציאים תעודת בגרות?
נדא
1 תגובות
61 בשאלון 806 ו50 בשאלון 807
סהר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,071 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,163 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב967 חוות דעת

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp