קורס הכנה לבגרות בפיסיקה זיו כספי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על בגרות בפיזיקה - זיו כספי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בגרות בפיזיקה זיו כספי

 

זיו כספי החל ללמוד מתמטיקה ופיזיקה עוד בהיותו נער. מאז צבר שנים רבות של ניסיון בהגשת תלמידים לבחינות הבגרות. הצלחתו הובילה אותו לפתוח את אחד מבתי הספר הגדולים והמצויינים בארץ להגשת תלמידים שמעוניינים לשפר, להשלים או ללמוד לקראת תעודת בגרות מלאה.

 

בבית הספר ניתן להשלים בגרויות במגוון של תחומים כגון: היסטוריה, גיאוגרפיה, לשון, פיזיקה, תנ"ך, מתמטיקה ואנגלית. בנוסף, במסגרת בית הספר ניתן ללמודי קורסי הכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית. מאז הקמתו ועד היום, תלמידים רבים הוכיחו את הצלחתם באמצעות ציונים גבוהים. תלמידים שמקבלים ציון נמוך מ- 90 יכולים לגשת לקורס חוזר בחינם.

 

הכנה לבגרות בפיזיקה

 

בחינת הבגרות בפיזיקה נחשבת לאחת מבחינות הבגרות הקשות והמורכבות ביותר. תלמידים שמעוניינים להמשיך ללימודים גבוהים באחד מן מקצועות המדעים המדויקים וההנדסה, כגון לימודי רפואה, ביולוגיה, כימיה וכדומה נדרשים להשיג ציון בבחינת בגרות זו. לדוגמא, תלמידים לתואר בוגר בהנדסה נדרשים לציון בבחינת הבגרות ברמת חמש יחידות לימוד, אלו החסרים בציון נדרשים להשלים שני קורסי מבוא בפיזיקה, אשר כאמור מעמיסים על הלחץ והעומס של סטודנטים שנה א' לתואר ראשון בהנדסה.

 

תלמידים שנגשים לבחינה בהיקף של 5 יחידות לימוד יכולים להחשיב את הבחינה במסגרת מקצוע מורחב הנדרש לשם הזכאות לתעודת בגרות מלאה. בית הספר לבגרויות ופסיכומטרי של זיו כספי מקיים לימודים רק במסגרת של קורס הכנה לבגרות ברמת 5 יחידות לימוד.

 

קורס הכנה לבגרות בפיזיקה

 

בבית הספר של זיו כספי מלמדים מורים מהשורה הראשונה בארץ, כאשר כל אחד מהם דוגל במתן יחס אישי לכל תלמיד. שיטת הוראה זו מתקיימת גם בקורסי ההכנה לקראת בגרות בפיזיקה. מלבד לשיעורים התיאורטיים, התרגולים המעשיים שכוללים פתירת תרגילים ושיעורי בית, התלמידים יכולים להיעזר במורים על מנת לקבל הכוונה נוספת, הסברים והבהרות בנושאים קשים או מסובכים עבורם.

 

לימודי פיזיקה מצריכים הבנה וחשיבה מופשטת ברמה גבוה. קורס ההכנה לבגרות בזיו כספי לוקח בחשבון את כל המרכיבים הללו, ומאפשר לכל תלמיד לגשת לבחינה תוך הבנה וידע מקסימאלי. שלושה שבועות לקראת הבחינה הכיתה מקיימת לימודים אינטנסיביים הכוללים פתרון שאלות בנושאים שנלמדו בקורס ונדרשים לבחינה עצמה, פיתרון של בחינות מלאות משנים קודמות וחזרה אינטנסיבית של החומר.

 

תקופה זו נועדה להביא את התלמידים לבחינה מוכנים ככל האפשר ולהבטיח את הצלחתם בבחינה. בנוסף, הקורס בנוי באופן מדורג כאשר לימודי הבסיס והיסודות נכללים בשיעורים בראשונים לקורס, ככל שמתקדמים בזמן חומר הלימוד הופך להיות מורכב יותר.

 

 

נושאי הלימוד:

 

נושאי הלימוד בקורס הכנה לבחינת הבגרות בפיזיקה כוללים את החומר הבא:

 • חשמל ומגנטיות: אלקטרו סטטיסטיקה, אלקטרו דינמיקה ומגנטיות.
 • מכניקה - תנועה מעגלית, חוקי ניוטון, קינמטיקה, תנועה הרמונית וגרביטציה, מתקף ותנע.
 • קרינה וחומר - אופטיקה פיזיקלית, אופטיקה גיאומטרית, פיזיקה מודרנית, אטום וגרעין.

 

משך הלימודים

 

לימודי קורס ההכנה לבחינת הבגרות בפיזיקה אורך כארבעה חודשים וכולל שלושה מפגשים שבועיים האורכים בין 4 לחמש שעות. בנוסף, התלמידים מוזמנים להגיע לשעות תרגול שבה פותרים תלמידים בעזרתם של מורי בית הספר.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: זיו כספי - השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, בוא ללמוד בקצב שלך

ssssssssss

פורום בגרויות

איפה בודקת מה ציוני מבחן החוץ?
הדס
1 תגובות
פסילה בבגרות באנגלית עקב חשד להעתקה
חגית
1 תגובות
המרת מבחני חוצים לתעודת בגרות
מירי
1 תגובות
חישוב ממוצע בגרות למגזר הערבי
נגוא אבו סאלח
1 תגובות
חשד להעתקה באנגלית 5 יחידות מועד ב
חגית
2 תגובות
איך מערערים על ציוני בגרות?
סאלם
1 תגובות
חשד להעתקה בבגרות במתמטיקה
אגם כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp