קורס הכנה לבגרות במתמטיקה בבית הספר יואל גבע

יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי
יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי

בגרות במתמטיקה ביואל גבע

 

בית הספר יואל גבע

 

בית הספר לבגרויות ולפסיכומטרי של יואל גבע קיבל את המוניטין הגבוה שלו בעקבות צוות המורים המצוין של בית הספר. כל מורה נבחר בקפידה ומלמד מתוך אידיאולוגיה ורצון להביא את התלמידים לרמה הגבוהה ביותר לבחינה. חומרי הקורסים פותחו ונכתבו על ידי צוות פיתוח והוראה מנוסה והם כוללים הסברים פשוטים ונוחים ותרגילים המבוססים על בחינות בגרות משנים קודמות. שעות התרגול והעזר הינם בהיקף יוצא דופן מכל בית ספר אחר בארץ המכשיר תלמידים לקראת בחינות בגרות והבחינה הפסיכומטרית.

 

בגרות במתמטיקה

 

הבגרות במתמטיקה נחשבת לאחת מבגרויות החובה המורכבות והחשובות ביותר מבין כל מקצועות החובה הנדרשות כזכאות לתעודת בגרות. ציון בבחינה ברמה של 3 יחידות לימוד מינימום הינו תנאי הכרחי לזכאות הבגרות. מרבית המוסדות להשכלה גבוהה בודקים את ציון הבחינה כחלק משיקולי תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון, כאשר לרוב, נדרש ציון ברמה של 4 יחידות לימוד או 5 יחידות לימוד, בהתאם למסלול הלימודים המבוקש ומוסד הלימודים הנבחר.

 

כיום מתקיימות שתי תוכניות לימוד לבגרות במתמטיקה:

  • תוכנית בלימודי צבירה
  • תוכנית חדשה המכונה גם "תוכנית הניסוי".

 

השינוי בין תוכניות הלימוד הוא אינו בתכני ונושאי הלימודים אלא בחלוקה של השאלות וברמת הקושי. החל משנת הלימודים 2011 החלו ללמד בבתי הספר התיכוניים את תוכנית הלימודים החדשה. מועד הבגרות של חורף שנת 2013 יהיה המועד האחרון שבו יבחנו תלמידים בתוכנית הצבירה.

 

מבנה הקורס

 

תלמידים שנכחו ב-90% לפחות בשיעורים ובתרגולים ועדיין לא השיגו את הציון הנדרש בבחינה יכולים לגשת לקורס חוזר ללא תשלום. אולם, חשוב לציין כי מרבית התלמידים שהשתתפו בקורסי הכנה לבגרויות השיגו ציונים גבוהים מאוד, הרבה מעל המצופה.
הלימודים ביואל גבע כוללים שיעורים פרונטאליים בהם מועבר כל החומר הנדרש להצלחה בבגרות, שיעורי עזר הכוללים תרגול אינטנסיבי ופגישות אישיות עם מורי הקורס בהתאם לצרכים האישיים של כל תלמיד.

 

תלמידי 4 ו-5 יחידות לימוד מוצעים "שיעורי עזר סניפיים" הכוללים תרגול נוסף על ידי מורי הסניף הנלמדים בהיקף של 6-8 שעות לימוד בשבוע. כל משתתף מקבל ערכות לימוד הכוללות ספרי לימוד תיאורטיים וחוברות תרגולים הכוללים אלפי שאלות ברמה הנדרשת לבחינה. דגש מיוחד מושם על מתן יחס אישי לכל תלמיד, על מנת לעזור לו לשלוט בחומר בצורה הטובה ביותר ולאפשר לכל תלמיד למצות את הפוטנציאל המצוי בו ולהצליח בבחינה.

 

הקורסים מתחלקים לרמות לימוד שונות בהתאם לרמת הבחינה: 3 יחידות, 4 יחידות ו-5 יחידות לימוד. במידה ועבר זמן רב מאז שלמדתם בבית הספר התיכון או בכל מסגרת אחרת אתם מוזמנים להגיע לשיעורי הכנה לקראת הקורס הכוללים "הסרת החלודה" ולימודים ברמה הבסיסית ביותר. בנוסף, עם ההרשמה לקורס תקבלו חוברות הכוללות תרגילי הכה לקראת הקורס.

 

תאריכי פתיחת הקורסים ומשך הלימודים

 

לבחינה במועד קיץ (חודשים מאי- יולי) קורס ההכנה נפתח בתחילת חודש פברואר. למועד חורף (חודשים ינואר פברואר) נפתח קורס

בתחילת ספטמבר.

 

היקף הלימודים בקורס:

 

  • קורס הכנה לבחינת הבגרות ברמת 3 יחידות לימוד: 9 שעות שבועיות הכוללות שלושה שיעורים בשבוע כל שיעור 3 שעות לימוד.

 

  • קורס הכנה לבחינת הבגרות בארבע יחידות לימוד: 12 שעות לימוד שבועיות, לעיתים מתקיימים שני שיעורים במשך ארבע וחצי שעות לימוד ולעיתים שלושה, בהתאם לרמת ההתקדמות והקצב.

 

  • קורס הכנה לבחינת הבגרות ברמת 5 יחידות לימוד: 15 שעות לימוד שבועיות בממוצע, הכוליים שלושה שיעורים בשבוע 5 שעות כל שיעור.
     

עוד מסלולי לימוד - יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי

חוות דעת של סטודנטים על בגרות במתמטיקה - יואל גבע

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי
03/07/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המורים באמת משתדלים ללמד אותך בצורה הטובה ביותר,מרגישים שנמצאים במקום מקצועי שנותן מענה ויעוץ חינמי  קרא עוד...

על הקמפוס

נהדר אחלה מנהלת כיתות ממוזגות מוארות. תחושה מקצועית מאד,אווירה לימודית,מרגישים שכל המקום מוקדש להצלח קרא עוד...

טיפים

להיות חדור מטרה ולהשאיר את מטרת הלימודים לנגד עיניך...לא להתייאש,ללמוד בצורה יעילה ולא לחרוש בצורה ל קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp