קורס הכנה לבגרות במתמטיקה זיו כספי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על בגרות במתמטיקה - זיו כספי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכנה לבגרות במתמטיקה - זיו כספי

 

שיטת הלימוד בבית הספר לבגרויות ופסיכומטרי של זיו כספי מבוססת על האמונה שיחס אישי לכל תלמיד, והתאמת תוכנית לימודים לפי הצורך האישי של כל אחד, מובילה להצלחה מירבית בבחינה. זמן התיכון הוא זמן שבו אנו עסוקים וטרודים בהרבה דברים, ולימודים אינם נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו. על כן, בבית הספר של זיו כספי מאמינים כי לכל אחד ניתנת האפשרות לשפר את ציוני הבגרויות והציונים שהתקבלו בתיכון אינם מעידים על ההצלחה הפוטנציאלית של התלמיד בלימודיו האקדמיים.

 

כבר משלב בייעוץ, בית הספר דואג להתאים לכל תלמיד את הקורסים המתאימים עבורו, על מנת שיוכל להשתלב בהצלחה בלימודים הגבוהים, על פי רצונותיו ושאיפותיו. קורסי הכנה לבגרות בבית הספר מתקיימים בכיתות קטנות, המאפשרים לכל תלמיד למצות את יכולותיו בצורה מירבית. צוות המורים של בית הספר הינם אנשי הוראה מנוסים אשר ניסיונם הוכיח כי התלמידים מצליחים להוציא ציונים גבוהים בבחינות.

 

קורס הכנה לבגרות במתמטיקה

 

בגרות במתמטיקה הינה אחת מבחינות החובה המאפשרת זכאות לתעודת בגרות מלאה. הבחינה מתקיימת במתכונת של 3, 4 או 5, יחידות לימוד. מחלקת הייעוץ של בית הספר זיו כספי מאפשרת לכל תלמיד לקבל הכוונה באיזו רמה עליו להיבחן. חשוב לציין, שאם אין בכוונתם לנסות ולהתקבל ללמודים גבוהים בתחומי ההנדסה והמדעים המדוייקים אין שום סיבה שתבחנו בבחינת הבגרות ברמת החמש יחידות לימוד, צוות הייעוץ של בית הספר ידאג להתאים עבורכם את הרמה הנדרשת בהתאם לשאיפות והיכולות של כל אחד מכם.

 

מכיוון שמקצוע המתמטיקה הינו נושא "רגיש" בקרב תלמידים רבים, כל אחד מקבל יחס וסיוע אישי על ידי מורי בית הספר ותוכנית הלימודים כוללת מגוון של שעות תרגול ופגישות אישיות לשירותם של התלמידים. בנוסף, בית הספר מקיים מבדק קטן ופשוט שנועד לאמוד את רמת החשיבה והיכולות המתמטיות של התלמיד, כדי שיבחר את המסלול הנכון ביותר עבורו.

 

שיטת ההוראה של בית הספר זיו כספי, מבוססת על לימוד מהפרט אל הכלל, כאשר כל מערכי השיעור מבוססים על חומרי יסוד ועד שליטה מוחלטת ומעמיקה בחומר הנלמד. החומר מדורג מהקל אל הקשה והתרגול בהתאם. מחוץ לשעות הלימודים הפרונטאליים והתרגולים, מורי בית הספר מקימים פגישות עזר במסגרת של 2-4 שעות שבועיות בהתאם לצורך של כל תלמיד. ספרי הלימוד של הקורס כוללים ספרים של בני גורן, וחוברות עזר של זיו כספי אשר מכסים את כל החומר הנדרש למעבר מוצלח של בחינת הבגרות.

 

מכינה לקראות הקורס

 

לתלמידים שמעוניינים להבחן ברמת 4 ו- 5 יחידות לימוד, בית הספר מציע מכינה מיוחדת "להסרת חלודה" שמטרתה לסייע להיזכר בחומר הבסיסי הנדרש לקורס. המכינה מהווה גם מעין יישור קו בין כל התלמידים בכיתה. קורס 3 יחידות לימוד הינו ברמת הבסיס ואינו מצריך מכינה מוקדמת.

 

משך הלימודים

 

קורס הכנה לבגרות במתמטיקה בבית הספר של זיו כספי אורך ארבעה חודשים לפני מועד הבגרות שאליו התלמיד נגש. קורס הכנה ל3 יחידות לימוד כולל 12 שעות לימוד שבועיות, הקורסים לקראת בחינות ברמת 4 ו-5 יחידות לימוד כוללים 15 שעות לימוד שבועיות.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: זיו כספי - השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, בוא ללמוד בקצב שלך

ssssssssss

פורום בגרויות

61 בשאלון 806 ו50 בשאלון 807
סהר
ללא תגובה
שיפור ציון הגשה במתמטיקה
אבי
1 תגובות
קבלת תעודת בגרות מקורית
נתלי
1 תגובות
כמה צריך לקבל עובר ב3 יחידות מתמטיקה?
אוראל
1 תגובות
האם יש זכאות לתעות הבגרות שלי?
זכריאת מסארוי
1 תגובות
איך לקבל העתק תעודת בגרות?
גלעד מוסטקי
1 תגובות
בגרות מלאה שלא מעודכנת במשרד החינוך
שחר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,453 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,224 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp