קורס הכנה לבגרות בהיסטוריה זיו כספי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על בגרות בהיסטוריה - זיו כספי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בגרות בהיסטוריה זיו כספי

 

בית הספר לבגרויות ופסיכומטרי זיו כספי

 

בית הספר לבגרויות ולפסיכומטרי של זיו כספי הוקם במטרה לעזור לתלמידים לשפר, להשלים או ללמוד לקראת תעודת בגרות מלאה. תוכניות הלימודים מותאמות לכל תלמיד, בהתאם לצרכיו, שאיפותיו ויכולות הלימוד שלו. מורי בית הספר, אשר נבחרו בקפידה, מעניקים יחס אישי לכל תלמיד ומאפשרים לכל אחד למקסם את הפוטנציאל שבו ולהוציא את הציון הגבוה ביותר שניתן. בית הספר מתחייב בפני תלמידי לציון של 90 ומעלה ומאפשר לכל הבוגרים שלא השיגו ציון זה לגשת לקורס הכנה לבגרות חוזר בחינם.

 

בגרות בהיסטוריה

 

בגרות בהיסטוריה ברמת 2 יחידות לימוד הינה במסגרת בגרויות החובה לתעודת בגרות מלאה. עם זאת, קיימת אפשרות להרחיב את הלימודים ל-3 יחידות לימוד נוספות ולהיבחן בהיסטוריה כמקצוע מוגבר בהיקף של 5 יחידות לימוד סה"כ. לימודים אלו מזכים בבונוס של 20 נקודות בממוצע הבגרויות הכללי, ועל כן, תלמידים רבים שמשלימים או משפרים את הבגרויות בוחרים להבחן במקצוע זה. בנוסף, לימודי ההיסטוריה נחשבים ללמודים מרתקים ומעשירים, אשר מרחבים את האופקים של התלמידים וחושפים אותם לתהליכים היסטוריים שונים שהתרחשו בעולם ובהיסטוריה של עם ישראל בפרט.

 

בעבר, לימודי ההיסטוריה היו מחולקים ללמודי היסטוריה כללית ולימודי ההיסטוריה של עם ישראל. כיום, הלימודים מתחלקים לפי תקופות:

היסטוריה א': 1870-1920
היסטוריה ב': 1920-1970

 

שתי התקופות כוללות לימודי ההיסטוריה של עם ישראל ולימודי היסטוריה כללית. שלושת היחידות לימוד הנוספות, מעבר ללימודי החובה מצריכה הבנה היסטורית מעמיקה יותר ומבט נרחב על התקופות הללו.

 

קורס הכנה לבגרות בהיסטוריה

 

קורס ההכנה לבגרות בהיסטוריה של בית הספר זיו כספי כולל סיקרה היסטורית על כל התקופות והאירועים המרכזיים הנדרשים לבחינה. ההנחה המרכזית שמלווה את מורי הקורס היא שדיון מעמיק בתהליכים הללו, מאפשר לתלמידים לזכור את המאורעות. הקורס מועבר על ידי מורים מנוסים וצעירים שמעבירים את החומר בצורה נעימה וקליקה ועומדים לשירותם ולעזרתם של התלמידים בכל שאלה או הבהרה. דגש מיוחד מושם על הקנייה של כלים לקריאה נכונה, הבנת הנקרא וניסוח של תשובות באופן ברור, מדוייק וקולע הנדרש לבחינה. לקראת סיום קורס ההכנה, כשלושה שבועות לפני מועד הבחינה, מתקיים מרתון לימודים הכולל חזרה על כל החומר הנלמד במהלך הקורס ותרגול שאלות, תוך עמידה בזמנים הנדרשים בבחינה עצמה. כל החומר הנלמד במהלך הקורסים ושיעורי התרגול מסופקים על ידי בית הספר של זיו כספי.

 

משך הלימודים

 

לימודי הקורס היסטוריה א' מתקיימים במסגרת מפגש חד שבועי האורך כשלוש וחצי שעות. לימודי הקורס היסטוריה חלק ב' מתקיימים במסגרת לימודים חד שבועית כאשר כל מפגש אורך ארבע וחצי שעות. ניתן ללמוד את שני הקורסים במקביל. קיימת אפשרות להיבחן רק בבחינת הבגרות ברמה של 3 יחידות לימוד לתלמידים בעלי ציון בבחינה של 2 יחידות החובה המעוניינים לשפר את ציוני הבגרויות שלהם. לבירור יש לפנות למחלקת הייעוץ של בית הספר.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: זיו כספי - השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, בוא ללמוד בקצב שלך

ssssssssss

פורום בגרויות

61 בשאלון 806 ו50 בשאלון 807
סהר
ללא תגובה
שיפור ציון הגשה במתמטיקה
אבי
1 תגובות
קבלת תעודת בגרות מקורית
נתלי
1 תגובות
כמה צריך לקבל עובר ב3 יחידות מתמטיקה?
אוראל
1 תגובות
האם יש זכאות לתעות הבגרות שלי?
זכריאת מסארוי
1 תגובות
איך לקבל העתק תעודת בגרות?
גלעד מוסטקי
1 תגובות
בגרות מלאה שלא מעודכנת במשרד החינוך
שחר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב967 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp