קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה זיו כספי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בגרות בגיאוגרפיה - זיו כספי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בגרות בגיאוגרפיה זיו כספי

 

הבגרות בגיאוגרפיה נחשבת לאחת מבחינות הבגרות הקלות ביותר ותלמידים רבים ניגשים לבגרות בגיאוגרפיה כמקצוע מוגבר בהיקף של 5 יחידות לימוד על מנת לשפר את ציוני הבגרויות שלהם. אולם, חשוב לציין שממוצע הציונים בבחינה זו אינו גבוה במיוחד, וזאת משום שכדי להגיע מוכנים לבחינה יש ללמוד היטב ולהיות בקיאים בכל החומר הנדרש. לימודי גיאוגרפיה כוללים הכרה מעמיקה של העולם שבו אנו חיים, התופעות הפיזיות והאנושיות המתקיימות על פני כדור הארץ.

 

לימודים אלו חושפים בפני התלמידים את מאפייניה של ארץ ישראל ושל מקומות רבים בעולם. השיעורים כוללים מעקב ובחינה של השינויים שהתרחשו במדינות שנות בשנים האחרונות ותהליכים שמאפיינים את החברה האנושית כגון תהליך הגלובליזציה, מעברים של סחורות ורעיונות ועוד.

 

בנוסף, הלימודים כוללים הבנה בנושאי איכות הסביבה וטיפוח נכון, כמו גם מעורבות בפעולות שונות למען שמירה על הסביבה שבה אנו חיים, במקביל השיעורים כוללים הסברים של תופעות שונות כגון רעידת אדמה, צונאמי, הוריקן ועוד. לימודי הגיאוגרפיה ובחינת הבגרות בתחום נועדה לבחון את אופקיו של התלמיד ובאיסוף וניתוח נתונים כגון קריאה נכונה של מפות, שימוש בסוגי מפות שונים ועוד.

 

קורס הכנה לבגרות

 

קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה מותאם לכל מי שמעוניין לגשת לבחינה ואינם מצריכים ידע מוקדם. חלק גדול מהחומר יהיה ברור וידוע לסטודנטים שמתעניינים באקטואליה העולמית. לימודי הקורס נחשבים ללמודים מרתקים שבהם התלמיד זוכה להכיר לעומק את העולם שבו הוא חי. במהלך הקורס המשתתפים לומדים להשתמש באטלס ולנתח תהליכים שונים כגון: גיאוגרפיה כלכלית, עירונית, יחסים בין מדינות, אקלים ועוד. בנוסף, הלימודים מכינים את התלמידים להתמודד עם חלק ה"אנסין" בבחינה.

 

תוצאות שהוכיחו בוגרי בית הספר זיו כספי בניתוח עצמאי ומעמיק של ה"אנסין" הראו כי שיטת הלימוד וההכנה של בית הספר הינה טובה במיוחד ומשיגה ציונים גבוהים. חלק גדול מהשיעורים מוקדשים להקניה של מיומנויות וטכניקות להצליח בבחינה. השיעורים כוללים תרגול של שאלות מבחינות בגרות בגיאוגרפיה משנים קודמות אשר במהלכן בודקים המורים את היכולת לכתוב תשובות מדוייקות וברורות ומעניקים כלים לכתיבה בניסוח נכון. על כל התלמידים שמשתתפים בקורס להגיע מצויידים עם אטלס אוניברסיטאי (כרטא או ברוור) מנת 1994 ואילך.

 

נושאי לימוד

 

בחינת הבגרות בגיאוגרפיה מתחלקת לשלושה חלקים עיקריים:

  • ארץ ישראל והמזרח התיכון
  • פיתוח והתכנון המרחבי
  • נת"יב- חבל ארץ שלא נלמד בכיתה (חלק האנסין)

 

* תוכנית הלימודים בקורס מעניקה ידע מעמיק בכל חלקי הבחינה.

 

משך הלימודים

 

בחינת הבגרות בהיקף של 5 יחידות בגיאוגרפיה מתקיימת במועד קיץ בלבד. קורס ההכנה נפתח ארבעה חודשים לפני המועד ומורכב משיעורים דו שבועיים, כארבע שעות כל מפגש+ חצי שעת תרגול. בנוסף, התלמידים מוזמנים לקבוע פגישות אישיות עם מורי הקורס בהתאם לצורך ולקבל את כל הסיוע הנדרש.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: זיו כספי - השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, בוא ללמוד בקצב שלך

פורום בגרויות

בגרות בגאוגרפיה 5 יחידות
רחל הופמן
ללא תגובה
כמה זמן אחרי פרסום ציוני בגרות הם חשופים לאוניברסיטה?
רוני
1 תגובות
הסרת עיכוב בבגרות מתמטיקה
בלקיס אלעוקבי
1 תגובות
סאלד מוגבר לאחר המרה
דבורה
1 תגובות
תאריך בחינת בגרות בביולוגיה
רבקה נתן
1 תגובות
שיפור מ-3 ל-4 יחל אנגלית
טל
1 תגובות
מהו ציון החסם בשאלון 803
דודו
1 תגובות
לכניסה לפורום

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp