יואל גבע בגרויות באנגלית

יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי
יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי

בגרות באנגלית ביואל גבע

 

יואל גבע הינו בית הספר הטוב ביותר המגיש תלמידים לבגרויות וזאת בעיקר בזכות צוות המורים המנצח המלמד בו. כל תלמיד בבית הספר מקבל חוברות לימוד ייחודיות של יואל גבע, שפותחו על ידי צוות הוראה מנוסה בעל ניסיון של שנים רבות בהגשת תלמידים לבגרויות. ספרי הלימוד כוללים את כל החומר הנדרש ומסבירים אותו באופן פשוט וקל. בנוסף, חוברות ההכנה כוללות שאלות מרובות לתרגול. במקביל לשיעורים הפרונטאליים בבית הספר, התלמידים יכולים להשתתף בשעות תרגול בעזרתו של המורה האישי שמכיר את יכולותיו של התלמיד ומלווה אותו במהלך הקורס.

 

שעות התרגול מותאמות לזמנם הפנוי של התלמידים. תלמידים שנכחו ב- 90% מהשיעורים, הכינו את שיעורי הבית הנדרשים ועדיין לא הצליחו לקבל את הציון הנדרש, יוכלו לגשת לקורס חוזר. לקראת סופו של כל קורס מתקיים מרתון לימודים שכולל תרגול אינטנסיבי לקראת הבחינה.

 

בגרות באנגלית

 

הבגרות באנגלית הינה אחת מבחינות הבגרות החשובות ביותר מבין מקצועות החובה. השגת ציון גבוה בבחינה אינה משימה קלה וציון בבחינת הבגרות באנגלית נדרש על מנת להתקבל ללימודים גבוהים ואף מהווה כרטיס כניסה הכרחי לתפקידים ומקצועות רבים. כל תלמיד נדרש לציון באחת מהרמות הבאות: 3 יחידות לימוד, 4 יחידות לימוד או 5 יחידות לימוד ואלו מהווים תנאי הכרחי לזכאות לבגרות. בשנים האחרונות השתנו בחינות הבגרות והפכו למתוחכמות יותר, אוצר המילים הנדרש לבחינה הוא גבוה יותר מבעבר, הטקסטים מורכבים יותר והחלק של הדקדוק בא לידי ביטוי בכל חלק של הבחינה.

 

קורס הכנה לבגרות באנגלית

 

קורס הכנה לבגרות באנגלית בבית הספר של יואל גבע משפר את היכולת של התלמידים בקריאת טקסטים ברמה אקדמית הנדרשת במוסדות לימוד להשכלה גבוהה. בנוסף, הלימודים מעניקים כלים לשימוש נכון בשפה האנגלית ברמת היומיום. ללימודים בקורס יש ערך מוסף בהיותם משפרים את סיכויי ההצלחה בפרק האנגלית שבבחינה הפסיכומטרית ואף צמצום מספר הקורסים באנגלית הנדרשים בלימודים האקדמיים.

 

בוגרי בית הספר של יואל גבע שעברו את בחינת הבגרות באנגלית מוכיחים כי הם מצליחים לשפר את ציוניהם באופן משמעותי לעומת הישגיהם הקודמים. רמת הקורסים מותאמת לפי רמות שונות של קושי ומבוססת על כמה אלמנטים שונים: לימוד טכניקות שונות שמתאימות לחלקי הבחינה, שזירת מיומנויות ולימוד הדקדוק באופן מעמיק.

 

על מנת להעשיר את אוצר המילים הקורס מעמיד לרשותם של הסטודנטים לומדת מילים אינטרנטית המאפשרת לסנן מילים מוכרות ולשנן מילים חדשות. רשימת המילים בתוכנה מותאמת לדרישות של משרד החינוך. בנוסף, כל הנרשמים מקבלים חוברות ל"הסרת החלודה" והכנה לקראת הקורס.

 

מכינה ובחינות התאמה

 

כל משתתף נדרש לעבור בחינת התאמה מוקדמת שמאפשרת לו להבטיח את מקומו ברמת הלימוד הנדרשת והמתאימה לו. ציון בגרות באנגלית בהיקף של 4 יחידות לימוד לפחות הינו תנאי קבלה במרבית מוסדות הלימוד האקדמיים. תלמידים שלמדו בתיכון 3 יחידות לימוד מעוניינים לשפר את רמתם ולעבור בחינה ברמת 4 יחידות לימוד ומעלה יכולים לעבור את המכינה באנגלית שמטרתה להעניק בסיס יציב להמשך לימודים. המכינה אורכת שישה שבועות וכוללת 13 מפגשים בני 4 שעות לימוד.

 

היקף הקורסים ותאריכי פתיחה

 

קורסי הכנה לבחינת הבגרות באנגלית בבית הספר יואל גבע למועדי קיץ (חודשים מאי- יולי) נפתחים בתחילת חודש פברואר. לבחינה במועדי החורף (ינואר- פברואר) נפתחים קורסים בתחילת ספטמבר. כל קורס כולל 6 שעות לימוד שבועיות, מפגשי עזר נוספות, תרגול בעזרתו של מורה הכיתה ומפגשים אישיים על פי הצורך.
 

עוד מסלולי לימוד - יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp