קורס הכנה לבגרות באנגלית זיו כספי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על בגרות באנגלית - זיו כספי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בגרות באנגלית זיו כספי

 

קצת על בית הספר לבגרויות ופסיכומטרי זיו כספי

 

זיו כספי הקים את בית הספר לבגרויות ולפסיכומטרי אחרי שנים רבות של ניסיון כמורה למתמטיקה והצלחה מרובה בהגשת תלמידים לבגרויות. בית הספר מבוסס על האמונה כי מתן יחס אישי וליווי התלמיד מוביל להצלחה ולציונים גבוהים בבחינות הבגרות ובפסיכומטרי.

 

תוכנית הלימודים בבית הספר מתקיימות בכיתות לימוד קטנות, כאשר המורים מלווים באופן אישי את התלמידים מהרגע שמתחיל הקורס ועד לבחינה עצמה. ככל שמתקרב מועד הבחינה כל בית הספר מקיים תרגול אינטנסיבי וחזרה על החומר לקראת הבחינה. בבית הספר קיימת מחלקת ייעוץ לשירותם של התלמידים שיכולים לקבל הכוונה והתאמה על פי שאיפותיהם וצרכיהם האישיים.

 

קורס הכנה לבגרות באנגלית

 

בחינת הבגרות באנגלית מקיימת בהיקף של 3,4 ו-5 יחידות לימוד. בחינה זו היא במסגרת מקצועות החובה המעניקות זכאות לתעודת בגרות מלאה. מעבר לכך, לבחינת הבגרות באנגלית ישנה חשיבות נוספת בהיותה מכינה את התלמידים לקראת הבחינה הפסיכומטרית הקובעת את רמת התלמיד בלימודים לקראת לימודי תואר ראשון. תנאי הקבלה במוסדות הלימוד להשכלה גבוהה מצריכים ציון בבחינה באנגלית ברמה של 4 יחידות לפחות. על כן, בית הספר זיו כספי מקיים קורסי הכנה ברמה של 4 ו-5 יחידות לימוד בלבד. במקרים מיוחדים, על פי דרישה, בית הספר מקיים גם קורס ברמת 3 יחידות לימוד.

 

חשוב לציין כי ההבדל בין 4 יחידות ל- 5 יחידות הינו משמעותי ביותר. ברמת 5 יחידות לימוד נדרש להפגין אוצר מילים רחב יותר, שליטה גבוהה ביותר בשפה, רמת תחביר גבוהה ועוד. השיקול של כל תלמיד לבחירת הרמה צריך להיות תלוי בשאיפותיו ובמקצועות שאליו הוא מעוניין ללמוד בלימודים גבוהים, וכן במוסד הלימודים הנבחר. בית הספר זיו כספי מקיים מבדק קצר שמאפשר לתלמידים לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורם. בנוסף, יועצי בית הספר מתאימים לכל תלמיד תוכנית לימודים בהתאם לצורך האישי של כל אחד.

 

תוכנית הלימודים

 

בשנים האחרונות השתנו מבחני הבגרות באנגלית, כאשר הבחינות הפכו למתוחכמות יותר, תוך דגש נרחב על אוצר מילים ודקדוק. לימודי בגרות באנגלית בבית הספר של זיו כספי שמים דגש על כל הטכניקות והמיומנויות הנדרשות להצלחה מירבית בבחינה.

 

תוכניות הלימודים בקורסים הינן מקיפות ומקצועיות המבוססות על כל השאלות מבגרויות של שנים קודמות וכללות ניתוח כל טקסטים ומבנים של טקסטים שונים. מלבד לשעות הלימוד השבועיות מורי הקורס מקיימים פגישות אישיות עם תלמידי הקורס ומוודאים כי כל אחד מהם עומד ברמה הנדרשת ומשפר את יכולות השליטה בשפה.

 

תלמידים רבים נגשים לקורס לאחר שעבר זמן רב שבו עשו שימוש בשפה האנגלית. לשם כך, בית הספר מעניק לכל נרשם חומרי תרגול לקראת הקורס עצמו. חוברות התרגול כוללת הבנת הנקרא, כתיבה ואוצר מילים. בנוסף, קיימת אפשרות ללמוד במכינה להסרת חלודה בת שישה שבועות שבהם התלמידים מעשירים את אוצר הלימוד, לומדים מחדש את כללי הבסיס בדקדוק ובמבני משפט.

 

משך הלימודים

 

קורסי ההכנה אורכים 4 חודשים, תאריכי הפתיחה מותאמים למועד הבגרויות (מועד חורף או קיץ). הלימודים מתקיימים במסגרת דו שבועית כל פגישה שלוש שעות לימוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: זיו כספי - השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, בוא ללמוד בקצב שלך

ssssssssss

פורום בגרויות

61 בשאלון 806 ו50 בשאלון 807
סהר
ללא תגובה
שיפור ציון הגשה במתמטיקה
אבי
1 תגובות
קבלת תעודת בגרות מקורית
נתלי
1 תגובות
כמה צריך לקבל עובר ב3 יחידות מתמטיקה?
אוראל
1 תגובות
האם יש זכאות לתעות הבגרות שלי?
זכריאת מסארוי
1 תגובות
איך לקבל העתק תעודת בגרות?
גלעד מוסטקי
1 תגובות
בגרות מלאה שלא מעודכנת במשרד החינוך
שחר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp