קורס הכנה לבגרות באזרחות זיו כספי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על בגרות באזרחות - זיו כספי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בגרות באזרחות בית הספר של זיו כספי

 

בית הספר לבגרויות ולפסיכומטרי של זיו כספי, הוקם בשנת 1991 ומאז ועד היום הגיש למעלה מ- 40,000 תלמידים לבחינות הבגרות במקצועות שונים ולבחינה הפסיכומטרית. בוגרי בית הספר מצליחים בבחינות ומקבלים ציונים גבוהים שמאפשרים להם להשתלב בלימודים גבוהים. במסגרת בית הספר ניתן ללמוד קורסי הכנה לבגרויות בכל מקצועות החובה כגון: מתמטיקה, אנגלית, ספרות, הבעה ולשון עברית, תנ"ך ואזרחות.

 

בנוסף, ניתן ללמוד מקצועות בחירה מוגבר כגון: גיאוגרפיה, מדעי החברה ופיזיקה. מורי בית הספר נבחרו בקפידה וכולם בעלי ניסיון עשיר בהגשת תלמידים לבגרויות. בית הספר חרט על דגלו את השאיפה המרכזית להעניק לכל תלמיד יחס אישי וללוות אותו במהלך הקורס ועד יום הבחינה. כמו כן, מציעים בזיו כספי גם קורסי הכנה לפסיכומטרי.

 

תפיסה זו מבוססת על ההנחה שלכל תלמיד יש נקודות חוזק ונקודות חולשה, כל אחד מתקדם בקצב שונה ולכל אחד צרכים שונים. על כן, הקורסים השונים מתקיימים בכיתות לימוד קטנות ומורי הקורס מכירים כל תלמיד ומקיימים עימו פגישות אישיות בהתאם לצורך.

 

בגרות באזרחות

 

מקצוע האזרחות נלמד בהיקף של יחידת לימוד אחת ומהווה בגרות הכרחית על מנת לקבל תעודת בגרות מלאה. בגרות באזרחות נחשבת לאחת מבחינות הבגרות הקשות ביותר, המצריכה הכנה נרחבת והבנה מעמיקה בשיטת המשטר במדינת ישראל ובעקרונות החוקתיים המאפיינים אותה.

 

מקצוע זה עוסק בהקמתה של מדינת ישראל ובהכרזת "מגילת העצמאות" שמהווה עד היום מסמך חוקתי מכונן המאפיין את שיטת המשטר הישראלית. הבחינה מצריכה הפגנת ידע בסוגיות אקטואליות וניתוחן, בעיקר הסוגיות הנוגעות לחברה הישראלית ולאופייה כמדינה יהודית ודמוקרטית יחד. בנוסף, הבחינה מצריכה הוכחה של יכולת חשיבה ביקורתית וניתוח טקסטים שונים העוסקים בסוגיות מרכזיות.

 

נושאי לימוד

 

נושאי הלימוד בקורס מותאמים לנושאי הבחינה וכוללים, בין היתר, את הנושאים הבאים:

 • הכנסת, הממשלה, הרשות השופטת
 • עקרונות הדמוקרטיה
 • שיטת המשטר בישראל
 • שסעים בחברה הישראלית
 • מגילת העצמאות

 

קורס הכנה לבגרות באזרחות

 

לימודי קורס הכנה לבחינת הבגרות של בבית הספר של זיו כספי, מכינה את התלמידים לעבור בהצלחה בבחינה ואף להוציא ציון גבוה. התפיסה עליה מתבססת שיטת ההוראה בקורס היא הקניית כלים להבנה מעמיקה ולניתוח ודיון של סוגיות מרכזיות המאפיינות את החברה והמשטר במדינת ישראל.

 

דגש מיוחד מושם על תרגול של שאלות מבחינות הבגרות בשנים קודמות, כאשר מורי הקורס מלמדים את התלמידים טכניקות כתיבה וניסוח נכון, ושיטות לענות על שאלות באופן בהיר, מדויק ומלא. כל החומר הנלמד עונה לדרישות של מערכת החינוך בהתאם למיקוד החומר הנדרש בכל שנה. בתום כל שיעור פרונטאלי התלמידים מקבלים שאלות עליהן הן נדרשים לענות בבית ולהגיע מוכנים לשיעור עם תשובות מסודרות.

 

כל תלמיד בקורס יקבל חוברות סיכומי החומר שחוברו על ידי מיטב המורים, כולם בעלי ניסיון רב בהגשת תלמידים לבחינת הבגרות באזרחות. לקראת סיום הקורס יתקיים תרגול יומיומי, במטרה להגיע לבחינה ברמה הגבוהה ביותר ולאחר תרגול מאסיבי וחזרה על כל החומר הנלמד בקורס.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: זיו כספי - השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, בוא ללמוד בקצב שלך

ssssssssss

פורום בגרויות

שיפור שאלון אחד בבגרות באנגלית
דני
ללא תגובה
חישוב ממוצע בגרות בלי אזרחות
מיטל
1 תגובות
השלמת בגרות באזרחות וגאוגרפיה לקבלה לגננות לגיל הרך
בן עקיבא יעל
1 תגובות
תרגום תעודת בגרות לקבלה ללימודים בחו"ל
אביתר
1 תגובות
תעודת בגרות מקורית
נסיראת מדיין
1 תגובות
השלמת בגרויות לקבלה להוראת נהיגה?
מיטל
1 תגובות
הנפקה של תעודת בגרות חדשה
עמית
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב967 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp