קורס הכנה לבגרות באזרחות זיו כספי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בגרות באזרחות - זיו כספי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בגרות באזרחות בית הספר של זיו כספי

 

בית הספר לבגרויות ולפסיכומטרי של זיו כספי, הוקם בשנת 1991 ומאז ועד היום הגיש למעלה מ- 40,000 תלמידים לבחינות הבגרות במקצועות שונים ולבחינה הפסיכומטרית. בוגרי בית הספר מצליחים בבחינות ומקבלים ציונים גבוהים שמאפשרים להם להשתלב בלימודים גבוהים. במסגרת בית הספר ניתן ללמוד קורסי הכנה לבגרויות בכל מקצועות החובה כגון: מתמטיקה, אנגלית, ספרות, הבעה ולשון עברית, תנ"ך ואזרחות.

 

בנוסף, ניתן ללמוד מקצועות בחירה מוגבר כגון: גיאוגרפיה, מדעי החברה ופיזיקה. מורי בית הספר נבחרו בקפידה וכולם בעלי ניסיון עשיר בהגשת תלמידים לבגרויות. בית הספר חרט על דגלו את השאיפה המרכזית להעניק לכל תלמיד יחס אישי וללוות אותו במהלך הקורס ועד יום הבחינה. כמו כן, מציעים בזיו כספי גם קורסי הכנה לפסיכומטרי.

 

תפיסה זו מבוססת על ההנחה שלכל תלמיד יש נקודות חוזק ונקודות חולשה, כל אחד מתקדם בקצב שונה ולכל אחד צרכים שונים. על כן, הקורסים השונים מתקיימים בכיתות לימוד קטנות ומורי הקורס מכירים כל תלמיד ומקיימים עימו פגישות אישיות בהתאם לצורך.

 

בגרות באזרחות

 

מקצוע האזרחות נלמד בהיקף של יחידת לימוד אחת ומהווה בגרות הכרחית על מנת לקבל תעודת בגרות מלאה. בגרות באזרחות נחשבת לאחת מבחינות הבגרות הקשות ביותר, המצריכה הכנה נרחבת והבנה מעמיקה בשיטת המשטר במדינת ישראל ובעקרונות החוקתיים המאפיינים אותה.

 

מקצוע זה עוסק בהקמתה של מדינת ישראל ובהכרזת "מגילת העצמאות" שמהווה עד היום מסמך חוקתי מכונן המאפיין את שיטת המשטר הישראלית. הבחינה מצריכה הפגנת ידע בסוגיות אקטואליות וניתוחן, בעיקר הסוגיות הנוגעות לחברה הישראלית ולאופייה כמדינה יהודית ודמוקרטית יחד. בנוסף, הבחינה מצריכה הוכחה של יכולת חשיבה ביקורתית וניתוח טקסטים שונים העוסקים בסוגיות מרכזיות.

 

נושאי לימוד

 

נושאי הלימוד בקורס מותאמים לנושאי הבחינה וכוללים, בין היתר, את הנושאים הבאים:

  • הכנסת, הממשלה, הרשות השופטת
  • עקרונות הדמוקרטיה
  • שיטת המשטר בישראל
  • שסעים בחברה הישראלית
  • מגילת העצמאות

 

קורס הכנה לבגרות באזרחות

 

לימודי קורס הכנה לבחינת הבגרות של בבית הספר של זיו כספי, מכינה את התלמידים לעבור בהצלחה בבחינה ואף להוציא ציון גבוה. התפיסה עליה מתבססת שיטת ההוראה בקורס היא הקניית כלים להבנה מעמיקה ולניתוח ודיון של סוגיות מרכזיות המאפיינות את החברה והמשטר במדינת ישראל.

 

דגש מיוחד מושם על תרגול של שאלות מבחינות הבגרות בשנים קודמות, כאשר מורי הקורס מלמדים את התלמידים טכניקות כתיבה וניסוח נכון, ושיטות לענות על שאלות באופן בהיר, מדויק ומלא. כל החומר הנלמד עונה לדרישות של מערכת החינוך בהתאם למיקוד החומר הנדרש בכל שנה. בתום כל שיעור פרונטאלי התלמידים מקבלים שאלות עליהן הן נדרשים לענות בבית ולהגיע מוכנים לשיעור עם תשובות מסודרות.

 

כל תלמיד בקורס יקבל חוברות סיכומי החומר שחוברו על ידי מיטב המורים, כולם בעלי ניסיון רב בהגשת תלמידים לבחינת הבגרות באזרחות. לקראת סיום הקורס יתקיים תרגול יומיומי, במטרה להגיע לבחינה ברמה הגבוהה ביותר ולאחר תרגול מאסיבי וחזרה על כל החומר הנלמד בקורס.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: זיו כספי - השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, בוא ללמוד בקצב שלך

פורום בגרויות

בגרות בגאוגרפיה 5 יחידות
רחל הופמן
ללא תגובה
כמה זמן אחרי פרסום ציוני בגרות הם חשופים לאוניברסיטה?
רוני
1 תגובות
הסרת עיכוב בבגרות מתמטיקה
בלקיס אלעוקבי
1 תגובות
סאלד מוגבר לאחר המרה
דבורה
1 תגובות
תאריך בחינת בגרות בביולוגיה
רבקה נתן
1 תגובות
שיפור מ-3 ל-4 יחל אנגלית
טל
1 תגובות
מהו ציון החסם בשאלון 803
דודו
1 תגובות
לכניסה לפורום

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp