לימודי ניהול מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל

שירות אישי - צור קשר
לימודי ניהול מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל

לימודי ניהול מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל בשומרון


לימודי ניהול מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל מקנים לסטודנטים שלל כלים ניהוליים ובמהלכם הם מבינים את הקשר בין תחום הניהול למערכת הבריאות. האוניברסיטה מפעילה קשרים הדוקים עם תעשיית הבריאות בארץ ובמהלך הלימודים הסטודנטים צוברים קשרים וניסוין עם גורמים בכירים במערכת. השילוב בין תיאוריה ופרקטיקה מעניק לסטודנטים יתרון בעת צאתם לשוק העבודה.

 

בוגרי הלימודים משתלבים בשלל תפקידים ניהוליים במערכת הבריאות כגון במשרד הבריאות, בבתי חולים, בקופות חולים ובמרפאות ציבוריות ופרטיות. כמו כן, הם יכולים להמשיך לתואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל ולפתח את כישורי המחקר שלהם. מצטיינים יכולים ללמוד במסלול ישיר לתואר שני במינהל ומדיניות בריאות. מחלקה זו מציעה גם סמינר ייחודי למצטיינים. יש לציין כי מתכונת הלימוד מתאימה לעובדים ולמנהלים.

 


תכנית הלימודים


במהלך לימודי ניהול מערכות בריאות הסטודנטים מקבלים שלל כלים להבנה מעמיקה של מערכות הבריאות ושל ניהולה. נושאי הלימוד המגוונים מסייעים להם לחוות את מאפייני מערכת הבריאות בשלל תחומים כגון ניהול רפואי, סוציולוגיה רפואית, משפט ואתיקה, כלכלת הבריאות, מערכות מידע רפואיות, טכנולוגיות רפואיות ועוד שלל נושאים. כל אלה מקנים לסטודנטים שלל כלים לעמידה מוצלחת מול אתגרים בתפקידים שונים כמנהלים במערכת הבריאות.


מסלולי לימוד במחלקה


סטודנטים יכולים לבחור, נוסף על התכנית הבסיסית, גם באחד מן המסלולים הייחודיים:

 

 

  • מסלול קידום בריאות - מסלול זה מאפשר לסטודנטים לקבל כלים מעשיים ועיוניים לקידום בריאות מטופלים, לביצוע מחקר בתחום ולניהול של תכניות קידום בריאות.

 

  • מסלול מידע רפואי - במסלול זה נלמדים עקרונות המעבר לשימוש במערכות מידע ממוחשבות במערכת הבריאות הישראלית. מערכות אלה דורשות הבנה בשלל נושאים כגון שמירה על מידע רפואי רגיל ושיפור טיפול בחולים באמצעות המערכת.


מתכונת הלימוד


אורכם של הלימודים הוא כשלוש שנים. מתכונת הלימוד מותאמת במיוחד למנהלים ולעובדים. סטודנטים מצטיינים במחלקה יכולים ללמוד בסמינר ייחודי. כמו כן, מצטיינים יכולים ללמוד במסלול ישיר לתואר שני במנהל ומדיניות מערכות בריאות.


הלימודים מעניקים לסטודנטים כלים ניהוליים רבים תוך הבנת הזיקה של עולם הניהול עם מערכת הבריאות וכך מקיימת האוניברסיטה קשרים עם תעשיית הבריאות הישראלית. במהלך הלימודים הסטודנטים צוברים ניסיון בתחום וקשרים עם גורמים בכירים. שילוב זה בין הפרקטיקה לתיאוריה מקנה לבוגרים יתרון בשוק התעסוקה.


על מוסד הלימוד


בבית הספר למדעי הבריאות באוניברסיטת אריאל ניתן ללמוד בתכניות רבות נוספות לתואר הראשון. בין היתר, מתקיימים לימודי פיזיותרפיה, לימודי סיעוד, לימודי קלינאות תקשורת, לימודי מדעי התזונה ולימודי קדם רפואה PRE MED. כמו כן, אפשר ללמוד בפקולטות למדעי הטבע, להנדסה ולמדעי החברה והרוח ובבתי ספר לתקשורת ולארכיטקטורה. באוניברסיטה מתקיימות גם מכינות קדם אקדמיות שונות, שמסייעות למועמדים לשפר את סיכויי קבלתם לאוניברסיטה.


תעודה


תואר ראשון בניהול מערכות בריאות מוענק לסטודנטים אשר עומדים בהצלחה בכל חובותיהם על ידי אוניברסיטת אריאל בשומרון.

 

 

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל
חוות דעת של סטודנטים על אריאל - ניהול מערכות בריאות
התקבלו 46 דירוגיםבציון ממוצע: 3.9 מתוך 5

אוניברסיטת אריאל
24/02/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שיש מענה מהיר במדור פניות, יש צוות טוב של שירות במחלקה, אנשים טובים ואוריה טובה

על הקמפוס

לדעתי יש לסדר את החניות, אנשים חוסמים אחד את השני ודפוקים מכוניות ללא הכרה

טיפים

ללמוד קרוב לבית זה חשוב ומקל . ללמוד טוב לפני מבחן אמירם חבל על הכסף של קורסי אנגלית

אוניברסיטת אריאל
22/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את האווירה הרצינות המרצים הנראות של המקום השירותים הרבים שהאוניברסיטה מציעה.

על הקמפוס

קמפוס חדש מאוד יפה ומטופח. כל הזמן יש פיתוח ובנייה. מקום גדול עם צמחייה רבה.

טיפים

תמשיכו מלגות על סמך מצב משפחתי/ סוציואקונומי/ מקום מגורים/ דרישות של המקצוע הנחמד בשוק...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp