קורס אנשי מכירות לפרויקטים בנדל"ן במכללת אנגלו סכסון

אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון

קורס הכשרת אנשי מכירות לפרויקטים בנדל"ן - אנגלו סכסון

 

באנגלו סכסון פועלת המכללה למקצועות הנדל"ן בחסות המרכז להשתלמויות, בר אילן. המכללה מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד והכשרות מקצועיות שמכינים את הלומדים בהם להשתלבות ולעיסוק בתחום הנדל"ן בישראל. תכני הלימוד במכללת אנגלו-סכסון למקצועות הנדל"ן מאושרים על ידי הוועדה האקדמית בר-אילן והמרצים המלמדים בה הם מומחי נדל"ן בעלי ניסיון מעשי בענף הנדל"ן בארץ ובחו"ל.

 

קורס מכירות מקצועי לפרויקטים בנדל"ן הוא קורס ייחודי אשר מכשיר את משתתפיו להשתלבות בחברות בנייה מובילות הפועלות במשק הישראלי. עוד במהלך הלימודים בקורס יכולים המשתתפים ליצור קשרים עם ארגונים שונים בתחום ולהגדיל את האפשרויות להשתלבות בענף עם סיום הלימודים. קורס להכשרת אנשי מכירות לפרויקטים בנדל"ן הוא קורס מקצועי וייחודי בענף הנדל"ן הישראלי.

 

רוצים לדעת עוד? היכנסו ל:

 

מתכונת הלימודים בקורס

 

קורס הכשרת אנשי מכירות מקצועיים לפרויקטים בנדל"ן נלמד בהיקף של 12 פגישות בנות 4 שעות לימוד אקדמיות כל אחת.

 

  • הקורס כולל הרצאות פרונטאליות, סימולציות ומשחקי תפקידים
  • במהלך הלימודים בקורס המשתתפים מבצעים ניתוח אירועים וסימולציות של תהליכי המכירה המאפשרים להם לתרגל טיפול בהתנגדויות וליישם טקטיקות לסגירה מוצלחת של עסקה.
  • המשתתפים בקורס נהנים מרשת הקשרים הענפה של אנגלו סכסון והם יכולים ליצור קשרים עם חברות בנייה לצורך רישות והשתלבות בתעסוקה.

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הקורס פועלת להכשיר ולמקצע מוכרי נדל"ן מקצועיים ואיכותיים, בעלי ידע ויכולת לספק מענה מיטבי לצרכי הלקוחות בתחום. בוגרי הקורס יהיו מצויידים במיומנויות מעשיות הנדרשות לסגירת עסקאות מכירה מוצלחות. תוכנית הלימודים בקורס מקנה למשתתפים ידע ומגוון כלים לשיפור סיכויי ההצלחה בתהליך מכירה יעיל.

 

להלן מקצת מהתכנים הנלמדים בקורס:

  • זיהוי והבנת מניעי הקנייה של הצרכנים
  • הקניית כלים ומיומנויות למכירה מוצלחת
  • לימוד השיטות לטיפול בהתנגדויות
  • טיפול בלקוחות מאתגרים
  • הגדלת הסיכויים לסגירת עסקת מכר

 

בנוסף לכך, עם סיום הקורס המשתתפים מתנסים במכירת שטח אמיתית בחברות בנייה, המלווה בהדרכתם של אנשי מכירות מקצועיים.

 

קהל היעד

 

קורס הכשרת אנשי מכירות מקצועיים לפרויקטים בנדל"ן מיועד לכל מי שמבקש להשתלב בתחום מכירות הנדל"ן. הקורס מתאים גם לאנשי מכירות העוסקים במכירת נכסי מגורים ונדל"ן אשר מעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולשפר את הישגיהם המקצועיים.

 

תעודה

 

בסיום הקורס הבוגרים יהיו זכאים לקבל תעודה מטעם אנגלו-סכסון והמרכז להשתלמויות בר-אילן.
 

למידע נוסף לחצו: מכללת אנגלו סכסון
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp