קורס אנימציה בתלת מימד בהאקר יו HackerU

שירות אישי - צור קשר

קורס אנימציה בתלת מימד בהאקר יו HackerU

קורס אנימציה בתלת מימד בהאקריו

קרוב יותר

האנימציה בתלת מימד פותחת בפנינו עולם מלא באפשרויות חדשות. באמצעותה ניתן היום ליצור חוויה משופרת במוצרי פנאי, כסרטים ומשחקי מחשב. אנו יכולים לדעת מראש, כבר בשלב התכנון, כיצד ייראה מוצר בסופו של תהליך. הפרסומות מצליחות לגעת כמעט ממש בקהל הצופים. תעשיית הסרטים המצוירים מניבה בכל שנה יצירות חדשות במהירות מפתיעה.

העיצוב בתלת מימד לא מתחיל במחשב. לאומן ולאנימטור נדרשים ראש יצירתי, מבט אמנותי וכישורי רישום וציור. העבודה עצמה כרוכה בהקפדה על פרטים קטנים, ומצריכה שליטה בתוכנות גרפיות מתאימות ובכלי עריכה וסאונד מתקדמים.

האקריו מציעים מסלול ללימוד אנימציה ותלת מימד, אשר בו נחשפים לצדדים השונים של העבודה בתעשייה, כעמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות וכעמידה בלוחות זמנים ויעדי ביצוע. הקורס משלב פן פרקטי נרחב, מה שמאפשר לתלמידים ליצור תיק עבודות אישי, מה שיכול לסייע להם בצאתם לשוק העבודה ובהשתלבות בתפקידים מבוקשים.

 

קורס זה מתקיים בשלוחת האקריו בעיר רמת גן.


חיילים משוחררים יכולים לשלם את שכר הלימוד בעזרת הפיקדון הצבאי.

 

 

תכנית הלימודים

בתחילת הקורס התלמידים מתנסים בעבודה עם תוכנת Maya. בהמשך הקורס יוצרים תיק עבודות מגוון בנושאים הנלמדים וסרטון אנימציה קצר. הם לומדים ליצר סרטונים, הדמיות ומשחקים משלל סוגים ובוחנים סוגיות מגוונות באנימציה התלת ממדית.

מתכונת הלימוד

קורס אנימציה בתלת מימד כולל שלב מיון בהיקף 20 שעות לימוד והקורס המורחב כולל כ - 610 שעות לימוד ועוד 350 שעות שמוקדשות לפרויקט גמר. הקורס נערך בשתי מתכונות לבחירת המשתתפים. ניתן ללמוד בקורס ערב שאורכו הוא 15 חודשים ובו נערכים שני מפגשים במהלך השבוע.

 

נושאי לימוד

 

  • Visual Effects
  • מידול דמויות מתקדם
  • Adobe Photoshop
  • תלת ממד Autodesk Maya    
  • Z - brush
  •  Concept art
  • משחקים Unity    
  • ועוד

 

סגל ההוראה

בקרב צוות המורים ניתן למצוא אנשי מקצוע מנוסים ומוכרים בתחום: בעל סטודיו לעיצוב בתלת מימד להדמיות, פרסומות ועוד; מורי Autodesk אשר מוסמכים להעביר הרצאות בתחום בו עברו בעצמם השתלמויות והכשרות מקצועיות. כל אנשי הצוות מחזיקים לא רק בניסיון רב ובתפקידי מפתח, אלא גם ביכולות הדרכה מקצועיות.

 

 


תנאי קבלה

לשם קבלה לקורס יש לעבור ראיון קבלה מקדים ופגישת ייעוץ. לאחר מכן נדרשים התלמידים להשתתף בשלב מיון של כ - 20 שעות לימוד אקדמיות, מטרת שלב זה היא לוודא את ההתאמה של המועמדים לתחום. מי שאינם עובדים מסיבות שונות את שלב המיון מקבלים את שכר הלימוד ששולם בגין שלב המיון בחזרה. מי שצולחים את שלב המיון מקבלים מלגת לימוד והבטחה להשמה בשוק העבודה.

תעודה

בסיום הקורס מקבלים תעודת גמר במקצועות התלת ממד מטעם האקריו. כמו כן, כמוסד לימוד מורשה Autodesk, הבוגרים מקבלים תעודת הסמכה בין לאומית.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU
Whatsapp Whatsapp