רוצה פרטים על קורס אנגלית בקנדה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אנגלית בקנדה - ללמוד את השפה האנגלית בטורונטו, ונקובר, אוטווה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אנגלית בקנדה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי אנגלית בקנדה

 

שפה ורב לאומיות

 

בתור מושבה בריטית לשעבר, מציעה קנדה הזדמנויות רבות ללימוד השפה האנגלית. ואולם מעבר לכך, המדינה הענקית הזו היא גם הראשונה שקיבלה על עצמה באופן רשמי את עקרון הפלורליזם, כאשר הצרפתית היא שפה לאומית בדיוק כמו האנגלית. ככזו, היא מאפשרת לכם לשפר יכולות הבעה לשוניות באווירה מיוחדת, המקבלת את השונה ומקדשת את הרב-גוניות של התפישה והביטוי. קבלו מספר דוגמאות למרכזי לימוד ברחבי המדינה, המציעים קורסים ללימוד השפה לכל מאן דבעי:
 

אוטווה

 

המכון הרשמי לשפות ולדו-לשוניות באוניברסיטת אוטווה מפעיל תכנית אינטנסיבית ללימוד השפה הבין לאומית בעיר הבירה. המוסד נהנה ממוניטין אקדמי משובח, ומתהדר במורים בעלי תואר שני לפחות בהוראת שפות ובמרכז לחקר תהליכי הוראה ולמידה של שפה שנייה. הקורס כולל ארבעה שלבים ומוצע ברמות מתחילים עד מתקדמים. בכיתה תעבדו על כישוריכם בקריאה, בהקשבה, בכתיבה ובדיבור. מחוץ לכיתה תוכלו להשתתף בקבוצות דיון, לתרגל במרכז ללימוד עצמי מודרך, להצטרף לפעילויות חברתיות ותרבותיות ועוד. שכר לימוד: סביב 4,500 דולר קנדי לסמסטר. 

 

 

מניטובה

 

אוניברסיטת מניטובה ממוקמת בעיר ויניפג במחוז שעל שמו היא נקראת, בלב המדינה ובמרכז הסצנה המוסיקלית והאמנותית. התכנית ללימודי השפה מוצעת בקמפוס האקדמי לכל המעוניינים, שזוכים ליהנות ממפגש עם סטודנטים הלומדים במקום ומאטרקציות מחוץ לשעות המפגשים בכיתה. בחורף שלג, בקיץ ימי שמש המגיעים גם ל – 30 מעלות ויותר, כך שתוכלו לבחור את העונה היותר נוחה עבורכם. אם אתם מגדירים עצמכם כרודפי שלום, בויניפג מצוי המוזיאון לזכויות אדם, המעודד הידברות ופעילות משותפת בינלאומית.

התכנית האינטנסיבית ללימוד השפה האנגלית נמשכת שנה שלמה, וכוללת שמונה רמות. סטודנטים מקומיים מציעים לכם להתארח אצלם ולהתאמן איתם באמצעות דו שיח. יש גם קורסים קצרים יותר למתקדמים, המותאמים לצרכים המגוונים של הקהל. הכנה למבחני TOEFL, IELTS ו – TOEIC אורכת כשלושה חודשים, למשל. בנוסף, קיימת תכנית הכשרה בהוראת השפה המוכרת מטעם TESL. שכר לימוד: 1,200 דולר קנדי בתכנית האינטנסיבית.

 

ונקובר

 

אוניברסיטת קולומביה הבריטית (UBC) נמצאת קרוב לעיר התחתית של ונקובר, ומפעילה מכון לשפה האנגלית. בתכנית המיועדת ל"אזרחי העולם" הנמשכת בין שלושה שבועות לחודש, תוכלו לשפר את היכולות התקשורתיות ולחזק בתוך כך את הצדדים הקוסמופוליטיים שלכם, באמצעות התייחסות לנושאי קיימות, עניינים גלובליים המעסיקים את החברה האזרחית ועוד.

התכנית מעוצבת כסדנה קבוצתית המונחית על ידי מרצה, אך מתנהלת במידה רבה באופן חופשי, כשהסטודנטים מעודדים להשמיע דעות ולהציע פרספקטיבות תרבותיות מגוונות. רבים בוחרים להתחיל בה ולהמשיך לאחר מכן במסלולים המהונדסים לצרכים אקדמיים וללימוד אינטנסיבי יותר של השפה. אלה אורכים בין חודשיים לארבעה חודשים טווח מחירים: 1,243 עד 6,296 דולר קנדי.
 

טורונטו

 

ביחידה ללימודי המשך של אוניברסיטת טורונטו מציעים לכם ללמוד בתכניות האנגלית, בהן תוכלו לפגוש חברים חדשים, להעמיק את הידע שלכם ולשפר את סיכויי הקבלה שלכם במקומות עבודה. יש קורס המיועד לאנשים הרוצים ללמוד לתואר אקדמי בחו"ל. מסלול נוסף מתאים לקידום הכישורים הקומוניקטיביים היומיומיים, וכולל סיורים בעיר. מתקדמים יכולים גם ללמוד את השפה דרך טקסטים בתחום האקדמי המעניין אותם. תקופות הלימודים אורכות בין חודש לשלושה חודשים. טווח מחירים: 1,868 עד 5,800 דולר קנדי.

 

אונטריו

 

במכון רניסון (Renison) באוניברסיטת ווטרלו (Waterloo) קולטים בכל שנה 1,000 תלמידים חדשים מ – 35 מדינות ויותר. הקורסים מועברים על ידי מורים המוכרים מטעם TESL. קיים נתיב לאוניברסיטה המאפשר למשתתפים להגיע לרמה גבוהה בשפה הבינלאומית לקראת השתלבותם בלימודים אקדמיים בקנדה. קורסים נוספים מתאימים גם לצרכים של בעלי מקצוע הפועלים בזירה הגלובלית.

בקיץ יכולים סטודנטים ובוגרי תואר ראשון מכל העולם לבוא למכון כדי לשפר את שליטתם בשפה ולבחון את אפשרויות הלימוד לתואר שני בקנדה, באוניברסיטת ווטרלו. במקום מכשירים גם מורים מוסמכים, ולחבר'ה היצירתיים מוצעת תכנית המשלבת שפה עם אמנות דיגיטלית. תקופות הלימודים נמשכות לאורך חודש וחצי עד שנה, תלוי במסלול שבחרתם. טווח מחירים: 2,000 עד 12,800 דולר קנדי.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אנגלית בקנדה?

רוצה לדעת יותר על קורס אנגלית בקנדה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp