קורס DBA Master בהאקר יו

שירות אישי - צור קשר

קורס DBA Master בהאקר יו

קורס DBA Master בהאקריו HackerU

כל המידע בידיים

ככל שארגונים וחברות הופכים לממוחשבים יותר עולה הצורך בהעסקת מומחים לניהול לניהול איכותי של בסיסי הנתונים בחברות אלה. מערכות אלה מאפשרות לעובדים רבים לבצע פעולות במקביל על אותה התוכנה ולדלות ממנה נתונים בזמן אמת מבלי לגרום להצפה. מנהלי בסיסי נתונים (Database Administrator) אחראים לדאוג לאחסון של נתונים במחשב באופן המאפשר לאחזר ולעבד אותם ביעילות ובמהירות. מרכז האקריו מציע תכנית לימודים המכינה את משתתפיה להשתלבות בשוק העבודה ולעמידה בבחינות ההסמכה של החברות המובילה בתחום – Microsoft.

האקריו מציעה קורס DBA Master המכשיר מנהלי בסיסי נתונים מיומנים ומעניק להם את הכלים להשתלבות בענף מבוקש בתחום ההייטק. מסלול זה כולל את המודולים המתקדמים של הגרסה הנפוצה בשוק של היום, Microsoft SQL Server 2012/2014. כמו כן, הקורס מעניק הכשרה גם בסביבת לינוקס הפופולרית.

 

הקורס מתקיים בשלוחת האקריו ברמת גן

תכנית הלימודים

מסלול ההכשרה בניהול בסיסי נתונים DBA חושף את המשתתפים לכל תכני ה - DBA שנדרשים בשוק העבודה העכשווי, המשתתפים מתוודעים לנושאים כגון Operating System + Network Data, ונושאים כגון Structures, Linux platform for MySQL ונושאים מבוקשים רבים נוספים.

 

מתכונת הלימוד

קורס זה מתחלק למספר שלבים. השלב הראשון הוא שלב מיון בן 25 שעות, במסגרתו המשתתפים נחשפים באופן בסיסי לכתיבת אלגוריתמים ולפיתוח בשפת SQL. השלב השני הוא קורס מורחב בהיקף של כ - 480 שעות לימוד אקדמיות. היקף הקורס כ - 12 חודשים. שיעורים מתקיימים בערבים פעמיים בשבוע.

 

תכנית לימודי תעודה זו כוללת הרצאות פרונטליות, תרגילים במעבדה, סימולציות וכן תרגול פרטני הנשען על ספרות מקצועית. לאורך חודשי הקורס, נדרשת השקעה של התלמיד בבית מעבר לשעות הלימודים.

 


סגל המרצים

בהאקריו ישנו סגל מרצים מקצועי אשר מורכב ממומחי הדרכה העוסקים בתפקידי מפתח בענפי הפיתוח וניהול בסיסי הנתונים. המרצים הם בעלי ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכה של נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק בישראל ובעולם.

 

תנאי קבלה, קהל יעד ומלגות

הקורס מיועד הן לחסרי רקע קודם שמעוניינים להשתלב במסלול ייעודי שכולל מבוא לתחום, או למועמדים בעלי הכשרות קודמות כגון מנתחי מערכות מידע, מנהלי תשתיות, מתכנתים ואנשי QA.

 

כדי להתקבל לקורס המועמדים צריכים לעבור ראיון אישי ופגישת ייעוץ. נוסף על כך, מתבצע שלב מיון בסך של כ - 30 שעות לימוד . בסופו של שלב זה עוברים מבחן כניסה לקורס המורחב. מי שאינם עוברים את שלב המיון מקבלים בחזרה את סכום שכר הלימוד בגין שלב המיון. מי שעוברים את שלב המיון זכאים למלגת לימודים.

 

  • כמה מרוויחים עובדים בתחום? קראו על שכר DBA

 

תעודה

בסיום התכנית המשתתפים מקבלים תעודת גמר קורס DBA Master מטעם האקריו. הם יכולים לגשת למבחני הסמכה בין לאומיים של חברת מיקרוסופט בגרסה המעודכנת ביותר, SQL SERVER 2012/2014. אלה הם שלושה מבחנים שמתקיימים בשפה האנגלית ובוחנים את הידע של מנהלי בסיסי נתונים בסביבת Microsoft SQL Server 2012/2014. מי שעוברים מבחנים אלה בהצלחה זכאים להסמכת MCSA.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU

חוות דעת של סטודנטים על קורס DBA - האקר יו

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 2.5 מתוך 5

HackerU - לימודי מחשבים
09/05/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הם מביאים מרצים מתחילים שלא יודעים איך ללמד ולכן כל סטודנט צריך לקנות קורס אינטרנטי וללמוד במקביל לל קרא עוד...

על הקמפוס

יש לפחות 5 סטודנטים שעזבו כי חשבו שיקבלו את התכנים בקורס ובסוף התברר שהם צריכים ללמוד לבד ובקורס רק  קרא עוד...

HackerU - לימודי מחשבים
14/12/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מסודר ונעים. ידידותי וזמין בטלפון. קל להגיע בתחבורה ציבורית. מורים ברמה טובה.

על הקמפוס

קמפוס שקט ונעים עם כיתות נוחות, אם כי לא מאוד מרווחות. יש תמיד עם מי לדבר ויש סטודנטים נחמדים.

טיפים

כדאי לבןא עם ראש פתוח ולמי שחסר בסיס טוב במתמטיקה, כדאי להשלים. עדיף להגיע בלי אוטו.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp