קורס אמי"ר במכללה האקדמית ספיר - מרכז לימודי חוץ

המכללה האקדמית ספיר

קורס הכנה למבחן אמי"ר במרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך במכללה האקדמית ספיר


כל הידע בדרך למבחן


בחינת אמי"ר היא מבחן מיון בשפה האנגלית שמיועד למועמדים לתואר הראשון במוסדות הלימוד השונים. בחינה זו בודקת מגוון של כישורי קריאה והבעה בכתב באנגלית, באופן ממוקד לאנגלית שנחוצה במרחב האקדמי. בחינה זו נערכת בחמישה מועדים שונים לאורך השנה, כאשר אין הגבלה למספר הפעמים בהן ניתן לגשת אליה, מי שמעוניינים לגשת פעם נוספת אינם נדרשים לתקופת המתנה ויכולים לגשת כבר במועד הבא, בניגוד למשל למבחן הפסיכומטרי.


המרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך של המכללה האקדמית ספיר מציע קורס הכנה לבחינת אמי"ר, בו אפשר לקבל את הידע הנדרש למעבר בחינת הסיווג באנגלית. הקורס כולל הכנה ממוקדת ומעמיקה לכל חלקי המבחן לצד קבלה של מיומנויות אקדמיות שחשובות גם להמשך הדרך בלימודים. המסלול מתקיים בשיתוף עם רשת ההכנה קידום.


תכנית הלימודים


קורס הכנה זה ממוקד לקראת המבחן לקבלת פטור אקדמי באנגלית. הקורס מעניק ידע וכלים בשפה האנגלית ומעניק לתלמידים בו שיטות שבאות לסייע להם לעבור את המבחן. תלמידי הקורס מכירים את מבנה המבחן ולומדים כיצד לענות על שאלות בחלקים השונים בו כגון השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא. כך הם גם מרחיבים את אוצר המילים שלהם ולומדים להתמודד עם שלל סוגי טקסטים אקדמיים. נוסף על כך, הם דנים בתהליכי ניהול זמן אפקטיביים ולומדים כיצד לפתור שאלות קשות בזמן קצר וביעילות וכיצד לנהל באופן נכון את ההתכוננות לקראת המבחן.


מתכונת הלימוד


קורס ההכנה לבחינת אמי"ר מתחיל כחודשיים לפני מועד המבחן. הקורס מתקיים בקבוצות קטנות כאשר כל קבוצת תלמידים זוכה לתרגולים פרטניים עם המדריכים. תלמידי הקורס מקבלים חבילת לימוד שכוללת ספר הכנה, ספרי תרגול ולימוד, מילון בשפה האנגלית וספר בחינות משנים קודמות. מלבד השיעורים העיוניים בכיתה, מוקדשים גם מפגשים לניהול זמן הבחינה, בהם המדריכים מנתחים יחד עם התלמידים את היכולות והחוזקות ועובדים על סוגיות בהן הם מתקשים.


סגל הוראה


סגל המדריכים בקורס זה הם מדריכי פסיכומטרי מנוסים אשר מומחים להדרכה בשפה האנגלית והם מעבירים מן הניסיון שלהם לתלמידיהם לקראת מבחן הפטור.


קהל היעד


קורס זה מיועד למועמדים לתואר ראשון אשר עומדים בפני מבחן אמי"ר לצורך סיווג רמת האנגלית ומעוניינים לשפר את הסיכויים שלהם לקראת המבחן. יש לציין כי מסלול זה איננו מיועד למי שאינם שולטים בקריאת משפטים בסיסיים או בהבנת האותיות בשפה האנגלית.


על מוסד הלימוד


המרכז ללימודי חוץ ולימודי המשך במכללה האקדמית ספיר מציע שלל תכניות הכשרה מקצועית דרכן יכולים עובדים לקדם את הקריירה או לפנות להסבה מקצועית לענפים מבוקשים. בין נושאי ההכשרות נכללים קורסי חשבונאות, ניהול, טיפול, ייעוץ, חינוך, תעשייה, מדיה וחקלאות. מוסד זה מציע גם קורס הכנה לפסיכומטרי שמתקיים גם הוא לאורך השנה בהתאם למועדים השונים.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

תנאי קבלה ללימודי כלכלה וחשבונאות
אלונה
ללא תגובה
משך ותנאים לקבלה לקורס רפלקסולוגיה
קרן
ללא תגובה
קורס לגברים בלבד בעיסוי
נהוראי
ללא תגובה
הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
שכר ממוצע במשק לבוגרי תואר בתרבות יצירה והפקה
עדן
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp