מכללת אנגלו סכסון

שירות אישי - צור קשר

אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון

מכללת אנגלו סכסון עסקים

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת אנגלו סכסון היא מוסד לימודי תעודה למקצוע תיווך העסקים. מוסד הלימוד מופעל על ידי חברת "אנגלו סכסון עסקים" המומחית בתחום תיווך העסקים. במסלול הלימוד ניתן להתמקצע בענף זה, לרכוש כלים פרקטיים וכן לקבל תעודה מוכרת מטעם החברה.


במוסד הלימוד שואפים להעניק לתלמידים את הכלים הנדרשים להשתלבות בעולם העסקי כברוקרים לעסקים, תפקיד שיש לו ביקוש רב בשוק של היום. בקורס הנלמד במכללה מושם דגש על הכלים הפרקטיים החיוניים לאנשי מקצוע אלה בתפקידם, לרבות תפיסות ושיטות עבודה, היכרות עם חוזים ומסמכים ושיטות שיווק ופרסום שיכולות לסייע לאנשי המקצוע בתחילת דרכם.


הקורסים מתקיימים בפלטפורמה מקוונת ונכללים בהם גם מפגשים פרונטליים המתקיימים בקמפוס מכללת אנגלו סכסון הממוקמת בהרצליה פיתוח.

 

אודות חברת אנגלו סכסון


חבררת אנגלו סכסון עסקים מציעה שלל שירותים ליזמים ולאנשי עסקים. לרשת זו, אשר נוסדה לפני מעל 55 שנה, ישנם היום כ – 80 סניפים. החברה מתמקדת בחיבור בין רוכשים פוטנציאליים לבין משקיעים מתאימים כדי לאפשר עסקאות רווחיות. לשם כך מפעילה החברה מאגר נתונים גדול בפרישה ארצית וכן מפעילה שירותים נוספים העוסקים במכלול המרכיבים בתיווך עסקאות. בין השירותים הללו שירותי תיווך בין משקיעים וקונים פוטנציאליים בזכיינות, איתור של שותפים לעסקים פעילים, עריכת בדיקות כדאיות להשקעות, סיוע בבקשות הלוואות בערבות המדינה, פיתוח אסטרטגיות שיוור המותאמות למציאת לקוחות עסקיים, ייעוץ בנושא גיוס האשראי הבנקאי לעסקים ועוד.


כמו כן, החברה מתמחה בתיווך עסקים למסירה, בטיפול ברשתות זכיינות, באיתור שותפים עבור עסקים ועוד. החברה מפעילה מרכז להכשרת סוכנים שבו שואפים לאפשר לאנשי עסקים, מתווכים ויזמים להתמקצע ולהכיר שיטות עבודה ופתרונות מתקדמים המותאמים למשק המקומי והגלובלי.

 

 

קורס מתווכי עסקים


במהלך תכנית זו ללימודי תעודה, המשתתפים מתוודעים לרזי מקצוע תיווך העסקים, המתמקד בסיוע, ייעוץ וליווי בתהליכי קנייה או מכירה של עסקים.


במהלך תכנית זו נלמדים מגוון כלים פרקטיים החיוניים למתווכי עסקים. המשתתפים לומדים כיצד הברוקרים מאתרים עסקים למכירה, מנהלים קונים ומוכרים ומטפלים במכלול השלבים החיוניים לקיום העסקה. כמו כן, נלמדים כלים להכנתם של העסקים למכירה לרבות שיטות שיווקיות להגדלת החשיפה לקונים פוטנציאליים ומשקיעים. כמו כן, בקורס נרכש ידע פיננסי הנחוץ לקריאת דוחות כספיים ולהערכת השווי של העסקים. המשתתפים מפתחים גם הבנה משפטית של חוזים ומסמכים שנדרשים בתהליך המכירה.

 

הקורס כולל שיעורים מקוונים שמחולקים ל – 25 חטיבות לימוד, בהן נלמדים המרכיבים השונים של המקצוע. המשתתפים יכולים להתאים את קצב הלימוד ושעות הלמידה לצורכיהם ולשילוב עם עבודה. באפשרותם לחזור על שיעורים ולצפות בחומרי השיעורים פעמים נוספות בהתאם לצורכיהם. נוסף על כך נערכים מפגשים כיתתיים בקמפוס בהרצליה פיתוח,


משתתפים הלומדים בקורס זכאים לקבל הנחות והטבות על שירותים שונים מטעם החברה, כגון אימון בנושא מכירות, מערכת דיוור ללקוחות, סיוע בהכנת מצגות למשקיעים, סיוע בשירותי הנהלת החשבונות ועוד.

 

קהל יעד


הקורס הנערך במכללה מתאים למועמדים ממגוון ענפים המעוניינים להשתלב מקצועית בתחום תיווך העסקים, בארץ או בחו"ל. אין צורך בהכרח בידע עסקי או ניסיון קודם בעולם העסקים והיזמות העסקית כדי ללמוד בתכנית. היא יכולה להתאים הן למעוניינים לפתח קריירה בענף זה והן לעוסקים במקצועות משיקים המעוניינים למנף את הפעילות העסקית שלהם. יכולים ללמוד במסלול יועצי נדל"ן שברצונם להציע שירותים מקיפים יותר לקהל הלקוחות שלהם, בעלי עסקים עצמאיים שברצונם לקבל כלים לשיפור הפעילות העסקית או למכירת העסקים, וכן ליזמים ומנהלים שמעוניינים לפתח כלים וידע מקצועיים חדשניים.

סגל המרצים


במכללת אנגלו סכסון מלמדים אנשי מקצוע מנוסים מן הזירה העסקית הישראלית, שברשותם ניסיון במכירה ותיווך עסקים ומיזמים מסוגים שונים. בין המרצים ניתן למנות מאמן שעורך הדרכו לצוותים ולהדרכות, אשר מומחה בתחום המשא ומתן; עורך דין מומחה לליווי עסקים אשר מומחה בענפי הרשתות והזכיינים והוא חבר בוועדת הזכיינות של לשכת עורכי הדין; רואה חשבון אשר מומחה להכנתם של עסקים למכירה ולתחום גיוס ההון ותכנוני המס המורכבים; יזם שהוא בעליה של חברה לדיוור אלקטרוני; מומחה לתחום קריאת שפת הגוף והפנים; ומומחים נוספים.


המרצים מעבירים מניסיונם בשטח אל המשתתפים ומסייעים להם בתהליך הלמידה. נוסף על כך המשתתפים בקורסים יכולים להסתייע בצוות המכללה גם לאחר סיום הכשרתם, למשל בליווי של עסקאות ותהליכים מקצועיים בתחילת דרכם בשוק העבודה.


תעודות ואפשרויות תעסוקה


אנגלו סכסון מעניקה תעודה מוכרת למשתתפים המסיימים את הקורס בהצלחה ועוברים את הבחינה המתקיימת בסיומו. יש לציין כי כיום אין צורך בתעודה או רישיון כדי לעסוק בתחום אולם דיפלומה זו והניסיון הנרכש בקורס יכולים לסייע לבוגרים בהשתלבות במקצוע.


בתום התכנית יכולים הבוגרים להירשם כמתווכי עסקים (ביזנס ברוקר) בארגון תיווך עסקים בין לאומי. כמו כן הם יכולים להקים עסקים עצמאיים ולנהלים ממשרד או מהבית. תחום זה מתאים גם לעוסקים במקצועות כגון תיווך נדל"ן ויזמות המעוניינים בתוספת הכנסה. נוסף על כך, הבוגרים יכולים לשמש מתווכים תחת זכיינים שונים בסניפי חברת אנגלו סכסון בפרישה ארצית.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp