קורס פיתוח אתרי אינטרנט בלימודי המשך עזריאלי הטכניון בירושלים

עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

אהבת? שתף ב:

מסלול הלימודים אינו פעיל

 

קורס ניהול ופיתוח אתרי אינטרנט בלימודי המשך הטכניון ולימודי המשך עזריאלי קמפוס ירושלים


שולטים בטכנולוגיה


המהפכה המקוונת שמתחוללת בשנים האחרונות הופכת את האינטרנט לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. אתרים, אפליקציות ותוכנות נעשים חלק מהדרך בה אנחנו עובדים, לומדים ומתקשרים. כיום קיימות טכנולוגיות שונות שמאפשרות בנייה של אתרים פרטיים ועסקיים, חלקן אף ללא עלות.


ביחידת לימודי ההמשך של הטכניון ומכללת עזריאלי ניתן ללמוד בקורס פיתוח אתרים, בו לומדים לפתח ולנהל אתרי אינטרנט. במסלול מכירים את הטכנולוגיות החדשות שקיימות בשוק ורוכשים הבנה מקיפה בתכנות. הבוגרים יכולים להשתלב במגוון תפקידי פיתוח, ניהול ואפיון בעולם האינטרנט.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מתוודעים לטכנולוגיות עדכניות שונות לפיתוח של אתרי אינטרנט, כמו למשל CSS3, WORD PRESS ו - JOOMLA. בתחילת המסלול, מתוודעים לעולם האינטרנט ולסוגי מבני הנתונים הקיימים. לאחר מכן, לומדים שיטות לאפיון אתרים, החל מהבנה של צרכי לקוחות ועד לביצוע פרקטי של הדרישות הללו דרך תוכנה. כמו כן, מכירים כמה ספות תכנות, כמו HTML, JavaScript, SQL ו - PHP, דרכן אפשר לבצע פעולות מתקדמות באתרים ולעצב אותם. בהמשך, מתרכזים במערכות מבוססות קוד פתוח כמו ג'ומלה או וורדפרס ורוכשים כלים להקמת אתרי תוכן שמיישמים את כל הטכנולוגיות שנלמדות בקורס.


מתכונת הלימוד


קורס ניהול ופיתוח אתרים בלימודי המשך של עזריאלי והטכניון נמשך כחמישה חודשים וכולל כ - 200 שעות לימוד. המסלול מתנהל במתכונת של קורס ערב ומתאים גם לתלמידים עובדים. במקביל ללימודים העיוניים, הסטודנטים גם מתרגלים באופן מעשי את עקרונות הלימוד דרך סדנאות ועבודה מעשית. הם גם עורכים פרויקט מסכם בו הם מקימים אתר אינטרנט פרטי בליווי של מדריכי הקורס, שגם מלווים את התלמידים לאחר תום המסלול.


נושאי הלימוד

 

  • שפת HTML
  • בקרות זרימה
  • תמיכה ב - SEO
  • בניית בסיס נתונים
  • שימוש ב - JQuery
  • הצהרה על משתנים
  • מודל נתונים היררכי
  • אפיון אתרי אינטרנט    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


הטכניון ועזריאלי המכללה האקדמית להנדסה מפעילות בשיתוף פעולה יחידת לימודי המשך, בה אפשר ללמוד במגוון מסלולים להכשרה טכנולוגית ומקצועית. הקורסים עוסקים בתחומים כמו מחשבים, עיצוב וניהול והם באים להקנות מיומנויות וכישורים שיכולים לעזור להשתלב בשוק העבודה במקצועות מבוקשים.

 


תנאי קבלה


לקורס פיתוח אתרים בקמפוס לימודי המשך הטכניון ועזריאלי מתקבלים מועמדים בעלי רקע והיכרות עם מערכת Windows של חברת מיקרוסופט ברמת משתמש והבנה טובה של אנגלית טכנית. מתאימים שעומדים בדרישות הסף מוזמנים גם לראיון שנערך מול יועץ אקדמי במכללה.


תעודה


משתתפים שעומדים בדרישות הקורס ומסיימים את התכנית בהצלחה מקבלים תעודת גמר, שניתנת מטעם עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך בקמפוס ירושלים.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים