רוצה פרטים על תואר בקרימינולוגיה ואכיפת החוק, מה אח"כ??
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון קרימינולוגיה ואכיפת החוק, מה אח"כ?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר בקרימינולוגיה ואכיפת החוק, מה אח"כ?? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר בקרימינולוגיה ואכיפת חוק

 

הלימודים לתואר ראשון בקרימינולוגיה הינם לימודים מרתקים ומאתגרים, הכוללים בתוכם תחומים רבים כגון אכיפת חוק, שיקום, עבריינות, רווחה ועוד. אדם הפונה ללימודים אלה הינו בעל ערכים איתנים, אשר שואף לקדם את החברה הישראלית ולסייע להפחית את רמת הפשיעה, תוך שיקום העבריינים המורשעים.

 

כיום, ניתן ללמוד לתואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת חוק במגוון מכללות בארץ כגון המכללה למנהל, המכללה האקדמית הגליל המערבי וכן באוניברסיטת אריאל בשומרון.

 

מיהו הקרימינולוג ומה תפקידו?

 

עבודתו של הקרימינולוג מתמקדת סביב עולם הפשיעה, העבריינות והסביבה החברתית. הקרימינולוג לא מתמקד בפיענוח פשעים בלבד, אלא חוקר באיזו סביבה גדלו הפושעים, מהם הסיבות המניעות אותם וכיצד ניתן למנוע פשעים דומים בעתיד.

 

הקרימינולוג איננו שוטר, אלא חוקר מיומן של תחומים רבים כגון סוציולוגיה, אכיפת החוק, מערכת המשפט ועוד. תחומים אלו חוברים יחדיו ומגדירים מהי עבריינות, מה מניע אותה, וכיצד יש להתמודד איתה בצורה הטובה ביותר.

 

הקרימינולוג פועל במסגרת חברתית מסויימת, ולכן עליו להעריך את מושא חקירתו על פי הערכים והנורמות שבמרכז אותה חברה. כמו כן, עליו להתמצא במערכת המשפטית של אותה חברה ולשפוט את מעשיו של העבריין תחת מטריית החוקים הרלוונטית במדינה. לדוגמא, אדם המוגדר כבעל סטייה חברתית בחברה אחת, לא תמיד יהיה פושע על פי הגדרותיה של חברה אחרת.

 

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר בקרימינולוגיה ואכיפת החוק, מה אח"כ??

רוצה לדעת יותר על תואר בקרימינולוגיה ואכיפת החוק, מה אח"כ??
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: מדעי החברה
התקבלו 682 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp