הכל על תואר ראשון בסיעוד

מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי סיעוד? כאן כל התשובות!
מידע על כל המסלולים, חוות דעת של סטודנטים לסיעוד, מלגות, ימים פתוחים ועוד על לימודי סיעוד. לא מצאת? לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים 

רוצה פרטים על לימודי סיעוד?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי סיעוד לתואר ראשון – מקצוע דרוש מתמיד

 

תחום הסיעוד הוא תחום ההולך ומתפתח בשנים האחרונות – באופן טבעי – ככל שתוחלת החיים עולה. התחום עוסק בטיפול באנשים במצבים שונים – פיזיים, אך כאלה הכוללים בתוכם לעתים קרובות גם את מצבו הנפשי של האדם, מתוקף הסיטואציה הפיזית שבה הוא נמצא.


לימודי סיעוד לתואר ראשון הם לימודים המשלבים תיאוריה וחומר עיוני, בשילוב עם פרקטיקה רבה; מסלולי הלימוד משלבים הכשרה מעשית, החל משנת הלימודים השנייה ועד סופם, כאשר בחלק מן המסלולים הכשרה זו מתחילה אף קודם לכן, עם תחילת הלימודים. תכניות הלימודים מכשירות את הסטודנטים בכל הידע האקדמי והמעשי הקיימים כיום בתחום הסיעוד והן כוללות, בהתאם, נושאים רבים ומגוונים מאוד.

 

 

במרבית המקומות הלימודים נמשכים ארבע שנים, כאשר יש אפשרות בחלק מן המוסדות ללמוד שנתיים – למי שהם כבר אח או אחות מוסמכים בעלי ניסיון מעשי בתחום – להשלמה לתואר ראשון בסיעוד. מדובר בלימודים הכוללים הכשרה מעשית ענפה הנערכת בבתי החולים השונים ברחבי הארץ, בהתאם להסכמים של כל מוסד לימוד עמם. לימודי התואר הראשון בתחום זה כוללים אף הסמכה ניהולית וארגונית הקשורה במוסדות בתחום הרפואי.

 

מבין נושאי הלימוד במסלולים השונים בתחום הסיעוד

 

מיומנויות בין אישיות מבוא לסיעוד
כימיה מומים מולדים ומניעתם
עזרה ראשונה מעבדה
פסיכולוגיה התפתחותית מיקרוביולוגיה
גנטיקה מחלות במגזרים שונים
נוירו פיזיולוגיה ביופיזיקה
פרקטיקה בצוותי בריאות המפגש הטיפולי
פרמקולוגיה סטטיסטיקה ושיטות מחקר
כלכלת בריאות סיעוד קליני
מיומנויות ניהול בסיעוד בריאות וקהילה
סיעוד בקהילה לימודי מנהל במערכת הבריאות
אנטומיה נרחבת חשיבה קלינית
תהליכים והדרכה בצוותי עבודה מבוא לפסיכולוגיה
שימושי מחשב קורסים שונים נוספים בתחום הניהול
תקשורת בין אישית  ועוד...

 

 

מוסדות לימוד אפשריים 


מוסדות לימודים רבים מאוד בארץ מציעים לימודי סיעוד במסלולים שונים לתואר ראשון, כשחלקם מציעים אף מסלולים ללימודי תעודה בלבד. כולם מקיימים קשרי עבודה עם בתי החולים ותוכלו לבחור את המסלול המועדף עליכם על פי משך הלימודים, תנאי הקבלה והדרישות, מיקומו של מוסד הלימוד ושל בית החולים שבו נערכים חלק מן הלימודים ועוד – כל אלה ביחד יסייעו לכם בבחירתכם.

 

 • אוניברסיטת חיפה – באוניברסיטת חיפה ניתן ללמוד תואר ראשון במסלול ייחודי בשיתוף עם הפקולטה לרפואה של הטכניון.

 

 • אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע – המסלול לתואר ראשון באוניברסיטת בן גוריון נלמד בקמפוסים בבאר שבע ובאילת, והוא כולל גם הסמכה לתואר R.N.

 

 • האוניברסיטה העברית בירושלים – מציעה מסלול ללימודי תואר ראשון B.S.N; המסלול מתקיים בשלושה מקומות מטעם האוניברסיטה העברית – בבית החולים הדסה בירושלים, בצריפין – בשלוחה של ביה"ח "אסף הרופא" וכן ברחובות, בבית החולים "קפלן".

 

 • אוניברסיטת תל אביב – מקיימת מסלול בן ארבע שנים ללימודי תואר ראשון, וכן מסלול מקוצר לתואר – לבעלי הסמכה קודמת כאח או אחות מעשיים.
   
 • אוניברסיטת אריאל בשומרון - מציעה מסלול לתואר ראשון האורך ארבע שנים, וכולל מחקר רב תחומי והתנסות קלינית בקופות החולים ובמחלקות בתי החולים הממשלתיים.

 

 • האקדמית תל אביב יפו - מציעה תכנית לימוד שאורכה ארבע שנים לתואר B.S.N, התכנית כוללת חטיבה ניהולית בה מתרגלים תהליכי ניהול צוותים וקבלת החלטות בתחום הבריאות והסיעוד.

 

 • המרכז האקדמי רופין (עמק חפר) – מכללת רופין מציעה מסלול מיוחד לתואר ראשון בסיעוד – המשלב גם לימודים מתחומי דעת נוספים; תכנית זו נפרשת על פני ארבע שנים אקדמיות והיא כוללת בתוכה גם את ההכשרה המעשית הנדרשת להסמכת אחיות.

 

 • המכללה האקדמית אשקלון - לימודי תואר B.S.N. במכללה האקדמית אשקלון מכינים את הסטודנטים לתפקידים בכירים בבתי חולים ובמערכת הבריאות. הם לומדים על סוגיות חשובות בתחומי הסיעוד, הרפואה והחברה ומפתחים כישורי חשיבה ביקורתית ותקשורת שחיוניים לעבודה מול חולים.
 •  

 • המכללה האקדמית צפת – האקדמית מציעה תכנית לימודים לתואר ראשון B.S.N, אשר משלבת לימודים קליניים, הכשרה מעשית בבתי חולים ומוסדות בריאות ומגוון קורסים עיוניים ומעשיים.

 

 • בית הספר לסיעוד – בית החולים נצרת – בית החולים בנצרת מציע מסלול ללימודי תואר ראשון האורך שלוש שנים, ללימודי תעודה בלבד – ובתוספת שנה וחצי נוספות של לימודים, מציע גם אפשרות להשלמה לתואר ראשון בסיעוד, בחסות מכללת עמק יזרעאל.

 

 • האקדמית רמת גן – מציעה מסלול לתואר B.S.N – במסלול המשלב שלושה ימי לימודים ושלושה ימי עבודה מעשית בשכר במקצוע עצמו. 

 

 • המכללה האקדמית עמק יזרעאל – מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון B.A.

 

 • בית הספר האקדמי לסיעוד שיבא – תל השומר – בית ספר ותיק זה מקיים מגוון מסלולי הכשרה בתחום הסיעוד, וביניהם מסלול ארבע שנתי לתואר ראשון B.A, מסלול דו-שנתי להסבת אקדמאים לסיעוד, ומסלולים נוספים.

 

 • בית הספר האקדמי דינה לסיעוד (פתח תקווה): בית הספר ממוקם בבית החולים בילינסון ופועל יחד עם החוג לסיעוד של אוניברסיטת תל-אביב. הלימודים מתקיימים ברובם בבית החולים ובחלקם בקמפוס ברמת אביב. הבוגרים מקבלים תואר BA של אוניברסיטת תל-אביב ותעודת גמר של בית הספר דינה. לאחר מעבר בחינות מקבלים גם את תעודת האחות המוסמכת.

 

 • בית הספר לסיעוד במרכז הרפואי הלל יפה (חדרה): בבית הספר של המרכז הרפואי הלל יפה מתקיימים לימודים בשיתוף עם בית הספר לסיעוד של אוניברסיטת תל-אביב. הלימודים כוללים התנסות קלינית נרחבת בדרך להכין את הסטודנטים להשתלבות במערכת הבריאות.

 

 • בית הספר האקדמי לאחיות שיינברון (תל אביב): הלימודים בבית הספר האקדמי לאחיות שיינברון מתקיימים בשיתוף עם החוג לסיעוד של אוניברסיטת תל-אביב. הלימודים נמשכים ארבע שנים וכוללים התנסות קלינית ותרגולים מעשיים.

 

 • הקריה האקדמית אונו (פרישה ארצית): בלימודים בקריה האקדמית אונו, שמים דגש על תקשורת אחות-מטופל ועל שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. משך הלימודים הוא ארבע שנים, במסגרתם הסטודנטים משתתפים בקורסי חובה וכן קורסי בחירה מגוונים.

 

תנאי הקבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בסיעוד משתנים בין המוסדות ובין המסלולים השונים ומומלץ לבדוק ולוודא אותם בטרם ההרשמה, במוסד המבוקש. עם זאת, ברובם נדרשת בגרות מלאה ואף פסיכומטרי בציון התאמה מסוים הנקבע לקראת אותה שנה אקדמית. שימו לב כי ברובם ככולם של מוסדות הלימוד, המועמדים ללימודים נדרשים לתנאי קבלה נוספים כהוכחת היעדר רישום פלילי, קבלת חיסונים מסוימים, הצהרת בריאות וויתור על סודיות רפואית, וכן ריאיון אישי.

 

קראו גם על:

 

 

יתרונות המקצוע

 

כאמור, ככל שעולה ההתפתחות בתחומי הרפואה השונים – כתחום התרופות, תחום ההנדסה הרפואית, תחום המכשור הרפואי ועוד – עולה גם תוחלת החיים הממוצעת של האדם, ואיתה – גם הצורך באנשי סיעוד מיומנים ומוכשרים. מרכזי סיעוד נוספים מסוגים שונים ומגוונים נפתחים חדשות לבקרים, והם דורשים אנשים מיומנים הבקיאים הן בצד הטיפולי של המקצוע והן בצדדים הניהוליים והארגוניים שלו. אמנם, מדובר במקצוע מאתגר מבחינה נפשית ואף מבחינה פיזית, אך אם אתם בעלי נפש טיפולית – זה בהחלט התחום בעבורכם, מה גם שהוא כוללת אפשרויות תעסוקה וקידום נרחבות, בארץ ובעולם.

 

 

אפשרויות התעסוקה

 

בתום הלימודים, בוגרי המסלולים השונים משתלבים בקלות בתפקידים שונים – טיפוליים ואחרים – במוסדות בריאות שונים כבתי חולים, כקליניקות מסוגים שונים ועוד. מכונים רפואיים, בתי אבות וכדומה – גם הם אפשרויות להשתלבות בתעסוקה, וכמובן – בוגרי המסלולים האקדמיים בסיעוד יוכלו להשתלב גם במשרות ניהוליות ואף להמשיך להמשך לימודים אקדמיים ולהשתלב במחקר בתחום – בארץ ובעולם – או להמשיך ללימודים בתחומים משיקים או קרובים, דוגמת פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית וענפים רבים נוספים בתחומי הטיפול השונים.

 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי סיעוד?

רוצה לדעת יותר על לימודי סיעוד?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

טיפים ממומחים בנושא סיעוד

"כדי להצליח היום בתחום הסיעוד יש צורך בהשכלה טובה וגם בערכים אישיים. במקצוע חשובים ערכים של כבוד, סובלנות, יכולות קשב ואמפתיה לאנשים. שילוב הערכים האלה יחד עם מוטיבציה ויוזמה אישית הוא שילוב מנצח."
"מלבד הקשר לחדשנות ושליטה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, יש חשיבות עדיין להיות שם עם שירות, חמלה והבנה שכולנו בני אדם, שאנשים צריכים אותנו במצבים קשים. כאן הערכים שלנו באים לידי ביטוי. מנהלי סיעוד שנותנים דוגמה אישית יכולים להשפיע על מערכת הבריאות כולה."
אורנה צבי
מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי וולפסון
מקצוע הסיעוד מבוקש מאד אך מדובר בתחום מאד תובעני הדורש מהעוסק בו להיות כולו בתוכו.
אנשים המתאימים לתחום הסיעוד מעוניינים לא אחת בעבודה "לא שגרתית", עבודה הכרוכה בעבודה במשמרות. עם זאת, מדובר באחד המקצועות הכי מספקים שיש למי שאוהב לעזור ולהיות משמעותי לאחר, ברגעים החשובים של החיים.
בלימודי הסיעוד, תחומים רבים ומגוונים החל מתחומי המדע, הרפואה וגוף האדם, המשך בתיאוריות פסיכולוגיות, קורסים העוסקים במעגלי חיים שונים וכמו כן קורסים מתחום העבודה הסוציאלית. הכישורים הנדרשים מסטודנטים לסיעוד הם כישורים הן כמותיים והן מילוליים.
במהלך התפתחות הקריירה ובשלבים יחסית מוקדמים, הסטודנטים, מתמחים בתחומים רבים ומגוונים, יוצאים להשתלמויות ובעבודתם אחראים על תחומים מקצועיים רבים ומגוונים. לצד יכולת למידה תיאורטית ומחקרית, נדרשת יכולת הכלה בינאישית, יכולת לטפל באמצעות מגע פיזי באחרים, יכולת יצירת קשר נעים והרבה שיקול דעת, אחריות, אמינות, דיוק, עמידה בלחצים, וסקרנות לדעת וללמוד.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א

מעל 461 סטודנטים
המליצו והצביעו על סיעוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,218 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,563 חוות דעת

 • 4.0

  האקדמית תל אביב יפו233 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?

 

איך אתה ביחס לאחרים?

ממוצע ציוני הגולשים שניסו להתקבל לתחומים הבאים:
תחום לימודים ציון בפסיכומטרי ממוצע בגרויות
תרפיה באמנות 501 101
תואר ברפואה 682 102
תואר ריפוי בעיסוק 564 97

חוות דעת של סטודנטים: סיעוד

התקבלו 461 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

סטודנטים מספרים על תחום הלימודים

אני ממליצה ללכת לפי הלב שלכם, אם אתם רוצים ללמוד מקצוע ולא קיבלתם מספיק בפסיכומטרי אז המכללה מציעה לעשות מכינה שבזכותה אני התקבלתי ללימודי סיעוד.
העיקר ללכת אחרי החלום ואין ספק שתגשימו אותו ☺
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
אילה
לימודי סיעוד - עמק יזרעאל
עזרה במלגותתתת יאפשר יותר ללמוד בכל גיל.
לפרוס את הלימודים ולא ללמוד עד שעות מאוחרות😊
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
רחלי
לימודי סיעוד - עמק יזרעאל
לעשות אנגלית לפני! לעשות סיבוב באוניברסיטה כי היא עצומה והולכים לאיבוד מהר. לבחור מה שאוהבים
אוניברסיטת תל אביב
קארין
תואר בסיעוד - אוניברסיטת תל אביב
אני ממליצה לסטודנטים לעתיד, להתחיל ללמוד הרבה לפני מועד המבחן! לא לחכות לשניה האחרונה לפני המבחן! כי אחרת, הלחץ יהיה אדיר ,ההישגים יהיו פחות טובים וייתכן אפילו שתמצאו את עצמכם ניגשים למועד ב' .אז תעשו לעצמכם טובה ותקדימו את התרופה למכה- ע"י למידה מוקדמת. תאמינו בעצמכם, תסדרו ותארגנו את כל החומר כך שיהיה לכם חשק להתחיל ללמוד. בהצלחה רבה!! :)
בית ספר לסיעוד שערי צדק
רות
תעודה סיעוד
לחפש מקום לימודים שקרוב למקום שבו גרים ואם לא לעבור לגור ליד המכללה נורא מקל ונוח אחריי שעות מרובות של לימודים לא לעבור נסיעות ארוכות ומתישות. בנוסף להתעדכן היטב בלו״ז ש הלימודים כדי לבדוק אופציות עבודה (למי שמכלכל את עצמו) לחפש הרבה מלגות שיעזרו לממן את הלימודים תהליך קצת מתיש ומייגע לפעמים שדורש הרבה מסמכים אבל לבסוף משתלם!
האקדמית תל אביב יפו
נועה
תואר בסיעוד - האקדמית תל אביב יפו
בס"ד
כל סטודנט אשר עומד לפני תחילתה של תקופה מאתגרת של לימודים חשוב שידע טוב לקראת מה הוא הולך , נגמרו המשחקים ועכשיו מתחילה העבודה האמיתית !!!!! "אם יאמר לך אדם יגעת ולא מצאתי, אל תאמין לו . אם יאמר לא יגעתי ומצאתי , אל תאמין לו. רק אם יאמר לך יגעתי ומצאתי , תאמין לו" [ רבי נחמן מברסלב]
המרכז האקדמי לב
אודיה
תואר בסיעוד לדתיות - המרכז האקדמי לב
ישנן כיתות עם מצלמה מובנית בתקרה אשר מקליטה את השיעורים, אל תסתמכו עליה כי לעיתים יש תקלות. בנוסף, מומלץ לשאול מראש במזכירות על שכר הלימוד הצפוי. בשנה השנייה ללימודים שילמנו 3000 שקל יותר משכר הלימוד מכיוון שנוספו לנו יותר קורסים והשנה הייתה עמוסה (המכללה לא מודיעה על כך מראש).
האקדמית תל אביב יפו
נטלי
תואר בסיעוד - האקדמית תל אביב יפו
הייתי ממליצה מאוד להירשם למכללה זו יש בה אווירה טובה ואינטימית, תנאים טובים. יחס טוב מהמזכירות הייתי ממליצה גם לעשות תיאום ציפיות כי אומנם זו מכללה אבל היא בסגנון של אוניברסיטה משמע שאף אחד לא חייב לסטודנטים יחס מעודף או פריבילגיות כאלו או אחרות
האקדמית תל אביב יפו
צופית
תואר בסיעוד - האקדמית תל אביב יפו
במידה ורוצים משהו והחלטתם על זה, לא לזוז מהנתיב שלכם ולא לתת לאף אחד להסית אתכם ממנו,כי כמעט תמיד ההחלטה הראשונה הינה האמתית והמתאימה לכם ביותר וגם לברר על המסלול שבחרתם הכל עד הפרט האחרון, גם אם צריך להיות קצת חוצפן ולכסות את האנשים עם השאלות.
אוניברסיטת בן-גוריון
לודמילה
לימודי סיעוד - אוניברסיטת בן גוריון
לסטודנטים שרוצים ללמוד אחיות ב- 2 שלבים
תחילה אחיות מוסמכות לאחר מכך עם תואר ראשון זאת ההזדמנות הטובה ביותר להבטיח שתצאי עם משהו אחרי שנתיים וחצי לעומת לומדי תואר שאחרי שנתיים וחצי הם לא אחיות מוסמכות.
בית ספר לסיעוד קפלן
ריקי
קפלן - לימודי סיעוד
לפני שבוחרים מקצוע לחיים , כדאי לשאול אנשים שעובדים בפועל במקצוע אם הם שלמים בבחירה שלהם , עדיף כמה ובוותק שונה לקבל תמונה רחבה . לשאול גם מה אוהבים ומה לא כדי לראות אם זה מקביל להשקפה שלך .
מכללת רמת גן
פיני
מכללת רמת גן - תואר ראשון
ניתן להתחיל לעבוד כסטודנטים החל מהשנה השנייה לאחר הצלחה בשתי התנסויות ובעצם לקבל קצת ניסיון מהשטח בהדרכה של מדריכי בית הספר או מדרכים קליניים הנמצאים בשטח.
בית ספר לסיעוד בני ציון
אור
תואר בסיעוד
תמיד ללכת למסלול שיאפשר זמן פנוי יותר , כך שיהיה אפשר להכיר שיעורי בית , ללמוד יותר להעקל את החומר הנלמד , לעבוד , לצאת.... לנהל את חיי הזוגיות ומשפחה .
האקדמית תל אביב יפו
אלכסנדר
תואר בסיעוד - האקדמית תל אביב יפו
אני חושבת שבעזרת סיוע מלגות זה יכול להקל על המשך הלימודים לכולנו...............................................................................
אסף הרופא - לימודי סיעוד
תהילה
אסף הרופא - לימודי סיעוד
מומלץ לשלם את כל הסכום בהתחלה אחרת הם גובים מדד. צ צ צ
המרכז האקדמי לב
איילת
תואר בסיעוד לדתיות - המרכז האקדמי לב
המכללה נמצאת באיזור נגיש ונוח להגעה גם ברכב וגם בתחבורה ציבורית. שירותי מזכירות וצוות הוראה טובים ומשקיעים, תמיד ניתן לקבל עזרה ויעוץ.
האקדמית תל אביב יפו
אלכסנדרה
תואר בסיעוד - האקדמית תל אביב יפו
מי שמגיע ללמוד סיעוד, לא משנה אם מסלול תעודה או תואר, צריך לדעת שבלימודים האלה צריך להשקיע במשך כל השנה ולא רק לקראת תקופת הבחינות.
בית ספר לסיעוד שערי צדק
חחנה
שערי צדק - לימודי סיעוד
קודם כל, המכללה שלי מעולה, נותנת אפשרות במקצוע שלי לשלושה ימי למידה בשבוע (ברוב הארץ זה חמישה ימים), נותנים לנו כלים ואפשרויות רבות
האקדמית תל אביב יפו
עדי
תואר בסיעוד - האקדמית תל אביב יפו
לקחת בחשבון שהלימודים מאד תובעניים, קשה לעבוד במקביל, המבחנים קשים ודורשים המון לימוד בבית, עם זאת שווה כל רגע, מהנה , מעשיר ומספק
בית ספר לסיעוד מאיר
מוריה
בית ספר מאיר - לימודי סיעוד
לנסות ולסיים תהליכים שקשורים למסלול זה לפני הלימודים ולנסות ולהתחיל ללמוד למקצועות הפרמקוךוגיה שאין מספיק זמן ללמוד למבחן שלהם.
בית ספר לסיעוד שערי צדק
יערה
שערי צדק - לימודי סיעוד

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

בחן את עצמך - האם מתאים לך ללמוד סיעוד?

נותרו לך עוד 15 שאלות
 • (מ: 1 - כלל לא מסכים, עד 5 - מסכים מאד)
 • (מ: 1 - כלל לא מסכים, עד 5 - מסכים מאד)
 • (מ: 1 - כלל לא מסכים, עד 5 - מסכים מאד)
 • (מ: 1 - כלל לא מסכים, עד 5 - מסכים מאד)
לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד חמש.
כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 5 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם