לימודי כלכלה וניהול בהתמחות ניהול השירות באקדמית תל אביב יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב - כלכלה וניהול התמחות בשירות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה וניהול במסלול התמחות ניהול השירות באקדמית תל אביב יפו


הלקוח במקום הראשון


מהם הגורמים שהופכים לקוחות לשבעי רצון? אילו היבטים בחוויה העסקית יכולים לסייע לא רק לענות לצורכי הלקוח, אלא גם ליצור אצלו שאיפה להמשיך וליהנות מן השירותים או המוצרים של הארגון שוב ושוב? כיצד אפשר לאתר את הגורמים שיוצרים לקוחות מאושרים ומסופקים? חקר השירות הוא בין הענפים המשמעותיים בתחום הכלכלי והעסקי היום, ארגונים רבים משקיעים מאמצים גדולים כדי לשפר באופן מתמיד את רמת השירות, דרך ייעול התהליכים והטמעה של טכנולוגיות חדשניות דרכן ניתן להציב את הלקוח וצורכיו במרכז.


במסגרת לימודי כלכלה וניהול באקדמית תל אביב יפו, ניתן ללמוד במסלול התמחות ניהול השירות. תכנית זו מעניקה כלים עכשוויים ופרקטיים בתחומי השירות והשיווק ומאפשרת להעמיק בעולם המרתק של ניהול השירות בסביבות עסקיות מגוונות ומאתגרות. בעידן שבו שירות הפך לאחד הכלים המרכזיים ליצירת יתרון תחרותי בין ארגונים, ידע בשירות יכול לסייע לבוגרים בהשתלבותם בתעשייה בתום הלימודים. הם יכולים להשתלב בתפקידי שיווק ושירות בשלל מסגרות ארגוניות או לחלופין להשתמש בידע שנלמד כדי לקדם את תפקידם הנוכחי. כמו כן, במוסד הלימוד שואפים כי באמצעות הקניית הידע בתחום השירות יכולים הבוגרים לסייע בהעלאת רמתו של השירות בישראל.

 


תכנית הלימודים


המסלול בניהול השירות מציע לסטודנטים ידע וכלים עכשוויים בתחום השיווק והשירות והוא מציג נקודת מבט רב תחומית שממוקדת בלקוחות. במהלך הלימודים הם בוחנים הזדמנויות ואתגרים שעמם מתמודדים מנהלי שירות במשק, תוך שהם לומדים על השלבים השוני בתהליך ניהול השירות, מגיוס לקוחות ועד לשימורם המוצלח. כמו כן, תלמידי המסלול דנים במורכבות שבניהול שירות ובניהול שיווק בארגונים היום ומתמקדים בחשיבות של תחום השירות בהצלחה של ארגונים עסקיים בשלל תחומים. כמו כן, במהלך הלימודים הם נחשפים לתחומים פיננסיים וניהוליים משיקים, כגון מימון, אקונומטריקה, ניהול המשאב האנושי ודיני עסקים והם בוחנים את ההשפעה של כל אלה על עולם השירות ויישומיו.


מתכונת הלימוד


את מסלול ההתמחות הסטודנטים יכולים לבחור בתחילת השנה השנייה ללימודי כלכלה וניהול, שאורכם הוא שלוש שנים. הלימודים כוללים שיעורי חובה ובחירה וסמינרים שונים. נוסף על כך, הם משתתפים בקורס פרקטיקום בניהול השירות, שבו הם מיישמים את הידע שנרכש לאורך המסלול ובו הם מפתחים יכולות התמודדות עם אתגרים בתחום השירות. הם בוחנים חברות מובילות במשק ומנתחים מקרי בוחן ודילמות וכן לוקחים חלק בהרצאות אורח של מנהלי שירות שמציגים בפניהם את ניסיונם בעולם הארגוני.


נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במסגרת התמחות זו נכללים:

 

 • התנהגות צרכנים
 • סוגי ארגוני שירות
 • ניהול משאבי אנוש
 • שירות כמנוף כלכלי
 • יסודות האסטרטגיה
 • שיווק למיזמים חדשים
 • עקרונות ביזמות עסקית
 • אחריות תאגידית ואתיקה
 • היבט רגשי בארגוני שירות   
 • דיני עסקים
 • ארגוני שירות
 • מערכות מידע
 • מאקרו כלכלה
 • יסודות המימון
 • כלכלה יישומית
 • תורת המחירים
 • תורת ההחלטות   
 • ועוד


סגל הוראה


בראש התמחות זו ניצבת חוקרת בעלת תואר דוקטור אשר חוקרת את התחום השירות. בין נושאי המחקר שלה נכלל ההיבט הרגשי בארגוני שירות והשפעתם על איכותו של השירות. כמו כן, היא עוסקת בתחום הייעוץ הארגוני בענפי המיון והשירות.


על מוסד הלימוד


במסגרת לימודי כלכלה וניהול של האקדמית תל אביב יפו ניתן ללמוד גם בהתמחויות נוספות, אלה כוללות לימודי כלכלה וניהול במסלול שוק ההון, לימודי כלכלה וניהול במסלול ניהול משאבי אנוש ולימודי כלכלה וניהול במסלול יזמות. מסלולים אלה מאפשרים לסטודנטים להתמקד במיומנויות ניהוליות ופיננסיות שחשובות במשק של היום. כמו כן, נלמדים במכללה מסלולים נוספים לתואר ראשון, כגון לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי מדעי המחשב, לימודי מערכות מידע ולימודי חברה ופוליטית. בוגרי התואר הראשון יכולים גם להמשיך לתכניות תואר שני מגוונות שמתקיימות במוסד זה. הסטודנטים באקדמית תל אביב יפו יכולים להיעזר במגוון של מלגות לימוד, שבאות לסייע להם במימון שכר הלימוד. המלגות ניתנות על סמך מגוון קריטריונים כגון הצטיינות בלימודים או פעילות חברתית במסגרת פרויקטים שונים.


תנאי קבלה


הקבלה ללימודי כלכלה וניהול של האקדמית תל אביב יפו מתבססת על שקלול של ממוצע הבגרויות ושל הציון בפסיכומטרי. כדי לקבל את הפרטים המדויקים והמלאים לגבי תנאי קבלה אנו ממליצים לפנות למוסד הלימוד.


תעודה


תואר ראשון BA בכלכלה וניהול מוענק לבוגרים אשר משלימים בהצלחה את כל חובותיהם בתכנית, על ידי האקדמית תל אביב יפו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

ssssssssss

פורום לימודי כלכלה

התלבטות בין לימודי אנגלית ללימודי כלכלה
אלינור
1 תגובות
תפקיד כלכלן עמלות סוכנים
גל
1 תגובות
תכנית תואר ראשון ושני בכלכלה
שרה
1 תגובות
לימודי ניהול וכלכלה בטכניון
מריה
3 תגובות
שיעור עזר ביסודות הכלכלה
אביה
1 תגובות
התלבטות בין התמחויות בתואר בכלכלה
שי
1 תגובות
כלכלה בהתמחות לוגיסטיקה או שוק ההון?
שי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא כלכלה

ד"ר תמי אמיר
הכישורים הנדרשים מסטודנט/ית לכלכלה הן בראש וראשונה הבנה אנליטית לוגית (יכולת הפשטה של נושאי הלימוד) וכמו כן נדרשת יכולת כמותית טובה ושליטה בשפה האנגלית. כישורים שפתיים מילוליים טובים הם בגדר יתרון. על פי רב העוסקים בתחום נדרשים למיומנויות סדר וארגון טובים אשר חשובים מאד לתחום.
הנטיות ותחומי העניין של הפונים לתחום זה, מתרכזות בעיקר בתחומים הארגוניים העסקיים והחברתיים. לעיתים נטייה לתחום המדע (חקר וירידה לפרטים) מהווה יתרון עבור האנליסטים שבכם.
בתכונות האישיות: רצינות, ירידה לפרטים, דיוק, אנשים הזקוקים לאיזון בין רציונליות (חשיבה) לצד אמוציונליות (רגש), רצון לעבוד עם אנשים ויכולת יצירת קשר בינאישי, מהוות תכונות בולטות בקרב העוסקים בתחום זה.
עצמאות, שיקול דעת, יכולת לעבוד בסביבה ארגונית הנשענת על כללים ונהלים, מהווים יתרון בולט.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp