ביה"ס אורלי שי ללימודי סטיילינג

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי אופנה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורלי שי - לימודי סטיילינג.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


מרכז אורלי שי ללימודי סטיילינג

 

במרכז אורלי שי מוצע מגוון קורסים ללימודי תעודה, סדנאות מקצועיות ומפגשי ייעוץ אישי, המוגשים על ידי מקצוענים בתחומי הסטיילינג, האיפור, האופנה והעסקים. ההדרכות מבוססות על שיטת "אורלי שי" ומועברות במסלול יום או מסלול ערב.

 

מסלולי לימוד

 

קורס עיצוב תדמית

 

קורס עיצוב תדמית כולל ארבעה מפגשים ובהם תקבלו את הידע על יסודות ודרכי האבחון של הגוף. הקורס ימחיש את האפשרות לעיצוב מחדש של תדמית מהשיעור הראשון. השיטה של אורלי שי מבוססת על עקרונות של אבחון אוביקטיבי ויצירת איזון. הקורס מקיף 10 שעות אקדמיות, והמשתתפים זוכים להתנסות בשיטה באופן מעשי. הלימודים נערכים בסניפים רמת גן וקריית ביאליק.

 

קורס תדמית אישית

 

קורס זה, מטרתו שיפור כישורי המשתתפים בשטח של התאמת לבוש למבנה גוף. משתתפי הקורס זוכים תוך כדי התכנית לבחון על עצמם סטים של ביגוד, ולקבל ליווי מקצועי כל העת. הם לומדים כיצד להתאים בגדים לפרופורציות פיזיות,  איך לקבל את המראה המשלים לגוף, ומקבלים הדרכה לצורך עיצוב תדמית אישית ההולמת את מאפייני האדם. הקורס כולל שבעה מפגשים המסתכמים לכ - 20 שעות אקדמיות. התכנית מוצעת הן ברמת גן והן בקריית ביאליק.

 

קורס ייעוץ תדמית וסטייל

 

מטרת הקורס הינה הקניית כלים להתאמת סטים מחמיאים ליצירת מלתחה שלמה ללקוח מסוים. התכנית כוללת התנסות במתן ייעוץ אישי, בסידור ארון בגדים ובארגון סביבת הלבשה. המשתתפים מקבלים גם כלים שיעזרו להם לחזות מגמות אופנתיות הקרבות להגיע בתחום ההלבשה והסטיילינג. החומר מועבר באמצעות הרצאות, סדנאות, תרגול מעשי ושיעורים בכיתה. הקורס אורך 18 מפגשים ומקיף כ - 55 שעות אקדמיות. התכנית מתקיימת ברמת גן.

 

קורס סטייליסטים מקצועי

 

הסטייליסט אמנם אינו מעצב בגדים, אך הוא בהחלט מעצב טרנדים אופנתיים. הוא יוצר סגנונות מראה תוך שמירה על כללים אסתטיים מקובלים ובאמצעות שילוב והתאמה בין מוצרי לבוש. הבגד המעוצב הוא בשבילו רק חומר גלם. בקורס הסטייליסטים המקצועי לומדים על יחסי הגומלין הקיימים בין עולם הטלוויזיה, הפרסום והתקשורת ובין העיסוק בסטיילינג. כמו כן, לומדים על תפקידי הסטייליסטים במערך יחסי ציבור. התכנית כוללת הדרכה לפתיחת עסק עצמאי, סדנאות, ימי הפקה ועבודה על פרויקט גמר, מעבר לשיעורים בכיתה. בסך הכל כולל הקורס כ - 87 שעות אקדמיות המתחלקות ל - 29 מפגשים.

 

קורס ביזנס בזירה הבינלאומית - אטיקט ופרוטוקול

 

קורס המיועד לאנשים שכבר עוסקים בתחום באופן מקצועי, ומעונייניים ללמוד מנהגי נימוסין וכללי התנהגות מקובלים בענף העסקים במדינות שונות ברחבי העולם. נקודת המוצא היא שהתנהגות וסגנון תקשורת הם חלק בלתי נפרד מתדמית וממראה. הקורס בא לענות על האתגר שבהתאמת אופי המחוות ודרכי התגובה לסביבות תרבותיות שונות.

 

משתתפי הקורס מביאים איתם מוצר שעליהם להציג בחו"ל, והם עוברים הדרכה המהווה הכנה לנסיעה עסקית מוצלחת. בין הנושאים הנלמדים בקורס: תכתובת אנגלית, קודים בלבוש והתנהגות, נימוסי שולחן, וכללי אירוח בקרב אנשי עסקים. הקורס מורכב מחמישה מפגשים אחת לשבוע המסתכמים לכדי 20 שעות אקדמיות.

 

קורס רפרזנטורים

 

קורס הכשרת זכייניות נערך בשיתוף החברה של אלון גל, "תות תקשורת ותוצאות". הקורס נפתח עבור בוגרי הקורסים השונים במרכז, ובו הם מקבלים כלים להדרכת שיטת "אורלי שי". תכנית זו כוללת גם אימון והדרכה מאת "תות תקשורת ותוצאות" בנושאים הנוגעים לניהול עצמי שיווקי ועסקי. מדובר ב - 13 מפגשים המתקיימים פעם אחת בכל שבוע, ובסך הכל ב - 52 שעות אקדמיות.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה 1,560 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה 1,243 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל 1,208 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים