אורט קריית ביאליק בצפון

שירות אישי - צור קשר
אורט קריית ביאליק בצפון

מכללת אורט קריית ביאליק
 
מכללת אורט קריית ביאליק היא מרכז אזורי וארצי להכשרת אנשי מקצוע בתחומי הטכנולוגיה. זהו מוסד מוכר בקרב מעסיקים גדולים, כמו רפאל וחברות אחרות בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק, אשר משמש גם כמרכז השמה וגיוס עובדים. במכללה מוצעים מסלולי עתודה ומסלולי הנדסאי, וכן תכניות להשלמת בגרויות וקורסים נוספים במגוון נושאים רחב להעשרת הידע האישי. הלימודים במכללה מתאימים למסיימי תיכון שרוצים להמשיך לשנים יג' ו – יד', ולמבוגרים המעוניינים ברכישת מקצוע נדרש.
 
מכללה זו היא נקודת ההתחלה בקריירה של אלפי תלמידים, ונחשבת למוסד מקצועי מתקדם ואיכותי. המכללה מחזיקה בתשתית מתקדמת של מחשבים וחדרי מעבדה, אולמות לימוד והרצאות, וצוות הוראה מנוסה אשר מחובר להתקדמות התמידית בחזית הטכנולוגיה.
 
מסלולי הלימוד
 
  • מסלול הנדסאי – משך הלימודים במסלולים אלה הוא שלוש שנים, והם נערכים במתכונת של שני ערבים בשבוע, בתוספת בוקר שישי. ניתן להשלים לאחר מכן לימודים לתואר ראשון מטעם אוניברסיטת בר אילן. מגמות ההנדסאי השונות הן:  אלקטרוניקה, חשמל, תעשייה וניהול בהתמחות שיווק, מכונות, הנדסה אזרחית ותוכנה.

 

  • מסלול עתודה טכנולוגית - מיועד לבוגרי מסלולים טכנולוגיים בתיכון, החפצים להרחיב את טווח התפקידים שיוצעו להם בצבא, ואף לחתום על שירות קבע. ניתן להשתתף בתכנית בת שמונה חודשים לתעודת טכנאי או בתכנית בת שנה ושמונה חודשים, לתואר הנדסאי. דרך פרויקט "שוחרות" של צה"ל ניתן לקבל מימון של 80% משכר הלימוד. המקצועות בהם ניתן לבחור להתמחות: אדריכלות, חשמל, אלקטרוניקה, מכונות, בניין ותוכנה.

 

  • לימודי תעודה – מכללת אורט קריית ביאליק מציעה קורס להכשרת חשמלאי מתח גבוה.
 
קהל יעד ותנאי קבלה
 
ללימודי הנדסאי מתקבלים תלמידים בטווח גילאים רחב - צעירים אחרי שירות צבאי, ואנשים מבוגרים יותר. דרישות הסף הן תעודת בגרות מלאה או תעודת גמר של מכינה טכנולוגית קדם הנדסאית. יש גם אפשרות להשלים בגרויות חסרות במסגרת הלימוד הפנימית של המכללה. מי שהינו מעל גיל 35 פטור מחובת תעודת הבגרות.
 
ללימודי עתודה מתקבלים צעירים לקראת גיוס, שהצבא קבע כי אפשר להשביח את יכולותיהם הטכנולוגיות ולשלבם במסגרות מקצועיות צבאיות שונות, על פי ההכשרה שיקבלו. דרישות הסף הן: סיום מסלול טכנולוגי בתיכון, תעודת בגרות עם ציונים במקצועות ליבה ברמת שלוש יחידות לפחות, ושבע יחידות לפחות במקצוע שאותו שואפים ללמוד במסלול העתודה.
  
אפשרויות תעסוקה
 
תכניות ההכשרה המוצעות במכללת אורט קריית ביאליק מותאמות לדרישות של מפעלים מובילים במשק. לעיתים, תכני הלימוד והדגשים הנבחרים במסלולי ההכשרה במכללה נקבעים ומנוסחים יחד עם נציגים של חברות מעסיק גדולות. בנוסף, במכללה נערכים ירידי תעסוקה, שמטרתם לשרת הן את הבוגרים הטריים המבקשים ליישם את מה שלמדו במסגרת תעסוקה ושכר בצידה, והן את חברות הטכנולוגיה המחפשות אחר עובדים מצוינים וכישרונות בולטים.
 
חוות דעת של סטודנטים על אורט קריית ביאליק
התקבלו 20 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

אורט קריית ביאליק
24/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני לא אוהב שהמחיר של המכללה יקר מאוד וקשה לי לעמוד בתקציב הדרוש

על הקמפוס

המכללה ממוקמת במקום טוב קרוב להכל וגם לעיר יהיה קרוב לנו לבית ומקום נוח

אורט קריית ביאליק
02/01/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שעות לימוד קשות מאוד המרצים מאוד קשובים ונותנין מענה חסר קצת תיגבורים ושעות לימוד נוספות

על הקמפוס

קמפוס טוב נגיש נוח יפה יחס טוב הכול נקי וקרוב כיתות מאובזרות היטב


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp