אודי - בית הספר ללימודי השפה האנגלית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על אודי בית הספר ללימודי האנגלית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


אודי - בית הספר ללימודי השפה האנגלית

 

בית הספר אודי הוקם בשנת 1994 ועוסק בהקניית השפה האנגלית בלבד. הלימודים בבית הספר מאופיינים על ידי מקצועיות גבוהה, קבוצות גיל מגוונות וכתות לימוד קטנות והומוגניות.

 

צוות המורים בבית הספר, מקבל שליטה מוחלטת על הנעשה בקורס. מעבר להשכלתם האקדמית בתחום, המורים ידועים במקצועיות הגבוהה ועל כן, הם אלו המחליטים על תכני הקורס, מה ילמד בו ואיך. יתרה מכך, הם עושים זאת באופן דינאמי, רק לאחר המפגש הראשון עם הכיתה והבנת הצרכים השונים של משתתפי הקורס. למעשה "אודי" הינו בית הספר היחיד בו המורים בונים בעצמם את הקורס עבור התלמידים!

 

קורסים במגוון רמות:

 

להלן היצע הקורסים האפשרי:

 

 • אנגלית עסקית - לימודי אנגלית במסלול זה כוללים נושאים אקטואליים מעולם העסקים ותירגולל תכנים רלוונטיים בשפה האנגלית, למען קיום שיחות קולחות וענייניות. המשתתפים בקורס לומדים מבנים תחביריים של משפטים ברמה מתקדמת, מתכתבים בשפה האנגלית, מנהלים משא ומתן בכתב ובע"פ ולמדים לקרוא מגוון מאמרים עסקיים. הקורס כולל 80 שעות לימוד אקדמאיות ונלמד במתכונת דו- שבועית בשעות הערב.

 

 • קורס קריאה כתיבה/ שלוש יחידות לימוד - קורס זה מאפשר לימודי כתיבה וקריאה, מרחיב את אוצר המילים והבנת הנקרא והנשמע. הלימודים בקורס זה פונים לכל המעוניינים לשלוט בשפה האנגלית ברמה בסיסית ומעלה לצרכים שונים. כמו כן, קורס זה מכין את משתתפיו באופן אוטומטי לבחינת הבגרות- 3 יח"ל. הקורס מתקיים במתכונת דו- שבועית על פני סמסטר שלם.

 

 • קורס ארבע יחידות לימוד - זהו קורס בגרות אקסטרני אשר מטרתו להכין את התלמידים לבחינת הבגרות- 4 יח"ל, בהתאם למתכונת הלימודים העדכנית והחדשה. הלימודים בקורס זה מרחיבים באופן מאסיבי את אוצר המילים של התלמידים וכוללים טכניקות לתרגול הדקדוק, הבנת הנקרא, הבנת הנשמע וכדומה. הקבלה לקורס נעשית על- סמך מבחן קבלה הבודק את רמת התלמידים. הקורס מתקיים במתכונת דו- שבועית על פני סמסטר שלם.

 

 • קורס חמש יחידות לימוד - זהו קורס בגרות אקסטרני אשר מטרתו להכין את התלמידים לבחינת הבגרות- 5 יח"ל, לפי המתכונת העדכנית והחדשה. מדובר בלימודי אנגלית מקיפים הכוללים הקניית אוצר מילים נרחב, טכניקות מגוונות לתרגול הבנת הנקרא, הבנת הנשמע והדקדוק. כמו כן, מרחיב הקורס בכתיבת חיבורים, על פי הנדרש בבחינת הבגרות. הקבלה לחמש יחידות לימוד נעשית על סמך מבחן קבלה אשר בודק בלבד את רמת התלמידים. הקורס מתקיים במתכונת דו- שבועית על פני סמסטר שלם.

 

 • קורס ABC - זהו קורס המיועד לתלמידים שברצונם ללמוד לדבר אנגלית אך עדיין אינם בעלי היכולת להפנמת שפה מדוברת, לרוב בשל קשיי קריאה או מחסור ביכולות שינון. קריאה בסיסית נחשבת לשלב חובה עבור כל המעוניינים לפתח יכולות של שפה מדוברת. קורס זה מעמיק בתרגול השפה המדוברת ברמת מתחילים ומקנה למשתתפיו כלים לקריאה בסיסית ואפשרות להסתדר במדינה דוברת אנגלית.

 

 • אנגלית לחברות וארגונים - בית הספר מעביר קורסים שונים עבור חברות המעוניינות לשפר את רמת האנגלית בקרב העובדים שלהן. לצורך כך מתקיים מפגש בין נציג בכיר של בית הספר לבין נציג מטעם החברה, במפגש זה אומדים את צרכי החברה, את רמת השפה בקרב העובדים ואת התקציב עבור הפרויקט.

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים משתנה בהתאם לקורס הנבחר. קיימים קורסים הכוללים 80 שעות לימוד, קורסים אחרים נפרשים על פני סמסטר שלם או מותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח.

 

 

אנגלית לחיילים משוחררים

 

חיילים משוחררים יוכלו ללמוד על חשבון הפיקדון, לפורשי צה"ל קיימת אפשרות ללמוד על חשבון משרד הביטחון ושכירים יכולים לקבל גמול השתלמות או הנחות בשכר הלימוד.

 

תנאי קבלה

 

אודי בית הספר ללימודי השפה האנגלית לא מקיים תנאי קבלה עבור מרבית הקורסים אותם הוא מציע. למרות זאת, לקורסים המכינים לבחינות בגרות ברמה של 4-5 יח"ל יידרשו התלמידים לעבור מבחן מיון לבדיקת הרמה.

 

סיום הלימודים

 

עם סיום הלימודים ב"אודי" יכולים הבוגרים להתחיל לדבר בביטחון בשפה האנגלית וליישם את הידע שרכשו בקורס לצרכיהם השונים. הבוגרים אשר אמורים לגשת לבחינות הבגרות באנגלית בדרך כלל עוברים אותן בהצלחה מרובה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל985 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp