רוצה פרטים על לימודי אבחון דידקטי באנגלית ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אבחון דידקטי באנגלית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי אבחון דידקטי באנגלית ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

לימודי אבחון דידקטי באנגלית

האבחון הדידקטי מאפשר להעריך את התפקודים השונים הנדרשים לרכישת מיומנויות למידה כגון כתיבה, קריאה, חשבון ועוד. בין יכולות אלו, נבחנת גם היכולת לרכוש שליטה והבנה בשפה זרה. מלבד זה, באחריותו של המאבחן הדידקטי לאתר את הקשיים ביכולות התפקוד הניהוליים ולאתר את הפוטנציאל הגלום בכל מאובחן. בסופו של התהליך, על המאבחן להכין דו"ח שמפרט את מכלול ההיבטים שנבדקו, את התוצאות והמסקנות שעלו מהאבחון וכן, שיטות ודרכים לטיפול במוקדי הקושי.

תלמידים רבים שמתקשים בלימודי האנגלית ובקליטת השפה ניגשים לאבחון דידקטי שבמהלכו נבחנות מיומנויות שונות על מנת לאתר את הבעיות וליקויי הלמידה המצויות אצל המאובחן. תוכנית הלימודים מיועדת עבור מי שרוצים לערוך אבחונים אלו תוך התמקדות בקשיים בעת למידת שפה זו. מטרתה של התכנית להכשיר כוח אדם איכותי בעל ידע והבנה מעמיקה בתחום, ולהעניק לו את כל הכלים הדרושים להערכת הקשיים עמם מתמודדים ילדים ובני נוער, בעלי לקויי למידה ברכישת השפה האנגלית.

במהלך הלימודים נלמדות תיאוריות העוסקות בליקויי למידה ובתהליכי הרכישה של שפה חדשה. הלימודים מקנים לסטודנטים מיומנויות הנדרשות לאיתור בעיות ובהערכת הפתרונות ודרכי הטיפול הנדרשים.

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד למורים לאנגלית, לבעלי תואר בוגר בחינוך וכל אנשי המקצוע בתחומי הוראת האנגלית שמעוניינים להשתלב בעבודת האבחון הדידקטי, ולסייע לתלמידים בעלי לקויות למידה ברכישת שפה זו.

תנאי הקבלה

תנאי הקבלה ללמודים משתנים ממוסד למוסד. עם זאת רוב מוסדות הלימוד יקבלו מועמדים שעומדים בדרישות הבאות:

• בעלי תואר בוגר בחינוך
• בעלי תעודת הוראה או בעלי רישיון להוראת האנגלית
• ניסיון של שנה ומעלה כמורים לאנגלית
• המלצה על ידי גורם במערכת החינוך
• מעבר של ראיון אישי/ וועדת קבלה בשפה האנגלית

נושאי לימוד

במהלך תכנית הלימודים בקורס, הסטודנטים סוקרים מגוון שלסוגיות מרכזיות שעולות תוך כדי תהליך ההערכה, הקשיים ולקויות הלמידה השונות עמם מתמודדים התלמידים, דרכי התערבות לטיפול בקושי, ועוד. בין היתר, הנושאים הנלמדים הם:

 

  • הערכת ממצאים
  • לקויות קשב וריכוז
  • מבוא לאוריינות מוח
  • בניית תוכנית טיפולית
  • התנסות מעשית מודרכת
  • כתיבת דוחות וקביעת יעדים
  • הכרת כלי אבחון ודרכים ליישמם
  • התערבות קוגניטיבית למתבגרים
  • ועוד


מוסדות לימוד

קיימים מספר מוסדות לימוד שבהם מוצעים קורסים והכשרות מקצועיות בתחום עיסוק זה:

אגודת ניצן - אגודת ניצן הוקמה על ידי הורים ומתנדבים המעוניינים להבין טוב יותר את עולמם של תלמידים בעלי לקויות למידה, ולסייע להם לממש את הפוטנציאל שלהם. לאגודה 35 סניפים בכל רחבי הארץ שהם ניתן לטפל בילדים ובני נוער בעלי לקויות וקשיים בלימודים. האגודה מציעה מגוון של השתלמויות והכשרות לאנשי חינוך, וביניהן קורס לאבחון דידקטי באנגלית.

מכללת לוינסקי – תכנית הלימודים מוצעת בבית הספר ללימודי המשך במוסד לימודים זה, המתמקד בהכשרת מחנכים ולימודים גבוהים בתחום החינוך.

מכללת אורנים – מכללה זו, הממוקמת בטבעון, מכשירה מדי שנה אלפי סטודנטים בתחומי החינוך וההוראה. במכללה מוצעת תכנית לימודים דו שנתית שמתמקדת בהכשרה בתחומי הכתיבה, הקריאה, החשבון והאנגלית.

מכללת שאנן - המכללה האקדמית הדתית לחינוך, מכשירה מורים וגננות שישתלבו בהוראת המגזר הדתי באזור חיפה והצפון.

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי חינוך, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

משך הלימודים ותעודות

משך הלימודים משתנה ממוסד למוסד. עם זאת, לרוב, ההכשרות המקצועיות במוסדות הלימוד השונים אורכות כשנתיים אקדמיות כשבסופם מוענקת לסטודנט תעודת סיום קורס הניתנת מטעם משרד החינוך ומוסד הלימודים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי אבחון דידקטי באנגלית ?

רוצה לדעת יותר על לימודי אבחון דידקטי באנגלית ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי חינוך לתעודה

התקבלו 196 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp