לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום המרכז האקדמי פרס > סטודנטים במכללת פרס

סטודנטים במכללת פרס

להפניית שאלה לחץ/י פורום המרכז האקדמי פרס

עוד בנושא המרכז האקדמי פרס:
  • אישור המל"ג לתואר שני בפסיכולוגיה
  • לימודי מדעי התזונה 2014
  • תואר שני מנהל עסקים התמחות יעוץ ארגוני
  • תנאי קבלה - לימודי משפטים
  • לקויי-למידה במכללת-פרס
  • לימודי משפטים - נוכחות בשיעורים
  • תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית
  • תואר שני בקלינאות תקשורת
  • בחינת מיון באנגלית
  • שלוחה של אוניברסיטה?

20:59  8/7/2010 אני סטודנטים במכללת פרס
    כמה סטודנטים יש במכללת פרס? אני רוצה לדעת יותר יל האוירה בקמפוס. האם יש פעילויות שונות?  

16:13  11/7/2010 המרכז האקדמי פרס סטודנטים במרכז האקדמי פרס  
    שלום רב,
    במרכז האקדמי פרס לומדים כיום מאות סטודנטים לתואר ראשון ושני במסלולי לימוד ותחומי עניין שונים. במנהל עסקים הם מתמחים בתחומים כגון: שיווק, מימון, חשבונאות, ניהול וארגון, ייעוץ והתנהגות ארגונית, דיני עסקים, ניהול עסקים גלובליים.
    במדעי ההתנהגות הם לומדים :פסיכולוגיה, סוציולוגיה, משאבי אנוש, ניהול, התנהגות ארגונית ועוד.
    הפעילויות החברתיות רבות ומגוונות, חלקן התנדבותיות בקהילה וחלקן קשורות להווי חברתי, לדוגמא: קבוצת כדורגל, הרצאות אקטואליה, הרצאות של מומחי תחום, מפגשי זרקור, ירידי תעסוקה, פורומים של יזמות קהילתית, אירועי אמנות ויצירה, תחרויות צילומים וסרטונים, ימי סטודנט, הופעות, סטנד אפ, סופי שבוע בחסות אגודת הסטודנטים, פעילויות חניכה, פעילויות ארגון בוגרים, מפגשי משפחות ועוד אירועים רבים נוספים.
    לפירוט נוסף את מוזמנת להגיע למרכז ולחוות מקרוב את אופיו הייחודי, הקשר החם והאישי בין הסטודנטים לבין עצמם ולבין הסגל.
    לבסוף, אני תמה על חשיבותם של הפרטים הסטטיסטיים בעינייך (כמו למשל מס' הסטודנטים ?) בכל מקרה, אשמח לספק לך כל מידע שתזדקקי לו, לכשתגיעי לביקור בקמפוס.
    להתראות.  

אתר המרכז האקדמי פרס

▼פניה אישית אל נציגי המרכז האקדמי פרס▼
    שם + משפחה דוא"ל טלפון
    פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום המרכז האקדמי פרס

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .

כניסה למנהלי פורום  
    Powerd by traffico LTD