לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות >

מלגות


חיפשת מידע על לימודים מלגות? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, תנאי קבלה, מסלולים ועוד. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים. אנו מציעים לך הצעה ייחודית: שירות אישי חינם.

 

השירות האישי שלנו ניתן ללא תשלום, והוא יחסוך לך זמן וכסף.
 אז למה לחכות? פנה אלינו עכשיו
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה
מלגות לסטודנטים בכפר סבא
מתגוררים או לומדים בכפר סבא ומחפשים מלגות לימוד? כל הפרטים על מלגות לסטודנטים בכפר סבא מטעם ארגונים וקרנות ומטעם מוסדות הלימוד בעיר.

מלגות לימודים לסטודנטים באשדוד
גרים או לומדים באשדוד ומחפשים מלגות לימוד? אתם יכולים להסתייע במגוון של מלגות שניתנות לסטודנטים בעיר. כל המידע על מלגות באשדוד, מטעם קרנות ועמותות וכן מטעם מוסדות לימוד.

מלגות בלי התנדבות - מלגות ללא שעות התנדבות
צריכים מלגה אבל אין לכם זמן להתנדב? מחפשים מלגות לימוד בלי התנדבות? כל הפרטים על מלגות ללא התנדבות לסטודנטים.

מלגות לסטודנטים במרכז האקדמי פרס
סטודנטים שלומדים במרכז האקדמי פרס ומעוניינים לקבל סיוע במימון שכר הלימוד יכולים להסתייע במלגות השונות שמציעים במוסד זה. כל המידע על מלגות במרכז האקדמי פרס.

מלגות לסטודנטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים
סטודנטים שלומדים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים רמת גן יכולים להיעזר במגוון של מלגות לימוד פנימיות וחיצוניות. כל הפרטים על מלגות המרכז האקדמי למשפט ולעסקים.

מלגות לימודים לסטודנטים ברחובות
סטודנטים שלומדים או מתגוררים בעיר רחובות יכולים להיעזר במגוון של מלגות לימוד. כל הפרטים אודות מלגות לסטודנטים ברחובות מטעם מוסדות לימוד מקרנות חיצוניות.

מלגות לסטודנטים גבעת וושינגטון
סטודנטים במכללה האקדמית גבעת וושינגטון יכולים להיעזר במגוון של מלגות שמוענקות לסטודנטים על ידי מוסד הלימוד ומטעם שלל קרנות וגופים חיצוניים.

מלגות לסטודנטים מכללת עמק יזרעאל
המכללה האקדמית עמק יזרעאל מציעה מלגות לימודי מגוונות לסטודנטים, על סמך הצטיינות, תרומה חברתית, שירות צבאי וגורמים נוספים. כל המידע על מלגות במכללת עמק יזרעאל.

מלגות לימודים במכללה האקדמית דוד ילין
סטודנטים במכללה האקדמית דוד ילין יכולים לקבל סיוע דרך מגוון של מלגות לימוד. ריכזנו עבורכם את כל הפרטים אודות מלגות לסטודנטים במכללת דוד ילין לחינוך.

מלגות לימודים בבצלאל
סטודנטים לאמנות ולעיצוב שלומדים בבצלאל יכולים להיעזר במגוון של מלגות שמוצעות במוסד זה. הנה כל הפרטים על מלגות בבצלאל, מלגות פנימיות של האקדמיה ומלגות חיצוניות.

מלגות מכללת שנקר
סטודנטים במכללת שנקר יכולים להיעזר במגוון מלגות לימוד, שכוללות מלגות הצטיינות, מלגות סיוע כלכלי, מלגות לפי תחום לימודים ומלגות נוספות. כל הפרטים על מלגות בשנקר.

מלגות המרכז ללימודים אקדמיים - מלגות במל"א
סטודנטים במרכז ללימודים אקדמיים יכולים להיעזר במבחר מלגות שמציעים במוסד הלימוד. לפניכם כל הפרטים אודות מלגות במל"א, גובה המלגות והתנאים לקבלתן.

מלגות באקדמית גליל מערבי
באקדמית גליל מערבי מציעים מגוון מלגות לסטודנטים. מוסד הלימוד מציע מלגות הצטיינות, מלגות סוציו אקונומיות ומלגות מגורמים חיצוניים. מידע על מלגות האקדמית גליל מערבי.

מלגות להשכלה טכנולוגית כיתות י"ג - י"ד
תלמידי עתודה טכנולוגית שמעוניינים בעזרה כלכלית במהלך הלימודים יכולים להסתייע במלגות לימוד שמוענקות מטעם משרד החינוך. כל המידע על מלגות לכיתות י"ג - י"ד.

מלגות לימודים ללימודי תעודה
לומדים בתכנית לימודי תעודה ורוצים לקבל מלגה? מחפשים לממן הכשרה מקצועית? הנה כל הפרטים על מלגות ללימודי תעודה, מטעם קרנות פרטיות, מוסדות לימוד ורשויות מקומיות.

מענק לימודים לחיילים משוחררים וללוחמים - לימודים חינם ללוחמים
תכנית חדשה תעניק מימון לימודים מלא ללוחמים משוחררים. בהמשך אמורים גם כלל החיילים המשוחררים לזכות בלימודים בחינם על חשבון הצבא. מי יכולים לקבל את ההטבה ומתי?

מלגות לעובדי ציבור - מלגות לימודים לעובדי מדינה
עובדי מדינה ורשויות מקומיות שמעוניינים בלימודים אקדמיים זכאים לקבל מלגות לימוד. הטבות אלה באות לסייע לעובדי הציבור להשקיע בלימודים וכך להתקדם מקצועית ולקבל העלאה בשכר.

מלגות לתואר ראשון בסיעוד - מלגות ללימודי אחיות
סטודנטים ללימודי סיעוד יכולים להסתייע במגוון מלגות שמותאמות במיוחד עבורם. חלקן מוענקות מטעם ארגונים ועמותות בעוד אחרות ניתנות מטעם בתי חולים וכוללות השתלבות בעבודה כאחיות.

מלגות לימודים לסטודנטים בחדרה
תושבי חדרה שלומדים בעיר או במוסדות מחוץ לה יכולים להסתייע במלגות ייעודיות עבורם. הסיוע הכלכלי ניתן לסטודנטים על רקע מצוקה כלכלית, פעילות התנדבותית או לימודים במקצוע מועדף.

מלגות לימודים לסטודנטים בנתניה
קיימות מגוון מלגות לימודים שמיועדות לתושבי נתניה. סטודנטים שמתגוררים בנתניה יכולים לקבל מלגות סיוע מטעם העירייה או להשתתף בתכניות התנדבות של ארגונים או עמותות לקבלת המענק.

1  2  3  4  5  6  לעמוד הבא  >>


סקר גולשים
מה תמיד נמצא אצלכם בתיק?
לפטופ כמובן, איך אפשר לסכם את השיעור אחרת?
חטיף אנרגיה, לתת לי בוסט כשצריך
דיסק און קי כדי להעתיק סיכומים, כי למי יש כוח לכתוב?
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מלגות לימודים לתואר ראשון (לפני 6 שעות, 47 דקות)
מלגה לתושבי רמת הגולן (לפני 7 שעות, 9 דקות)
מלגות לתואר ראשון ללא התנדבות (לפני 7 שעות, 15 דקות)
מלגת תואר ראשון בלי התנדבות (לפני 2 ימים, 14 שעות, 59 דקות)
מלגת לימודים במכללת אורות (לפני 3 ימים, 15 שעות, 12 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD