מ.ט.י גליל מערבי
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > קורסים > מ.ט.י גליל מערבי - הנחיית קבוצות

קורס הנחיית קבוצות במ.ט.י גליל מערבי

שירות אישי - מטי גליל מערבי

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורס הנחיית קבוצות במ.ט.י גליל מערבי וקריות


מובילים תהליכים יעילים במסגרת הארגון


עבודה קבוצתית היא היבט חשוב מאוד בהתנהלות של ארגונים. היא ניכרת בתהליכים רבים, החל מפרויקטים נקודתיים ועד לתפקוד היום יומי של העסק. לעיתים, בשל בעיות בדפוסי התקשורת בתוך הארגון, מתקשים החברים בו לפעול יחד כדי להגיע למטרה בצורה יעילה. לשם כך נעזרות חברות רבות בשירותיהם של מנחי קבוצות, שיש בידיהם הכלים המקצועיים כדי לאתר את הקשיים, לנתח את הדפוסים בארגון ולהציע דרכים חלופיות לפעולה שיכולות לתרום לכל הצדדים בארגון. ישנם כלים רבים בהם יכולים מנחי הקבוצות להיעזר, אשר מגיעים מתחומים כגון קואצ'ינג, פסיכולוגיה ארגונית וייעוץ עסקי.


מי שניחנו ביחסי אנוש טובים, שמעוניינים להשפיע על תהליכים בסביבה הארגונית והעסקית יכולים ללמוד בקורס הנחיית קבוצות שמתקיים במ.ט.י גליל מערבי. המסלול מתאפיין במתכונת מעשית והוא מעניק למשתתפיו את המיומנויות, הטכניקה והכלים להוביל קבוצות, לבנות סדנאות ולהנהיג אותן אל עבר ההצלחה. הקורס מתבסס על ניסיונם המעשי של ארגונים וחברות רבים בשלל תחומים ומגזרים. את התכנית הזו אפשר ללמוד בשלוחת מוסד הלימוד בעכו.


תכנית הלימודים


במהלך התכנית המשתתפים רוכשים כלים בתחומי האימון האישי והאימון הקבוצתי ומתוודעים לגישות ולטכניקות מקצועיות שונות בתחומים אלה. הם לומדים כיצד ניתן לסייע בשיפור של מיומנויות שונות באמצעות הקואצ'ינג, בעזרת תהליכי למידה מודרכים ומכווני מטרה. כמו כן, הם מפתחים עצמם כמאמנים מבחינה מקצועית ואישית, ובונים מיומנויות שיכולות לסייע להם בהמשך דרכם כמאמנים עצמאיים בשוק וכך לבלוט בין מתחרים בענף הנחיית הקבוצות.


מתכונת הלימוד


בתכנית לימודי תעודה זו נכללות כ - 120 שעות לימוד, אלה מחולקות ל - 23 מפגשים שנערכים אחת לשבוע, משעות הבוקר ועד הצהריים. המסלול משלב במסגרתו שיעורים עיוניים והרצאות פרונטליות יחד עם תרגול והתנסות מעשית של המשתתפים, שמכירים מקרוב טכניקות קבוצתיות ואישיות לאימון ומתנסים בהן באופן פעיל.


על מוסד הלימוד


מ.ט.י גליל מערבי וקריות מופעל על ידי גוף ציבורי ללא מטרות רווח, ששואף לקדם את המגזר העסקי ולסייע ליזמים ובעלי עסקים בתחילת דרכם. באמצעות קורסים והכשרות מקצועיות שונות שהוא עורך, הוא מסייע לבעלי העסקים לצבור מיומנויות ניהול ויזמות עסקית ולפתח את המיזמים שלהם. תכניות הלימוד כוללות קורסים כגון קורס שיווק בפייסבוק, קורס שפת גוף ותווי הפנים, קורס עיצוב אירועים, קורס יועצי משכנתאות, קורס חשבי שכר בכירים וקורס מסחר אלקטרוני ב - EBAY. למוסד זה מספר שלוחות באזור הגליל המערבי והקריות.


תנאי קבלה


במוסד הלימוד מקבלים מועמדים לתכנית גם ללא רקע קודם בהנחיית קבוצות. כך יכולים ללמוד בקורס עובדים משלל תחומים, שמעוניינים להעמיק את הכלים שברשותם בתחום הנחיית הסדנאות והקבוצות בסביבות ארגוניות.


תעודה


משתתפים אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות התכנית ומשלימים אותה בהצלחה זכאים לקבל תעודת גמר שמוענקת על ידי מ.ט.י גליל מערבי וקריות.עוד מסלולי לימוד - מטי גליל מערבי: 
פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English