לימודי מחשבים בהאקר יו
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > חיילים > האקר יו - קורסים למימוש הפיקדון

קורסים על חשבון הפיקדון בהאקר יו

שירות אישי - HackerU - לימודי מחשבים

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

ללמוד על חשבון פיקדון חייל משוחרר בהאקר יו HackerU


פורצים קדימה בהייטק


האקר יו הוא מוסד לימוד שמתמקד בתחומי המחשבים, ההייטק והאינטרנט, הוא ממוקם ברמת גן ופועל כבר כעשרים שנה. במוסד זה מתקיימות שלל תכניות לימודי תעודה דרכן ניתן לצבור כלים מקצועיים להשתלבות בשלל תפקידים בעולם הטכנולוגי. בית הספר פועל כמרכז הכשרה מוכר של כמה חברות טכנולוגיות, בהן מיקרוסופט.


עולם ההייטק מציב אפשרויות רבות לעובדים וגם לחיילים משוחררים שמעוניינים להתחיל בקריירה טכנולוגית. בין אם אתם מגיעים עם רקע במחשבים ובתכנות במסגרת השירות הצבאי ובין אם לא, בהאקר יו מתקיימים קורסים שונים שמתאימים גם לחסרי ניסיון קודם ומאפשרים ללמוד על חשבון הפיקדון.


שיווק באינטרנט


מוסד הלימוד מציע קורס שיווק באינטרנט בו לומדים בהרחבה על תחומים כגון קידום אתרים, מכירות באינטרנט ושיווק במדיה החברתית. המסלול בא להכשיר את בוגריו לשלל תפקידים בהם מנהלי רשתות חברתיות, מנהלי קמפיינים ממומנים, מנהלי רשתות שותפים, מנהלי תוכן ובוני אתרים. לאורך ההכשרה מקבלים כלים לבנייה של אסטרטגיה שיווקית ולביצוע בפועל שלה בזירת האינטרנט.


בתחילת התכנית מתקיים שלב מיון בן 20 שעות לבדיקת ההתאמה לקורס, מי שעוברים אותו זכאים למלגה ומי שאינם עוברים מקבלים כספם בחזרה. היקפו של הקורס המורחב הוא כ - 480 שעות לימוד אקדמיות וכן עוד 150 שעות שמוקדשות לסטאז' מעשי בו מתנסים בעבודה מול לקוחות. מסלול הבוקר נפרש על פני כחמישה חודשים וחצי וקורס הערב נמשך כשנה וחודש. התכנית גם מקנה הכנה לקראת בחינות הסמכה של חברת גוגל.


ניהול רשתות ואבטחת מידע


קורס ניהול רשתות תקשורת ואבטחת מידע מעניק הכשרה ברשתות של חברת Microsoft מסוג MCSE ו - MCSA 2012 וכן מעניק הכשרה במערכות לינוקס, בהאקינג וב - CCNA. תכנית זו מאפשרת לצבור ידע וכלים בתפעול שרתים, רשתות ומערכות לאבטחת מידע שנחוצות לניהול תשתית הפתרונות של ארגוני הייטק עסקיים.


הקורס בנוי משלב מיון ובו 20 שעות ומקורס מורחב שאורכו 550 שעות אקדמיות. מי שאינם עוברים את השלב הראשוני זכאים לקבלת כספם בחזרה ומי שעוברים אותו בהצלחה מקבלים מלגת לימוד. המסלול מתאים גם לחסרי רקע בתחום והוא מתקיים בשני מסלולים, האחד מסלול בוקר שאורכו כחצי שנה והשני תכנית ערב באורך 14 חודשים. השיעורים כוללים הרצאות עיוניות, תרגולים מעשיים וסימולציות בסביבת העבודה. כמו כן התלמידים מקבלים הכנה למבחני הסמכה בין לאומיים של חברת מיקרוסופט להסמכות MCSE + MCSA.


פיתוח אפליקציות


קורס פיתוח אפליקציות במוסד הלימוד מכשיר לפיתוח אפליקציות אנדרואיד ולפיתוח אפליקציות לאייפון (מערכת IOS של אפל). הוא מציע הכנה לפיתוח בשפת ג'אווה הן לצד השרת והן לצד הלקוח. התלמידים לומדים כיצד לכתוב קוד באופן יעיל ומתוודעים לסוגיות עדכניות בתחום הפיתוח, לרבות שפת הפיתוח החדשה SWIFT ליצירת אפליקציות אייפון.


ראשית מתקיים שלב מיון ובו 40 שעות אקדמיות. תלמידים שמסיימים בהצלחה שלב זה ונמצאים מתאימים לקורס מקבלים מלגה, בעוד אלו שאינם צולחים את שלב המיון מקבלים את כל כספם בחזרה. היקף הקורס המורחב הוא 550 שעות. קורס בוקר נמשך כ - 8 חודשים וקורס ערב כשנה וחודשיים. תכנית זו כוללת פרויקטים יישומיים בהם התלמידים מתרגלים את השימוש בטכנולוגיות הנלמדות ויוצרים אפליקציות מקוריות משלהם וכן מגבשים תיק עבודות. כמו כן, הם מקבלים הכנה לבחינת OCJP.

 

אבטחת מידע וסייבר


בקורס אבטחת מידע וסייבר מתמקדים בין היתר ב - Reverse Engineering & Ethical Hacking.. התכנית, שמתאימה לבעלי ניסיון קודם בענפי התכנות והמחשבים והן לחסרי רקע קודם, מעניקה סל כלים נרחב בתחום ההאקינג והשימוש באמצעי סייבר להגנה על מידע ארגוני.


קורס לינוקס


מוסד הלימוד מציע קורס לינוקס, שמתאים לאנשי סיסטם ורשתות תקשורת מנוסים ומאפשר להם להכיר את מערכות הקוד הפתוח, ניהולן ותפעולן השוטף. דגש מושם על מערכות לינוקס גנו Debian. בהמשך לומדים בהרחבה על כללים לתחזוקת שרתי הרשת והתוכנות השונות.


אנימציה בתלת ממד


קורס אנימציה בתלת ממד חושף את התלמידים להיבטים מגוונים של עבודה בתעשייה, לרבות איכות התוצרים ולוחות זמנים. במהלך המסלול בונים תיק עבודות שיכול לסייע לבוגרים בהשתלבות בתעשייה. בין היתר, מכירים את הכלים של תוכנת מאיה ליצירת משחקים, סרטונים והדמיות ממגוון סוגים.


חוויית משתמש


הקורס לאפיון חוויית משתמש UI UX מעניק כלים טכנולוגיים מגוונים לתלמידיו ומכשיר אותם לאפיין מבחר פלטפורמות לרבות אתרי אינטרנט ואפליקציות. הם דנים באתגרי העבודה במערכות מידע, בדפי נחיתה ובממשקי הטאבלט, לצד היכרות עם תהליך התכנון והעיצוב של מסכים מסוגים שונים. התכנית מעוברת על ידי חברת UI המנוסה בתחום.


בדיקות תוכנה QA


מוסד הלימוד עורך קורס בדיקות תוכנה ומסדי נתונים. מסלול זה מכין את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה הבין לאומיי לבודקי תוכנה, ISTQB. לאורך התכנית נידונות מתודולוגיות בדיקה שונות לצד נושאים כגון טכנולוגיות WEB, מערכות הפעלה ועבודה עם SQL. הקורס מאפשר לצבור ניסיון מעשי דרך ביצוע של פרויקטים שונים.


בניית אתרים פול סטאק


קורס בניית אתרים Full Stack Developer מקנה היכרות עם כלכלת הרשת הווירטואלית ומפתח את יצירתיות הפיתוח של התלמידים. לאורך הקורס מכירים נושאים חשובים רבים כגון PHP, JavaScript, Angular 2ו - Angular JS+. כמו כן בונים מיומנויות פיתוח PHP5 ו - 7, ופיתוח Nodejs שחשובות למפתחים שמעוניינים להתקדם בשוק של היום.


שיווק באינטרנט


במוסד זה אפשר ללמוד בקורס שיווק באינטרנט, קידום אתרים, רשתות חברתיות, פרסום ומכירות באינטרנט. תכנית מקיפה זו מותאמת לדרישות של השוק העכשווי ובמהלכה מתוודעים לאקו סיסטם של מקדמי האתרים ולשלל פלטפורמות שיווקיות. לאורך המסלול מתנסים בהקמה ובקידום של אתר.
 עוד מסלולי לימוד - HackerU - לימודי מחשבים: 

חוות דעת של סטודנטים: האקר יו - קורסים למימוש הפיקדון (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 5.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, האקר יו - קורסים למימוש הפיקדון, 07/06/2017

דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
המרצים טובים מחשבים לקושי הסטודנט ומנסים לעזור כמה שאפשר

על הקמפוס
אני רק בתחילת הדרך נראה טוב עד עכשיו מקווה שתעזרו לי במילגה כי השכר הרבה כסף אבל הלימוד מאתגר ורוצה לרקוש מקצועה בשביל לגדל את ילדי בכבוד

   

HackerU - לימודי מחשבים


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English