לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר בתקשורת

תואר ראשון בתקשורת וכל העתיד לפניך


דוגל/ת בזכות הציבור לדעת? אנחנו דוגלים בזכותך לדעת! בטרם תבחר/י במסלול לימודים לתואר ראשון בתקשורת, כדאי לך לבדוק את ההזדמנויות השונות המוצעות לך. אנחנו כאן לתת לך מידע על תכניות חדשות וותיקות, סטנדרטיות ומיוחדות, הומוגניות ומשולבות.

 

אנחנו מציעים לך לקרוא בכתבות שהכנו עבורך, בהן מובא מידע רב ומפורט על כל מסלול בכל מוסד לימודים. כך יהיה באפשרותך לבחור באופן חכם יותר, על בסיס התחקיר שעשינו בשבילך.

 

רצית עוד מידע? – אנחנו מוכנים לספר לך עוד הרבה בשיחת טלפון, על חשבוננו. 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

 

 

רוצה לדעת על לימודי תקשורת?

 

 


המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  רוצה ללמוד בלי לוותר על העבודה? באוניברסיטה הפתוחה ניתן למצוא מגוון מסלולים ייחודיים במערכת שעות גמישה>> (בחסות)

תואר ראשון בתקשורת  - למי זה מתאים? כמה זה עולה? איך מתחילים?

רוצה להיות מגיש החדשות הבא של ערוץ 2? חלמת תמיד להיות שדרן/ית רדיו? רוצה להיות שליח מעריב בלונדון? דרכך לחלום הנחשק מתחילה בלימודי מקצועות התקשורת. הלימודים במקצועות אלה עוסקים בעיקר באמצעי הפצת המידע להמונים - תופעה יחסית חדשה שהחלה בראשית המאה ה - 20. מדובר, למעשה, ברכישת כישורים נדרשים להעברת מסרים המכוונים לכמה שיותר אנשים, ולעבודה בערוצי הטלוויזיה והרדיו, ברשת האינטרנט, בעיתונים, במשרדי פרסום ועוד. כלים אלה לא משמשים עוד רק להפצת אינפורמציה אובייקטיבית, אלא הם ממלאים פונקציות שיווקיות, מסחריות וחברתיות - בין אם מדובר בקידום המודעות למוצר חדש במדף המכולת, ובין אם המטרה היא לקדם מודעות לנושא הסביבה למשל. התקשורת כיום ממלאת תפקיד מכריע בגורלן של מדינות ובתהליכים המשנים את פני האנושות.
 
למה כדאי לי ללמוד?
 
התקשורת האלקטרונית, והמדיה הם בין התחומים המתפתחים ביותר כיום בעולם. האדם הממוצע צורך יותר ויותר תקשורת. טלוויזיה רב ערוצית, אינטרנט, מאות ואלפי ערוצי חדשות, ספורט ומידע. ככל שהביקוש למידע גדל , כך גדל הביקוש לכח אדם שיפעיל מערך אדיר מימדים זה.
 
בישראל עם התפתחות ענפי הטלוויזיה, הרדיו האיזורי, פורטלי האינטרנט וכמובן הפיכת המערך כולו למסחרי מאד, מבטיחהלבוגרי המגמות בחוגים לתקשורת השתלבות מעניינת ומכניסה באחד התחומים בעולם עצום ומתרחב זה.
 
מהו משך זמן הלימודים?
 
הלימודים אורכים ברוב המקרים שלוש שנים במסגרות שונות ( אוניברסיטאיות או אחרות ). ניתן לעשות שילובים לתואר בתקשורת יחד עם אמנות, בתוספת תעודת הוראה, עם תואר ראשון בכלכלה או מדעי המדינה וכן הלאה.
 
 
היכן לומדים?
 
בשל הפופולאריות הרבה והתחומים המגוונים במקצועות התקשורת ניתן ללמוד במספר רב של מוסדות אקדמיים , חלקם מתמחים בלימודים של תחום עיקרי בלימודי התקשורת. בין המוסדות האקדמיים ניתן למצוא גם את:
 
 • המכללה למנהל - המסלול האקדמי - המסלול האקדמי המכללה למינהל היא המכללה הותיקה והגדולה בישראל עם כ-10,000 סטודנטים. משנת הלימודים תשנ"ו מרוכזת הפעילות בקמפוס החדיש בשדרות יצחק רבין 7 בראשון לציון. קריית המסלול האקדמי משתרעת על שטח של כ-130 דונם. המכללה מציעה גם מסלול לימודים לתואר ראשון בתקשורת דיגיטלית.
 
 • המרכז הבינתחומי הרצליה - התואר הראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי חושף לשלל היבטים במדיה ומתמקד במדיה החדשה והדיגיטלית. ניתן לבחור מבין כמה מסלולי התמחות ובהם התמחות בתוכן ויזואלי, התמחות בתקשורת אינטראקטיבית והתמחות בתקשורת פוליטית ושיווקית. בבית הספר הבינלאומי פועלת תכנית לתואר ראשון בתקשורת בשפה האנגלית.

 

 • המכללה האקדמית כנרת (עמק הירדן) - המכללה האקדמית כנרת מציעה תכנית לתואר ראשון בתקשורת החושפת את הסטודנטים לסוגיות טכנולוגיות, חברתיות וקהילתיות של המדיה במאה ה - 21. הם משתתפים בשלל קורסים בענפים כעיתונאות, יחסי ציבור, אינטרנט וקולנוע ולוקחים חלק בהתנסות מעשית.

 

 • הקריה האקדמית אונו - בקריה האקדמית אונו אפשר ללמוד במסלול לימודי פרסום ותקשורת שיווקית לתואר ראשון. בתכנית זו מתוודעים לשלל תחומים כגון ניהול מכירות, יחסי ציבור, שיווק דיגיטלי וניהול מותגים. הסטודנטים מתנסים במיומנויות עבודה במדיה באמצעות סימולטור שיווקי וגם משתתפים בהכשרה מעשית בתחום המדיה.

 

 • האוניברסיטה הפתוחה (פרישה ארצית) - האוניברסיטה הפתוחה מציעה תואר ראשון בתקשורת במסגרת שני מסלולים, לימודי מדעי החברה עם הדגשה בתקשורת או לימודים דו חוגיים בהם משלבים תקשורת וחוג נוסף. הסטודנטים דנים בתחומים עדכניים כגון תקשורת ותרבות וקהלי התקשורת.

 

 • אוניברסיטת תל-אביב - התואר הראשון בתקשורת מעניק הבנה ויכלת ניתוח של תופעות במדיה והקשריה החברתיים ובמקביל מיומנויות תקשורתיות מעשיות בפלטפורמות דיגיטליות וחדשות. הסטודנטים משתתפים בקורסים במגוון ענפים במדעי התקשורת וגם לוקחים חלק בסדנאות עיתונות דיגיטלית, פרסום, ניהול מידע, מיתוג ברשת וסדנאות נוספות.

 

 • האוניברסיטה העברית - בתואר הראשון בתקשורת באוניברסיטה העברית לומדים על סוגיות מחקריות ועיוניות כגון תקשורת ודעת קהל, עיתונות דיגיטלית, תרבות חזותית, תרבות הצריכה, היסטוריה של טכנולוגיות התקשורת ורשתות חברתיות. הלימודים משלבים מרכז מעשי דרך מגוון סדנאות בפרסום, בטלוויזיה, בכתיבה ובאינטרנט ומדיה דיגיטלית.

 

 • אוניברסיטת חיפה - התואר הראשון משלב בין לימוד עיוני וסדנאות מעשיות דרכן לומדים על מושגים ותהליכים במוסדות המדיה ובקהלי היעד שלהם. החוג מפעיל מגזין אינטרנטי אותו הסטודנטים מפיקים. ניתן לעבור התמחות בארגוני תקשורת בחיפה והצפון.

 

 • אוניברסיטת בר אילן (רמת גן) - אוניברסיטת בר אילן מציעה תואר בתקשורת במסגרת לימודים דו חוגיים, ניתן ללמוד במסלולים כתקשורת ומדעי המדינה, תקשורת וחינוך, תקשורת וסוציולוגיה ותקשורת ומזרח תיכון. ניתן גם ללמוד לקהלת תעודת הוראת תקשורת.

 

 • אוניברסיטת אריאל - בתואר הראשון בתקשורת של אוניברסיטת אריאל אפשר לבחור מבין מספר מסלולי התמחות, כגון תואר בתקשורת בהתמחות תקשורת אסטרטגית, תואר בתקשורת בהתמחות עיתונות כתובה, תואר בתקשורת בהתמחות רדיו ותואר בתקשורת בהתמחות קולנוע.

 

 • המכללה האקדמית עמק יזרעאל - הסטודנטים בתואר הראשון בתקשורת במכללת עמק יזרעאל דנים בהיבטים כלכליים, חברתיים וכלכליים של המדיה ומתנסים מעשית בשלל פלטפורמות תקשורת. המכללה מציעה כמה התמחויות כגון רדיו וטלוויזיה, תקשורת שיווקית ותקשורת דיגיטלית.
   
 • המכון הטכנולוגי חולון - המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית - המכון הטכנולוגי חולון שומר על רמה אקדמית גבוהה, תנאי לימוד נוחים, תכניות לימוד עדכניות המשלבות בין התנסות מעשית ללימודים עיוניים. הלימודים במכון הטכנולוגי חולון מתקיימים תוך שיתוף פעולה מחקרי ויישומי של המכון עם התעשייה עתירת הידע בישראל. לרשות סגל ההוראה והסטודנטים במכון הטכנולוגי חולון עומדים ספרייה מקיפה, מעבדות מקצועיות עתירות ציוד טכנולוגי עדכני, מעבדות מחשב, סדנאות, אולפן טלוויזיה, אולפן רדיו ומחלקה לציוד אור-קולי ועוד.
 
 • מכללת רמת גן - מכללת רמת גן הינה אחת המכללות הגדולות והותיקות בישראל, קמפוס מכללת רמת גן ממוקם במרכז הארץ ומשתרע ע"פ כ-41 דונם. קמפוס המכללה מחזיק עשרות כיתות לימוד ממוזגות, חדרי הרצאות, מעבדות חדישות למחשבים, קפיטריות, ספריות, וחניונים שאינם דורשים תשלום.

 שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום תואר בתקשורת

רוצה לדעת יותר על תואר בתקשורת? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תואר בתקשורת
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד תואר בתקשורת

חוות דעת של סטודנטים: תואר בתקשורת (393 חוות דעת)
התקבלו 393 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
ראם,האקדמיה בבצלאל, תואר בתקשורת חזותית, 07/10/2014
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב: נוף יפה, קפיטריה מגוונת ואודות לפרנק סינטרה שנמצא קרוב ניתן ליהנות גם ממחירים סבירים כי נותנים שם יותר אוכל מבקפיטריה בבצלאל, חלק מהמרצים אכפתיים ועוזרים מעבר לשעות הלימודים, יש חילופי סטודנטים בחול,יש אתגרים לרצות מרצים שלעןלם לא מרוצים, יש אפשרות לעשייה יותר חופשית אצל כמה מהמרצים, שכר הלימוד אוניברסיטאי, רכשתי במקום כמה חברים לחיים, חלק מהלימודים הוא כיפי וחופשי. יש הרגשה של בית בחלק מהקורסים. הרמה המתבקשת היא גבוהה ולומדים הרבה תחומי לימוד, כך שניתן להתפתח להרבה כיוונים.

לא אוהב: חניה בתשלום, לחץ מטורף ולא פרופוציונלי, ביקורות לא מכבדות מול כל הכיתה, גישה שיפוטית ושיפוט שרירותי של המרצים, תחום מקצועי שנלמד עם דגש אמנותי ותיאורטי רב מידי, חסך אדיר בפרקטיקה ובלימודי תוכנות ולימןד טכני של המקצוע, מרצים שהם טןבים בתחומם כבעלי מקצוע ומנהלים אבל רובם לא למדו איך ללמד ולדחוף להצלחה. יש תסכול רב במחלקות לאורך כל השנים. האקדמיה לא קשובה לסטודנטים, אלא רק מעמידה פני קשובה. המיקום עצמו מתסכל ואין התחשבות בסטודנטים הלומדים במרכז- שעות פרונטליות רבות ולא מנוצלות. הביקורות ממשיכות להנתן ולכל תלמיד אכפת רק ממה יגידו עליו. כל יום כמעט הוא בזבוז. ואני עובד כמעצב, לא יודע מה יגידו אלו של עובדים במקצוע.

על הקמפוס
הקמפוס גדול היות והוא במתחם האוניברסטיה העברית. יש בחוץ דשא שלפעמים עורכים בו מסיבות בהפסקה עם בירות וחטיפים, יש מסיבת פורים שבדרך כלל מעולה - עם הרבה רחבות, גיוון במוזיקה ואווירת קרנבל בתוך בצלאל. יש אווירה של חופש ושמחה באוויר אודות לגלריות התלמידים הרבות ברחבי הקמפוס והמרחב הגדול. המרקם האנושי הוא מגוון, צעיר, אמנותי, סקרן ונועז. ייצוג נכבד של קהילת הלהטב, אך יש גם אווירה סקסית בין הסטודנטים והסטודנטיות הסטרייטים. רוב רובם של הסטודנטים הם רווקים. ויכולות להווצר הרבה דפיקות לב מסעירות במסדרונות...
נגה,האקדמיה בבצלאל, תואר בתקשורת חזותית, 09/10/2014
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת:
- כיתות קטנות- ולכן יחס אישי בין המרצה לסטודנטים
- מקצועיות- המוסד דורש המון המון, במיוחד במחלקה שלי, זה קשה ותובעני ולפעמים מרגיש סתמי אבל מוכיח את עצמו.

לא אוהבת:
- לא מספיק מסבירים, לא מספיק ברורים- מדברת בעיקר על החלק הטכני, למשל נק״ז של הי״ת, איזה עוד אפשרויות יש - למשל קורסים ממחלקות אחרות, שנה חמישית, מלגות פרסים וכ׳ו - אם אתה לא מחפש בעצמך אתה לא שומע שום דבר בנושאים האלו...
- יש מרצים שלא צריכים להרצות בשום מקום. יש הרגשה שבגלל שזה ״בצלאל״ מאפשרים יותר למרצים להתנהג בכל מיני צורות לא מתאימות, או ריקות מתוכן, או סתם.. מלאות חארטות. אז יש מרצים מעולים מעולים ויש כאלה שלא נתנו לי כלום כלום.
- אם אין לך כסף, קשה מאוד לשרוד- ובציונים טובים את הלימודים.


על הקמפוס
יש הרבה מה להגיד על המוסד הזה, אבל בסופו של דבר לא הייתי לומדת בשום מקום אחר. יכולה לספר שבשנים המתקדמות כל הדברים הבעייתיים יותר משתפרים, המרצים מתחילים להיות ממש טובים מעניינים ותורמים באמת.
שאלות הגולשים על תואר בתקשורת

 לימודי תקשורת במכללת רמת גן22/05/2017 19:24:13    (8 צפיות)
 קורס קולנוע - לימודים במשך שנה15/05/2017 23:38:48    (21 צפיות)
 האם כדאי לעבור למסלול תקשורת דיגיטלית ממידענות?24/04/2017 12:30:01    (45 צפיות)
 מועדים ומשך לימודים בנושא הסאונד18/04/2017 20:02:06    (42 צפיות)
 לימודי קולנוע וטלוויזיה או תקשורת10/04/2017 13:22:02    (69 צפיות)
 מה ההבדל בין תקשורת חזותית, תקשורת שיווקית וניו מדיה?28/03/2017 04:46:17    (95 צפיות)
 תואר ראשון בתקשורת וניהול - מציאת עבודה23/03/2017 10:02:15    (116 צפיות)
 היכן מתקיים קורס תחקירנות?16/03/2017 20:14:28    (110 צפיות)
 ממוצע מתחת ל85 - תואר שני בתקשורת בתל אביב16/03/2017 17:20:24    (104 צפיות)
 האם תיק עבודות הוא תנאי חובה בקבלה לתקשורת חזותית?15/03/2017 15:12:51    (95 צפיות)

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תואר בתקשורת?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
זוגיות עם חבר/ה לספסל הלימודים –
עדיף שלא, צריך מרחב אחד מהשנייה
תלוי כמה קורסים משותפים יש לנו
הכי טוב שיכול להיות, מבלים המון זמן יחד
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי תקשורת במכללת רמת גן (לפני 2 ימים, 10 שעות, 51 דקות)
קורס קולנוע (לפני 3 ימים, 21 שעות, 42 דקות)
קורס קולנוע - לימודים במשך שנה (לפני 9 ימים, 6 שעות, 37 דקות)
ההצעה שלי אליך (לפני 25 ימים, 9 שעות, 30 דקות)
לימודי סאונד (לפני 30 ימים, 15 שעות, 10 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD