לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > ניהול > לימודי ניהול משאבי אנוש - ספיר

תואר ראשון בניהול משאבי אנוש במכללה האקדמית ספיר


רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי ניהול משאבי אנוש - ספיר.

עוד מסלולים ומידע
כלכלה וניהול
ניהול וסוציולוגיה
ניהול ומדעי המדינה
פסיכולוגיה וניהול
ניהול ומדעי החיים
ניהול וחינוך
לימודי ניהול תעשייתי
לוגיסטיקה ורכש
מנהל עסקים
תואר בחשבונאות
 
 
כלכלה
לימודי ערב
ניהול מערכות מידע לתואר
קורס ניהול גן ילדים
מנהל מערכות בריאות
לימודי מנהל עסקים לדתיים
מנהל עסקים - עבודה
לימודי הוצאה לאור
תואר בעסקים ומזרח אסיה
תנאי קבלה ללוגיסטיקה

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תואר ניהול משאבי אנוש במכללת ספיר

 

מכללת ספיר ידועה בכך שהינה "מכללת הדגל" של איזור הנגב. המכללה הוכרה בעשור האחרון כמוסד אקדמי גדול ומוביל ע"י המועצה להשכלה גבוהה. המכללה נמצאת במרחק שעה לערך מן המרכז וממוקמת קרוב לבירת הנגב – באר שבע.

 

  • קראו על המכללה האקדמית ספיר

 

מדוע ללמוד ניהול משאבי אנוש דווקא במכללת ספיר?

 

כוח האדם המרכיב את הארגון מהווה חלק מרכזי ובלתי נפרד מהצלחתו. אי לכך, ישנה חשיבות גדולה ביותר לניהולו של כוח האדם, הוא המשאב האנושי בארגון. לאור ההתפתחות במאה האחרונה חלחלה ההבנה כי יש לשנות את היחסים בין העובדים לארגון ולהתייחס לתכונותיו הנפשיות והרגשיות של העובד בצד לתכונותיו ומיומנויותיו המקצועיות והטכניות. לפיכך, התפתחו תיאוריות העוסקות בניהול משאבי אנוש שהובילו לפיתוחו של תחום ניהול משאבי האנוש בכלל השווקים בעולם.

 

מכללת ספיר מציעה תוכנית לימודי ניהול משאבי אנוש המכשירה את הסטודנטים לניהול נכון ואפקטיבי של משאבי האנוש בארגון. ניהול משאבי אנוש הוא תחום הכולל את כל העניינים הנוגעים בצורה עקיפה או ישירה לעובד/ת: תהליכי מיון, גיוס והכשרה, תנאי העסקה, תנאים סוציאליים, הדרכה ופיתוח, קידום וניהול העובדים, פיתוח התקשורת בארגון ועוד.

 

תוכנית הלימודים משלבת שלושה תחומים: מדעי ההתנהגות, ניהול וכלכלה. כמו כן, התוכנית מורכבת מפן תיאורטי אשר מטרתו להקנות לסטודנט ידע רחב בניהול על כל היבטיו ומפן מעשי שמטרתו להכשיר את הסטודנט לתפקידי ניהול בכירים.

 

התוכנית נפרשת על פני שלוש שנים במהלך 10 סמסטרים ומציעה קורסים מגוונים בעלי רמה אקדמית גבוהה כדוגמא: התנהגות ארגונית, מבוא לפסיכולוגיה, דיני עבודה, יסודות הכלכלה, פסיכולוגיה חברתית, ניהול משאבי אנוש, למידה ומוטיבציה ועוד קורסים רבים ומעניינים.

 

בוגרי התוכנית יכולים להשתלב במקומות תעסוקה רבים ומגוונים, הן בסקטור הפרטי והן בסקטור הציבורי. בפניהם עומדות מספר אפשרויות תעסוקה, כגון: ייעוץ ארגוני, ניהול כוח אדם בארגונים ובחברות השונות ועוד. כמו כן, יכולים הבוגרים להמשיך ללימודי תואר שני כמעט ללא השלמות בתחומים שונים ובמוסדות לימוד רבים בארץ ובחו"ל.

 

תנאי קבלה

 

בכדי להתקבל לתוכנית הלימודים בניהול משאבי אנוש במכללת ספיר, על המועמד להיות בעל תעודת בגרות מלאה בממוצע 80 לפחות, 4 יחידות לימוד באנגלית בציון 60 ומעלה, 4 יחידות לימוד במתמטיקה בציון 60 ומעלה (מועמדים בעלי 3 יחידות במתמטיקה נדרשים להצטרף לקורס "מבוא למתמטיקה"), ציון פסיכומטרי או סכם 500 ומעלה, כאשר ציון פסיכומטרי או סכם הנע בין 460 ל - 499 מהווה קריטריון קבלה על תנאי. רמת אנגלית נדרשת - ציון 85 לפחות בפרק האנגלי בפסיכומטרי או ציון 185 ומעלה במבחן אמי"ר.

 

מסלול קבלה נוסף, ללא פסיכומטרי, כולל את התנאים הבאים: ממוצע בגרות 90 לפחות, ציון 60 ומעלה בבגרות 4 יחידות במתמטיקה, ציון 60 ומעלה בבגרות 4 יחידות באנגלית, ציון 185 לפחות במבחן אמי"ר (לבעלי פסיכומטרי - ציון 85 לפחות בפרק האנגלית). קיימות אפשרויות קבלה נוספות לבעלי תואר ראשון ולמסיימי מכינות.

 

אלה שאינם ממלאים אחר הקריטריונים לקבלה באחת מן האפשרויות, יכולים להשתתף בקורסי הליבה בתכנית, ובהתחשב בהישגיהם להיות מועברים למסלול זה. 

 

סגל ההוראה

 

המרצים המלמדים בתוכנית הינם בעלי ייחוס אקדמי מן השורה הראשונה: ד"ר אריאלה בן ישי, ד"ר אורי ביבי, השופט גלעד גלעדי, ד"ר אלבין רוברט, ד"ר רונית נדיב, פרופ’ רז אביעד ועוד מרצים רבים וטובים.

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במכללת ספיר זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות ונקבע מידי שנה ע"י משרד האוצר. יתרונה של המכללה על פני מכללות אחרות נובע משכר הלימוד הנמוך. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).

 קראו על עוד מסלולים - ללמוד במכללה האקדמית ספיר

 
המסלולים המבוקשים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לניהול
המכללה האקדמית גליל מערבי
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
המכללה האקדמית אחוה
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד ניהול
המרכז האקדמי פרס
המרכז האקדמי רופין
אוניברסיטת חיפה
המסלול האקדמי המכללה למנהל
המכללה האקדמית לישראל
המרכז הבינתחומי בהרצליה
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית ספיר
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
אני גר -
עם שותפים, אף פעם לא משעמם
לבד, חייב שקט
עם ההורים, הכי חסכוני
עם בן/בת הזוג
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
התלבטות בהתמחות - המשך (לפני 19 שעות, 53 דקות)
התלבטות בהתמחות (לפני 1 ימים, 3 שעות, 53 דקות)
מסלולי התמחות בתואר שני- כיצד לבחור (לפני 1 ימים, 4 שעות, 28 דקות)
התלבטות בהתמחות - ערכות מידע, משאבי אנוש או מימון ושוק ההון? (לפני 3 ימים, 22 שעות, 26 דקות)
קישור לסקר הסטודנטים (לפני 5 ימים, 7 שעות, 26 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD