ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר

תואר בתקשורת וניהול במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר ראשון בתקשורת וניהול במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון בתקשורת וניהול דווקא במסלול האקדמי?

 

תחום התקשורת התפתח מאוד בשנים האחרונות והביא איתו לעלייה בביקוש לאנשי מקצוע בעלי רקע אקדמי בתחום. האינטרנט, הטלוויזיה, הרדיו והעיתונות מהווים כלים מרכזיים ומשמעותיים בעולם העסקים בארץ ובחו"ל. שילוב תחום התקשורת עם תחום הניהול מקנה ידע רב תחומי ומיומנויות מעשיות ומקנה יתרון על פני מועמדים אחרים בשוק העבודה.

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית לתואר ראשון בתקשורת בשילוב עם תחום הניהול המקנה רקע הכרחי להבנת פעולתם של אמצעי התקשורת השונים בד בבד עם רכישת מיומנויות ניהוליות יישומיות. החל משנת הלימודים השנייה כל סטודנט יכול לבחור להתמחות בשניים מתוך ארבעת מסלולי הלימוד הייחודיים הבאים: מדיה ותרבות פופולארית, עיתונאות ותקשורת משודרת, פרסום ותקשורת שכנועית ותקשורת דיגיטאלית. מסלולי ההתמחות מאפשרים לכל סטודנט להתמקד בתחום המעניין אותו ולהרחיב את ידיעותיו.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני שלוש שנים - שישה סמסטרים. התוכנית כוללת לימודי חובה תיאורטיים, לימודי תשתית המורכבים מקורסים ביסודות תחומי התקשורת והניהול ולימודים מעשיים במגוון תחומים. בין הקורסים ניתן לציין את הבאים: חשיבה הומניסטית, חשיבה תקשורתית, מבואות לאסתטיקה, טכנולוגיה תרבות וחברה, תיאוריות ומודלים בתקשורת, מוסדות תקשורת, יסודות העיתונאות, דיני תקשורת, יסודות התנהגותיים בניהול, יסודות הכלכלה והניהול, ניהול ארגונים ויסודות מתודולוגיים ועוד.

 

כמו כן, במהלך השנה השלישית הסטודנטים מבצעים עבודה מעשית בארגוני תקשורת מוכרים המסייעת ליצירת קשרים ופיתוח מיומנות.

 

בוגרי התואר המשולב בתקשורת וניהול יוכלו להשתלב בשוק העבודה, הן במגזר הפרטי (חברות תקשורת ופרסום, ערוצי טלוויזיה ורדיו, ארגונים חברתיים וכו') והן במגזר הציבורי (רשויות מקומיות, מוסדות ממשלתיות, תאגידים ציבוריים ועוד. כמו כן, בוגרים בעלי הישגים מתאימים, יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים מתחומים רבים במוסדות מוכרים בארץ ובחו"ל.

 

תנאי הקבלה לתואר הראשון

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון בתקשורת וניהול במסלול האקדמי: בעלי ציון משוקלל של 85 ומעלה (ממוצע ציוני הבגרות בשילוב עם ציון הבחינה הפסיכומטרית), ציון של 85 לפחות בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית/אמיר"ם או ציון של 185 לפחות במבחן אמי"ר.

 

אפשרות נוספת קיימת לבעלי ממוצע בגרות משוקלל בציון 90 ומעלה (ללא צורך בבחינה פסיכומטרית) וציון 85 לפחות בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית/אמיר"ם או ציון של 185 לפחות במבחן אמי"ר. הקבלה למסלול מותנית באישור ועדת הקבלה של התוכנית.

 

 

שכר הלימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-85,408 ש"ח עבור 6 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר הראשון הינה 584 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד.
 עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English