לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר בתקשורת > תנאי קבלה תקשורת

תנאי קבלה - לימודי תואר בתקשורת


מחפש/ת מידע על לימודים? תנאי קבלה תקשורת? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה תקשורת
לימודי ערב - תקשורת
תקשורת וניהול
כלכלה ותקשורת
מדעי הרוח ותקשורת
תקשורת וקולנוע
תקשורת וסוציולוגיה
פסיכולוגיה ותקשורת
משפטים ותקשורת
תקשורת ומדעי המחשב
 
 
התנהגות, תקשורת ומשאבי אנוש
עיתונאות
הנדסת תקשורת
תקשורת חזותית
שכר עיתונאים
שכר מנהל שיווק
מדעי המדינה ותקשורת
מנהל עסקים ושיווק
אנימציה לתואר
לימודי תקשורת חדשה

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תנאי הקבלה לתואר ראשון בתקשורת
 
דרישות הקבלה ללימודי תקשורת באוניברסיטאות הם גבוהים למדי, לעומת המכללות הפרטיות בהן ניתן להתקבל ללימודי תקשורת על סמך ציונים נמוכים יותר. גם במוסדות אלו ציוני בחינות הבגרות נעים סביב שקלול ציון 85 וציון פסיכומטרי של 550. יש לציין שבחלק מן המכללות יהיו מוכנים לקבל אתכם ללא כל דרישה לציון פסיכומטרי בכלל, תוכלו להתקבל ללימודים על סמך ציוני תעודת הבגרות בלבד. יש להתעדכן באתרי מוסדות הלימוד השונים כדי לקבל מידע בדבר רף הקבלה המדויק לשנת הלימודים המסוימת, שהרי נתונים אלה משתנים בהתאם לטיב כלל המועמדים בכל מחזור הרשמה.
 
להלן תנאי הקבלה ללימודי תקשורת לתואר ראשון במכללות השונות. לתשומת לבך, נכונות המידע המוצג כאן עלולה להשתנות מעת לעת. לקבלת תנאי הקבלה מדוייקים בכל מוסד לימודים יש לפנות אל מוסדות הלימוד.
 
 
אוניברסיטת תל אביב
 
על מנת להצטרף למסלול ללימודי תקשורת באוניברסיטת תל אביב, עליכם לעמוד באחד מן ההישגים הבאים:
 
  • ציון התאמה בין בגרות ופסיכומטרי שמעל 580 (שנה שעברה חתך הקבלה היה אף גבוה יותר - 614)
  • ממוצע בגרות 111 וציון התאמה 500 לפחות
  • ציון פסיכומטרי של 732 לפחות וזכאות לבגרות מלאה

 

האוניברסיטה העברית בירושלים

 

בכדי להתקבל ללימודי תקשורת באוניברסיטה העברית תצטרכו למלא אחר אחד מן התנאים הבאים:

 

  • ממוצע בגרות 107.5 לפחות
  • פסיכומטרי בציון של 725 לפחות
  • ציון התאמה מספק; למשל, ניתן להתקבל לחוג גם עם ממוצע בגרות שמעל 100 וציון של 600 בפסיכומטרי. 
 
אוניברסיטת חיפה
 
בחוג לתקשורת לתואר ראשון באוניברסיטת חיפה דורשים מן המועמדים את הנתונים הבאים:
 
  • תעודת בגרות
  • ציון סכם בין פסיכומטרי לבגרות של 600 לפחות
 
המרכז הבינתחומי הרצליה
 
על פי אתר האינטרנט של המרכז, ללימודים מתקבלים מועמדים על סמך הציון המשוקלל של ממוצע הבגרות והציון בבחינה הפסיכומטרית שלהם. באתר לא מפורט ציון משוקלל מינימאלי והקבלה היא בדרך כלל בהתאם להיצע ולביקוש בכל חוג. יש לציין כי למועמדים שממוצע הבגרות המשוקלל שלהם הוא יותר גבוה מ- 100 או מועמדים שיש להם ציון פסיכומטרי של לפחות 700 יש יתרון מסוים. קראו בהרחבה על תקשורת במרכז הבינתחומי.
 
המכללה האקדמית כנרת
 
על פי אתר המכללה, תנאי סף להרשמה לחוג לתקשורת במכללה הם ציון של לפחות 500 בבחינה הפסיכומטרית וממוצע בגרות של לפחות 85. לפרטים נוספים בנוגע לקבלה לאוכלוסיות נוספות ניתן לפנות למשרדי המכללה. קראו בהרחבה על תקשורת במכללת כנרת.
 
המכללה האקדמית ספיר
 
על פי אתר המכללה, יכולים להתקבל ללימודים באופן אוטומטי מועמדים בעלי ציון של לפחות 650 בבחינה הפסיכומטרית או מחזיקי ממוצע בגרות של לפחות 95 (בעלי ציונים אלה לא צריכים לעבור מבחן סף). תנאי המינימום הכלליים להרשמה - תעודת בגרות מלאה (עם ממוצע של לפחות 85) ו/או ציון של לפחות 530 בבחינה הפסיכומטרית. בנוסף יש צורך במעבר של מבחן סף במקרים מיוחדים ובציוני סף בבחינת בגרות באנגלית (70 ומעלה בארבע יחידות ו - 65 ומעלה בחמש יחידות(. קראו בהרחבה על תקשורת במכללת ספיר.
 
הקריה האקדמית אונו
 
מועמדים לתואר ראשון בתקשורת במוסד זה, נדרשים להציג ממוצע ציונים של 92 לכל הפחות בבגרות וציון 650 או יותר בפסיכומטרי. מועמדים שאינם בעלי ציון פסיכומטרי, נדרשים לעמוד בבחינות מעבר פנימיות של הפקולטה. בנוסף, עליהם לעבור ראיון קבלה עם אחד מאנשי הסגל.
 
מכללת רחובות
 
תנאי הקבלה באוניברסיטה הפתוחה הם קלים יותר מאשר באוניברסיטאות ומכללות רגילות. ללימודים במכללת יכולים להתקבל בעלי תעודת בגרות ישראלית מלאה או בעלי תעודה שוות ערך לתעודת הבגרות הישראלית. גם בעלי תעודת סיום של מכינות קדם אקדמיות יכולים להתקבל ללימודים. מועמדים שאינם עומדים בדרישות הללו יכולים לפנות למכללה על מנת שידונו באופן אישי בעניינם. קראו בהרחבה על תקשורת במכללת רחובות.
 
המרכז האקדמי פרס
 
על פי אתר המרכז, ללימודים בתחום זה יכולים להגיש את מועמדותם בעלי תעודת בגרות מלאה (או תעודה אחרת מחו"ל השקולה לה) ומועמדים אשר יש להם ציון של הבחינה הפסיכומטרית. המרכז יבצע שקלול בין הנתונים הללו על פי נוסחה מיוחדת. מועמדים בעלי תעודת בגרות בציון ממוצע של לפחות 90 יתקבלו אוטומטית ללא ציון פסיכומטרי. יתקבלו גם מועמדים בעלי זכאות לתעודת בגרות אשר ציון הפסיכומטרי שלהם הוא לפחות 600. למרכז יש ישנם קריטריונים נוספים אשר ניתן להתקבל באמצעותם ללימודים, בהתאם להחלטת המכללה התלויים בגיל, ניסיון, השכלה קודמת ועוד. קראו בהרחבה על תקשורת במרכז האקדמי פרס.
 
המסלול האקדמי המכללה למינהל
 
על פי אתר המכללה, לחוג זה יכולים להירשם מועמדים במספר מסלולים - או באמצעות ממוצע משוקלל שיערך בין ציוני תעודת הבגרות וציון הבחינה הפסיכומטרית. מסלול נוסף הוא קבלה על סמך ציוני הבגרות בלבד (נדרש ממוצע של לפחות 90). בכל המסלולים נדרש ציון מינימאלי מסוים באנגלית בבחינה הפסיכומטרית או במבחן אמי"ר. קראו גם על קורס אמיר ובהרחבה על תקשורת במכללה למנהל.
 
מכללת ראשון לציון
 
הלימודים באוניברסיטה הפתוחה במכללת ראשון לציון פתוחים לכולם ואין כל תנאי קבלה. כל אחד שרוצה תואר ראשון בתקשורת יכול פשוט להירשם לקורסים הרלוונטיים ולצבור נקודות לקראת השלמת התואר. אין צורך להציג את ציוני תעודת בגרות או ציון פסיכומטרי כמו ברוב המכללות והאוניברסיטאות. קראו בהרחבה על תקשורת במכללת ראשון לציון.
 
אוניברסיטת אריאל בשומרון
 
על פי אתר האינטרנט של האוניברסיטה, ללימודי תקשורת יכולים להתקבל בכמה דרכים. אופציה ראשונה היא קבלה על סמך ציוני הבגרות בלבד. לשם כך צריך ממוצע של 98 ומעלה (כאשר יש חובת 4 יחידות באנגלית בציון של לפחות 70, או 5 יחידות בציון שלמעלה מ - 60.) ממוצעים נמוכים יותר, שבין 94 ל - 97 יישקלו על ידי ועדת הקבלה של המכללה על סמך מכתב הסבר של המועמד/ת - מדוע יש לקבלו/ה. בנוסף, ניתן להתקבל על סמך ציון של מעל 580 במבחן הפסיכומטרי, וזכאות לתעודת בגרות בממוצע 80 או יותר. ישנם מסלולי קבלה נוספים המפורטים באתר האוניברסיטה (לבוגרי מכינות קדם אקדמיות, אנשים מעל גיל 30 ועוד). קראו בהרחבה על תקשורת באוניברסיטת אריאל.
 
תואר בתקשורת וקולנוע בסמינר הקיבוצים
 
הקבלה ללימודים בסמינר הקיבוצים היא על סמך ציון המשקלל את ממוצע הבגרות והציון הפסיכומטרי. לעיתים יש גם צורך במבחן סף. גם בעלי תעודת סיום של מכינה קדם אקדמאית יוכלו להגיש את מועמדותם. פרטים נוספים אודות סיכויי הקבלה ניתן לקבל במשרדי המכללה. קראו בהרחבה על תקשורת בסמינר הקיבוצים.
 
מכללת נתניה
 
על פי אתר האינטרנט של המכללה, ללימודים בחוגים השונים (ובהם גם תקשורת) מתקבלים בעלי תעודת בגרות ישראלית אשר יש להם ציון משוקלל של לפחות 90 (ואנגלית ברמה של 4 יחידות בציון של לפחות 70 ומעלה). המועמדים ידרשו גם לעמוד בהצלחה בחינת מיון בעברית (למעט מועמדים שציונם הפסיכומטרי הוא יותר מ - 580 אשר יקבלו פטור מהבחינה). גם בעלי תעודת "בוגר" או תעודת "מוסמך" מאוניברסיטה ישראלית או מכללה מוכרות או בעלי תעודת סיום של מכינה קדם אקדמאית יוכלו להגיש את מועמדותם. קראו בהרחבה על תקשורת במכללת נתניה.
 
מכללת אורנים
 
הקבלה ללימודים בחוג זה במכללת אורנים היא על סמך ממוצע הבגרות והציון בחינה הפסיכומטרית (המכללה מבצעת שכלול בין הנתונים על פי נוסחה). לעיתים יש צורך גם במבחן סף. בעלי תעודות שוות ערך (מחו"ל למשל) או תעודת סיום של מכינה קדם אקדמאית יוכלו גם כן להגיש את מועמדותם. המועמדים יעברו גם ראיון אישי. קראו בהרחבה על תקשורת במכללת אורנים.
 
מכללת עמק יזרעאל
 
על פי אתר המכללה, תנאי הקבלה לתואר ראשון במכללה הם תעודת בגרות מלאה (או תעודה שוות ערך) ועמידה בבחינה הפסיכומטרית ברמה הנדרשת על ידי המסלול המבוקש. בנוסף לכך, נדרש ציון בפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית או ציון במבחן אמי"ר לבדיקת רמת הידע בשפה. בתהליך המיון לוקחים בחשבון את ציון הממוצע המשוקלל של הפסיכומטרי והבגרות (ציון סכם). לחילופין, מתחשבים בממוצע הגולמי של מבחני הבגרות. אפשרות נוספות היא להתקבל על סמך ציון הבחינה הפסיכומטרית בלבד (במידה והוא גבוה במיוחד) בכפוף לזכאות לתעודת בגרות. קראו בהרחבה על תקשורת במכללת עמק יזרעאל.
 
מכללת רעננה
 
תנאי הקבלה במכללת רעננה הם כמו תנאי הקבלה של האוניברסיטה הפתוחה - כולם יכולים להתקבל. אין כל תנאים מוקדמים ודרישות קדם כמו ציוני בגרות או ציון של בחינה פסיכומטרית, פשוט צריך להירשם לקורסים הרלוונטיים ולהתחיל לצבור נקודות לקראת תואר ראשון. הלימודים באוניברסיטה הם המפתח להצלחה בעתיד ומי שמסיים אותם בהצלחה יכול להמשיך לתואר שני (במידה ויתקבל כמובן(.קראו בהרחבה על תקשורת במכללת רעננה.
 
לבירור סיכויי הקבלה יש לפנות אל מדור הרישום והקבלה במוסד הלימודים הספציפי. חשוב לציין כי לעיתים ניתנות הקלות והטבות על רקע נתונים אישיים.

 

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה תקשורת? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תנאי קבלה תקשורת
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד תנאי קבלה תקשורת

הקריה האקדמית אונו - תקשרות ופרסום
הקריה האקדמית מציעה תכנית לתואר ראשון שהופכת את המשתתפים בה למומחים במדיה דיגיטלית באמצעות סדנאות מעשיות בספינים תקשורתיים, קופירייטינג וניהול מותגים ברשת.

תקשורת חזותית לתעודה - HIT
לימודי תקשורת חזותית לתעודה במסלול ארט דיירקטור במכון הטכנולוגי HIT - היכנסו לקבלת פרטים...

לימודי תקשורת - אוניברסיטת חיפה
היכנסו לקבלת מידע על לימודי תקשורת באוניברסיטת חיפה. תנאי קבלה, תוכנית לימודים ועוד...

תקשורת וניהול - המסלול האקדמי
פרטים על תואר משולב בתקשורת וניהול במסלול האקדמי. לתנאי קבלה, תכנית לימודים ועוד...

אוניברסיטת בר אילן - לימודי תקשורת וסוציולוגיה אוניברסיטת בר אילן - לימודי תקשורת כלכלית
החממה - לימודי תקשורת חזותית לתואר ראשון מכללת רמת גן - לימודי תקשורת לתואר ראשון
מכללת שנקר - לימודי תקשורת חזותית לתואר ראשון מנשר לאמנות - לימודי תקשורת חזותית
מכללת עתיד - לימודי תקשורת חזותית מכון אבני - לימודי תקשורת חזותית
מכון אבני - לימודי תקשורת אינטראקטיבית מכללת גליל מערבי - לימודי תקשורת ועיתונאות לתעודה
עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים - לימודי תקשורת, דוברות ויחסי ציבור האוניברסיטה העברית - לימודי תקשורת ועיתונאות לתואר ראשון
האוניברסיטה הפתוחה – לימודי תקשורת ומדעי המחשב לתואר ראשון האוניברסיטה הפתוחה – לימודי תקשורת וסוציולוגיה לתואר ראשון
אוניברסיטת תל-אביב – לימודי תקשורת לתואר ראשון האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תקשורת ופילוסופיה לתואר | מדעי הרוח ותקשורת
האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תקשורת וניהול לתואר ראשון האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תקשורת והמזרח התיכון | מדעי הרוח ותקשורת
       
כל המסלולים


חוות דעת של 418 סטודנטים - תואר בתקשורת 
פורומים בתחום
פורום לימודי תקשורת
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי תסריטאות
לימודי תקשורת ללא פסיכומטרי
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתואר בתקשורת
מכללת רעננה - תקשורת
מכללת ראשון לציון - תקשורת
אוניברסיטת בר אילן - לימודי תקשורת חדשה
מדעי החברה בהדגשת תקשורת - האוניברסיטה הפתוחה
המכללה החרדית
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תנאי קבלה תקשורת?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר בתקשורת
לימודי תקשורת - אוניברסיטת אריאל
מכללת כנרת - תקשורת
סמינר הקיבוצים- תקשורת וקולנוע
מכללת רחובות - תקשורת
מכללת אורנים - תקשורת
מכללת עמק יזרעאל - תקשורת
תואר בתקשורת - המכללה האקדמית נתניה
המרכז הבינתחומי - תקשורת
לא מצאת? עוד מוסדות לימודסקר גולשים
מתי עשית פסיכומטרי?
בתיכון, להיפטר מזה כמה שיותר מוקדם
לא עשיתי, הצלחתי להתקבל בלי
מיד אחרי הצבא, לפני הטיול לחו"ל
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס כתיבה עיתונאית (לפני 1 ימים, 14 שעות, 2 דקות)
איפה מתקיימים לימודי עיתונאות? (לפני 2 ימים, 13 שעות, 8 דקות)
לימודי תקשורת ללא פסיכומטרי (לפני 31 ימים, 7 שעות, 25 דקות)
אפשר ללמוד תקשורת בלי פסיכומטרי? (לפני 32 ימים, 10 שעות, 32 דקות)
קידום אתרים באינטרנט (לפני 32 ימים, 13 שעות, 35 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD