לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > פסיכולוגיה > תנאי קבלה פסיכולוגיה

תנאי קבלה - לימודי תואר בפסיכולוגיה


מחפש/ת מידע על לימודים? תנאי קבלה פסיכולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה פסיכולוגיה
כלכלה ופסיכולוגיה
לימודי ערב - פסיכולוגיה
פסיכולוגיה וסוציולוגיה
פסיכולוגיה ומדעי המדינה
פסיכולוגיה וחינוך
פסיכולוגיה ומדעי החיים
פסיכולוגיה ומדעי המחשב
פסיכולוגיה וניהול
לימודי סוציולוגיה
 
 
לימודי משפטים ופסיכולוגיה
קורסי פסיכולוגיה לתעודה ולהמשך
קורס מתא"ם
תואר שני פסיכולוגיה
מדעי ההתנהגות
לימודי פסיכותרפיה
פסיכולוגיה ותקשורת
שכר פסיכולוג
אפיק מעבר - פסיכולוגיה
קורסי פסיכולוגיה ביהדות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תנאי קבלה לתואר ראשון בפסיכולוגיה

לימודי פסיכולוגיה מוצעים במגוון מוסדות לימוד אקדמיים בישראל, ובדרך כלל לצורך קבלה לתואר ראשון בתחום זה נדרשים המועמדים לציון ממוצע במקצועות הבגרות ולציון פסיכומטרי. יחד עם זאת, ישנם גם מוסדות לימוד שמקבלים מועמדים ללא ששום דרישה כלשהי. קיימת גם אפשרות ללמוד במסגרת אפיק מעבר ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה. כמובן, שתנאי הקבלה משתנים לפי מוסד הלימודים אליו ניגשתם ולכן, כדאי לבדוק כל מוסד לימודים לגופו. 

להלן תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללות השונות. לתשומת לבך, נכונות המידע המוצג כאן עלולה להשתנות מעת לעת. לקבלת תנאי הקבלה מדוייקים בכל מוסד לימודים יש לפנות אל מוסדות הלימוד.

 

 

אוניברסיטת תל אביב

 

בחוג ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב דורשים מן המועמדים את הקריטריונים הבאים:

 

  • בגרות מלאה בממוצע 85 ומעלה
  • ציון התאמה בין בגרות ופסיכומטרי - 650 לפחות (במחזור הקבלה הקודם הרף היה אף גבוה יותר - 653)

 

אוניברסיטת חיפה

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה הם:

 

  • תעודת בגרות מלאה
  • ציון סכם של בגרות ופסיכומטרי - 650 לפחות

 

האוניברסיטה העברית בירושלים

 

דרישות הקבלה ללימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון באוניברסיטה העברית כוללות לפחות אחד מן המרכיבים הבאים:

 

  • ממוצע בגרות של 112.5 לפחות
  • ציון פסיכומטרי - 740 וזכאות לבגרות מלאה
  • ציון התאמה גבוה; למשל, ציון ממוצע בגרות שמעל 111, וציון פסיכומטרי של 730 לפחות.

 

אוניברסיטת בן גוריון בנגב

 

תנאי סף לקבלה בחוג ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון הם:

 

  • בגרות מלאה
  • ציון פסיכומטרי של 670 לפחות
  • ציון סכם של 670 ומעלה

 

המרכז הבינתחומי הרצליה

על פי אתר המכללה של המרכז הבינתחומי, ללימודים במכללה מתקבלים מועמדים על סמך הציון המשוקלל שלהם של ממוצע הבגרות המשוקלל והציון בבחינה הפסיכומטרית (לא מצוין ציון משוקלל מינימלי). המועמדים אמורים להגיש גם המלצות במעמד ההרשמה לתואר. חשוב להדגיש כי למועמדים שממוצע הבגרות המשוקלל שלהם הוא 100 ומעלה או כאלה שיש להם ציון פסיכומטרי של 700 ומעלה יש יתרון גדול וסיכויי קבלה גבוהים יותר.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במרכז הבינתחומי.

המכללה האקדמית גליל מערבי

על פי אתר המכללה, יתקבלו למסלול זה מועמדים בעלי תעודת בגרות (עם ציון של 60 לפחות בבגרות באנגלית ברמה של 4 יחידות) וציון פסיכומטרי. השקלול בין הנתונים הללו יעשה על יד המכללה. בנוסף, יש לעבור מבחן הבעה בעברית. כל מחלקה במכללה רשאית להוסיף תנאים ייחודיים נוספים על פי החלטתה.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת הגליל המערבי.

מכללת עמק יזרעאל

על פי אתר האינטרנט של המכללה, תנאי הקבלה לתואר ראשון הם תעודת בגרות מלאה או תעודה אחרת שוות ערך (למשל - מכינה קדם אקדמית או תעודת בגרות מחו"ל) ועמידה בבחינה הפסיכומטרית ברמה הנדרשת על ידי כל מסלול. קריטריון נוסף הוא ציון בפרק האנגלית במבחן הפסיכומטרי או מעבר של בחינת אמי"ר. ההחלטה הספציפית לגבי כל מועמד תיעשה במספר דרכים אפשריות - שקלול ממוצע הבגרות יחד עם ציון הפסיכומטרי, ציון בגרות בלי בונוסים או ציון פסיכומטרי וזכאות לבגרות. ישנן אפשרויות קבלה נוספות המפורטות באתר המכללה.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת עמק יזרעאל.

מכללת פתח תקווה

ההרשמה למכללת פתח תקווה (ולאוניברסיטה הפתוחה באופן כללי) היא ללא תנאים מוקדמים כמו ציוני בגרות או ציון של בחינה פסיכומטרית. כל מי שרוצה יכול פשוט להירשם אך עליו לעמוד במטלות של הלימודים. קצב הלימוד של כל סטודנט הוא אישי ומותנה ביכולת ובזמן העומדים לרשות הסטודנטים.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת פתח תקווה.

מכללת בת ים

למכללת בת ים (ולאוניברסיטה הפתוחה בכלל)  יכול להירשם כל אחד. אין תנאים מוקדמים מוגדרים, כדוגמת ציוני בגרות וממוצעים או ציון המבחן הפסיכומטרי. כל מי שרוצה ללמוד בתכנית לתואר בפסיכולוגיה (ובחוגים נוספים) רשאי בפשטות להירשם ולהשתתף בתכנית. כמובן שעל הנרשמים לעמוד בכל המשימות הלימודיות השונות, ולעבור בהצלחה את הבחינות כדי לקבל את התואר הראשון המיוחל.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת בת ים.

מכללת כנרת

על פי אתר המכללה, ללימודי פסיכולוגיה במכללה (במסלול של לימודי תואר של אוניברסיטת ב אלין) מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה עם ממוצע של 93 לפחות, ציון של 600 לפחות בבחינה הפסיכומטרית וציון של 80 לפחות בבגרות באנגלית (4 יחידות) או 70 (5 יחידות). המכללה רשאית לקבל מועמדים נוספים על פי החלטתה.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת כנרת.

אוניברסיטת אריאל בשומרון

על פי אתר המרכז, תנאי ההרשמה הם תעודת בגרות ישראלית קבילה (או תעודה מקבילה מחו"ל) וציון פסיכומטרי. המרכז (כל חוג בנפרד), יעשה את השקלול שלו בין הנתונים הללו ויקבל החלטה בכל הנוגע לקבלת כל מועמד. בנוסף לכך, ישנם גם מסלולי קבלה מיוחדים לבוגרי מכינות קדם אקדמיות, אנשים מעל גיל 30 ועוד.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל.


מכללת תל חי

על פי אתר האינטרנט של המכללה, ללימודים בתחום זה יכולים להירשם מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה (או תעודה אחרת שוות ערך). יש לצרף גם את הציון פסיכומטרי. גם מועמדים בעלי תעודת סיום של מכינה קדם אקדמית יכולים להירשם לחוג. השקלול הסופי בין כל הנתונים יעשה על ידי המכללה.
יש לציין כי תנאי הקבלה לחוג מתעדכנים מדי שנה. על מנת לעבור משנה א’ לשנה ב’ יש להשיג ציון של 70 לפחות בכל אחד מקורסי החובה.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת תל- חי.

מכללת אשקלון

על מנת להירשם למכללה זו יש להגיש בעת ההרשמה את ציוני הבגרות (או תעודה שוות ערך אחרת כמו תעודת בגרות מחו"ל). גם בעלי תעודת הנדסאי מטעם המה"ט יכולים להגיש את מועמדותם וכן בוגרי מכינות. המכללה רשאית לבקש מהמועמדים להגיש גם את ציון הפסיכומטרי שלהם. מומלץ להתייעץ עם יועצי המסלולים השונים בכל הנוגע לסיכויי הקבלה לכל מסלול.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת אשקלון

מכללת רעננה

הלימודים באוניברסיטה הפתוחה במכללת רעננה פתוחים לכולם ואין כל תנאים מוקדמים ודרישות קדם כמו תעודת בגרות או ציון של בחינה פסיכומטרית. למעשה, כל אחד יכול פשוט להירשם ולהתחיל ללמוד. כמובן שעל מנת לרכוש תואר ראשון יש לצבור מספר מסוים של קורסים ונקודות על פי תכנית הלימודים של התואר הראשון.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת רעננה.

מכללת רמת גן

 

על פי אתר האינטרנט של מכללת רמת גן, במכללה זכאים ללמוד לתואר ראשון מטעם האוניברסיטה הפתוחה אנשים בעלי תעודת בגרות ישראלית מלאה (או בעלי תעודה שוות ערך) או בעלי תעודת סיום של מכינה אוניברסיטאית. ישנם תנאי קבלה מיוחדים לבני 30 פלוס. כמו כן - מועמדים שחסרים להם יותר מציון בגרות אחד יוכלו להתקבל ללימודים כסטודנטים על תנאי. ועדת החריגים של מכללת רמת גן יכולה, על פי שיקול דעתה, לסטות מהדרישות הנ"ל, בהתאם לגיל, לניסיון ולכישורים של כל מועמד.

 

קיראו בהרחבה על פסיכולוגיה במכללת רמת- גן.


לבירור סיכויי הקבלה יש לפנות אל מדור הרישום והקבלה במוסד הלימודים הספציפי. חשוב לציין כי לעיתים ניתנות הקלות והטבות על רקע נתונים אישיים.

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה פסיכולוגיה? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על תנאי קבלה פסיכולוגיה
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד תנאי קבלה פסיכולוגיה

אוניברסיטת חיפה - לימודי פסיכולוגיה וביולוגיה דו חוגי אוניברסיטת אריאל - לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה דו חוגי
המכללה החרדית ירושלים - לימודי פסיכולוגיה לחרדים אוניברסיטת בר אילן - לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון
האוניברסיטה העברית ירושלים - לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון אוניברסיטת בן גוריון - לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון
אוניברסיטת בן גוריון - קמפוס אילת - לימודי פסיכולוגיה אוניברסיטת תל אביב – לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון
אוניברסיטת אריאל - לימודי פסיכולוגיה וקרימינולוגיה דו חוגי אוניברסיטת חיפה - לימודי פסיכולוגיה ופילוסופיה למצטיינים
המרכז ללימודים אקדמיים - לימודי פסיכולוגיה ולימודי ניהול משאבי אנוש דו חוגי האוניברסיטה הפתוחה - לימודי פסיכולוגיה ומדעי המדינה לתואר ראשון
האוניברסיטה הפתוחה – לימודי פסיכולוגיה ומדעי החיים לתואר ראשון האוניברסיטה הפתוחה - לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה לתואר ראשון
האוניברסיטה הפתוחה - לימודי פסיכולוגיה ומדעי המחשב לתואר ראשון האוניברסיטה הפתוחה - לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון
האוניברסיטה הפתוחה - לימודי פסיכולוגיה ותקשורת לתואר ראשון האוניברסיטה הפתוחה - לימודי פסיכולוגיה ומדעי הקוגניציה לתואר ראשון
האוניברסיטה הפתוחה - לימודי פסיכולוגיה ופילוסופיה לתואר ראשון האוניברסיטה הפתוחה – לימודי פסיכולוגיה וחינוך לתואר ראשון
האוניברסיטה הפתוחה - לימודי פסיכולוגיה והיסטוריה של המזרח התיכון
       


חוות דעת של סטודנטים: פסיכולוגיה (263 חוות דעת)
התקבלו 263 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
שאדה,אוניברסיטת חיפה, תואר בפסיכולוגיה, 13/08/2014
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת שהמוסד מראה חוזקה והשתלטות בחומר הנלמד בכך שהוא נחשב מוביל בתחום הזה. וגם שהמרצים בתחום הזה הינם קרובים לסטודנטים ולא מתנהגים בצורה יבשה איתנו. מה שלא אוהבת זה איחורים הרבה פעמים בהוצאת הציונים ובמיוחד ציוני המטלות והעבודות בכך שהם מבקשים מאיתנו להצטייד בזמן ההגשה ונוקטים סנקציות כאשר איננו ובו זמנית הם לא נוקטים שום סנקציה כאשר הם מאחרים .
עוד דבר זה זה שהמוסד מראה הרבה פעמים התחשבות בסטודנטים ולא כאליו שהוא מחוץ העולם שבו אנו חיים לדוגמא בסמסטר ב המוסד נתן לנו את האפשרות לכל הסטודנטים לגשת למועד ג' בשל המצב הבטחוני .
עוד דברים טובים זה ימי הכיף שיש במוסד הנערך על ידי אגודת הסטודנטים כל יום רביעי.
דבר שלילי נוסף במוסד הזה זה מדור שכר הלימוד בכך שהרבה פעמים הם פשוט שולחים בקשה לתשלום וכשאתה אתה פונה להם הרבה פעמים אין להם מושג אתה משלם תמורת מה (פשוט מקלידים את מספר תעודת הזיהוי שלך ואומרים לך זה מה שצריך לשלם ואם אתה פשוט מבקש מהם לפרט אתה רואה פעירת פה בכך שכל כך ברור שאינם יודעים על מה מדובר).
עוד דבר שלילי זה שאם אתה לא משלם על קורסי קיץ אתה לא יכןל להבחן בקורסי סמסטר ב למרות שכבר שלמת תמורת הקורסים של סמסטר ב
זה היה יותר הגיוני שלא נוכל להיבחן בקורסי סמסטר קיץ כשלא משלמים תמורת קורסי הקיץ למרות שתקופת השינויים אז עדיין לא הסתיימה.


על הקמפוס
הקמפוס באוניברסיטת חיפה יפה יחסית .
הדשא בקמפוס מאוד יפה ובשנה הזו ערכו עוד שיפורים בה .
אינו גדול מדי בכך שאתה נאלץ ללכת הרבה זמן בכדי להגיע ממקום למקום.
ובו זמנית אינו קטן מדי
האווירה נעימה ושקטה.
יש התחשבות באנשים עם מוגבלות .
שומר על המהות שלו בכך שיש שינויים בו אבל בו זמנית לא יותר מדי וזה דבר חמוד בעיני בכך שאחרי שנים מרגישים שלא מזמן הייתה בו.
אוויר נקה ונוף חמוד .
יש בו ספרייה מאוד יעילה
וגם ספרייה של ילדים.
מחשבים כמעט בכל מקום
שומרים ובטחון שתמיד עובדים בצורה קפדנית .
הרבה קפיטיריןת ומסעדות
שיש בהם מגוון רחב של
אוכל.
בנוסף לחנויות שנגישות ונוחות מאוד
הניקיון בסדר יחסית
מעלית נוחה לשמוש
מעונות עם הרבה מדרגות אבל עדיין טובות יחסית .
שמירה תמידית על הנוף
מזגנים בכל מקום באונברסיטה אבל למרות שניתן להתווכח על התאמת רמת הטמפרטורה ששמים
תחתנת האוטובוסים נגישה ונוחה מאוד
הרבה מדרגות באונברסיטה
מכונות חטיפים בכל מקום
גם ישנם מכונות מים לסטודנטים
האקידמון נגיש וניתן לקנות ממנו הרבה דברים עם מחירים טובים יחסית.
גם ישנו מיוזים של האונברסיטה שמאוד מעניין ונעים לבקר אותו.


שירי,המרכז הבינתחומי בהרצליה, תואר בפסיכולוגיה, 27/08/2014
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
שכ"ל. הכל... אבל הכל חוץ משכ"ל הוא באמת מושלם שם. המרצים, ברמה הגבוהה ביותר, ההרצאות להעשרה שכל שבוע עושים- מביאים אנשים ממיטב גדולי המרצים והמוכשרים בעולם, מכל התחומים, האוירה ופעילויות אגודת הסטודנטים, אילת הבינתחומי...שנחשב כאירוע בפני עצמו וכל יום שם, עם ההפסקות הפעילות הוא יום כיף. ישנו מגוון רחב של פעילויות רבות שנעשות למען הקהילה, מכל תחום, המרכז הבינתחומי פתח חמ"ל בשעת המלחמה ומאות סטודנטים תרמו מזמנם החופשי ע"מ לסייע במה שכל אחד יכול לאוכ' בזמן המלחמה ולחיילים. ישנו יחס אישי מהמרצים והמתרגלים, יש תמיד למי לפנות. תמיד יש הכוונה למקומות עבודה, באתר וכן, יש יום פתוח שעשרות מעסיקים מכל תחום, מחברות הענק בארץ מגיעות ולוקחות קו"ח מסטודנטים. בתקופת המבחנים ישנם חדרים שפתוחים 24 שעות לסטודנטים שנועדו ללמידה, הכוללים מחשבים ומזגנים וכן, אינטרנט בחינם, בכל רחבי הקמפוס, כל השנה. יש קובץ דרופבוקס שבו מכניסים סיכומי מבחנים בכל שנה, בכל מקצוע, כך שלכל סטודנט יש גישה לכל סיכום שירצה, אין רכושנות בסיכומים. כמו כן, יש דפי פייסבוק, של המסלול ושל כל הבינתחומי ששם מעלים כל נושא שרוצים ומתייעצים, מתעדכנים וכו'. כמובן שישנם עוד המון נושאים שניתן להרחיב ולדבר עליהם, אין ספק שהמרכז הבינתחומי הוא מקום מושלם, שעובדה שמגיעים אליו מכל העולם.

על הקמפוס
אוירה מדהימה שאין בשום מקום אחר, יש ביטוי לכל אחד ואחת מהסטודנטים והעיקר הוא להרחיב ולקבל עוד המון מעבר לתואר עצמו.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי פסיכולוגיה
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי פסיכוביולוגיה - ביולוגיה ופסיכולוגיה
מכללות במרכז הארץ - חוות דעת של סטודנטים
לימודי פסיכולוגיה וניהול משאבי אנוש
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לפסיכולוגיה
לימודי פסיכולוגיה - אוניברסיטת חיפה
מכללת רמת גן - פסיכולוגיה
מכללת רעננה - פסיכולוגיה
מכללת תל חי - פסיכולוגיה
אוניברסיטת אריאל - פסיכולוגיה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על תנאי קבלה פסיכולוגיה?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד פסיכולוגיה
מכללת אשקלון - פסיכולוגיה
מכללת תל חי - פסיכולוגיה
לימודי פסיכולוגיה - המסלול האקדמי
פסיכולוגיה - המרכז הבינתחומי הרצליה
לימודי פסיכולוגיה - האוניברסיטה הפתוחה
תואר ראשון בפסיכולוגיה - המרכז ללימודים אקדמיים
לימודי פסיכולוגיה - אוניברסיטת חיפה
מכללת רמת גן - פסיכולוגיה
לא מצאת? עוד מוסדות לימודסקר גולשים
זוגיות עם חבר/ה לספסל הלימודים –
עדיף שלא, צריך מרחב אחד מהשנייה
תלוי כמה קורסים משותפים יש לנו
הכי טוב שיכול להיות, מבלים המון זמן יחד
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
אבחון פסיכודידקטי או אבחון דידקטי (לפני 3 שעות, 53 דקות)
ניואנסים בתנאי הקבלה (לפני 11 שעות, 7 דקות)
תארים מהם ניתן להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה (לפני 21 שעות, 43 דקות)
תואר M.A.A.T (לפני 1 ימים, 12 שעות, 9 דקות)
הסבה מפסיכולוגיה תעסוקתית לקלינית (לפני 2 ימים, 3 שעות, 18 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD