ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > משפטים - עריכת דין > תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע``ס - המסלול האקדמי

תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע``ס במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

שילוב לימודי משפטים לתואר ראשון עם תואר שני במנהל עסקים מקנה יתרון משמעותי למבקשים להשתלב בעולם העסקים והמשפט. כל תואר בפני עצמו מספק לבוגריו מיומנויות רבות, מקנה בסיס ידע רחב ומאפשר השתלבות במשרות אטרקטיביות בשוק העבודה המקומי והבינלאומי.

 

המסלול האקדמי במכללה למנהל מציע תוכנית לימודים המשלבת בין תחום המשפט והמנהל העסקים ומיועדת לתלמידים מצטיינים בתואר הראשון במשפטים.

 

קצת על המסלול האקדמי – המכללה למנהל

 

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס דווקא במסלול האקדמי?

 

תואר ראשון במשפטים מעניק לסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי רחב במשפט הישראלי והבינלאומי. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים למגוון רחב של תחומים משפטיים, מתנסים בפרקטיקה המשפטית הנוהגת בישראל ורוכשים כלים משפטיים המהווים יתרון בשוק העבודה.

 

מנהל עסקים הוא תחום לימוד ממדעי החברה העוסק בתורת הניהול של ארגונים וחברות. בין הנושאים הנלמדים בתחום ניתן לציין שיווק, מימון, ניהול משאבי אנוש, יזמות עסקית, קבלת החלטות ועוד. תואר שני במנהל עסקים מקנה הבנה רב תחומית ואינטגרטיבית במגוון רחב של נושאים ומספק יתרון בהשתלבות בחברות עסקיות ופיננסיות בתפקידי ניהול עסקי.

 

בשוק העבודה התחרותי של ימינו, קיימת דרישה הולכת וגוברת מצד ארגונים וחברות במשק, הן בישראל והן בעולם כולו, לאנשים בעלי ידע ניהולי ומשפטי משולב. המסלול האקדמי מציע תוכנית לימודים ייחודית לקראת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים שמטרתה להכשיר בוגרים בתחומי הניהול והמשפט. התוכנית מפתחת מיומנויות משפטיות וחשיבה ניהולית תוך התמקדות בשינויים ובחידושים של עולם העסקים הדינמי.

 

המסלול המואץ ללימודי משפטים ותואר שני במנהל עסקים מיועד לתלמידים מצטיינים בתואר הראשון בבית הספר למשפטים שבתום השנה הראשונה ללימודיהם בתואר הראשון השיגו ציון ממוצע של 88 ומעלה. יתרונותיה של התוכנית נעוצות בקיצור משמעותי של משך הלימודים וחסכון בשכר לימוד, פטור מבחינת GMAT ואפשרות לסיים את הלימודים עם תואר ראשון ושני תוך זמן קצר.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני חמש או חמש וחצי שנים. התוכנית מתמקדת הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי ומורכבת מקורסים מעניינים ומאתגרים: משפט חוקתי, דיני עונשין, משפט אירופאי, משפט בינלאומי פומבי, דיני חוזים, דיני קניין, דיני תאגידים, דיני עבודה, משפט מנהלי, דיני משפחה, סדר דין אזרחי ופלילי, דיני ראיות, אתיקה מקצועית, פרקטיקה משפטית, דיני מיסים, דיני עסקים, חשבונאות פיננסית, יסודות ניהול השיווק, יסודות המימון, ניהול וארגון ועוד. התוכנית חושפת את הסטודנטים למגוון רחב של תחומים משפטיים ומאפשרת לכל סטודנט למצוא את הנושא המעניין אותו ולהתמקד בו.

 

בוגרי המסלול המשולב יוכלו להשתלב במשרות ניהול בכירות הדורשות היכרות משפטית, בשוק העבודה המקומי והבינלאומי. כמו כן, הבוגרים יוכלו להמשיך לשנת התמחות בעריכת דין אשר בסופה תתאפשר השתלבות במשרדי עורכי דין במגזר הפרטי והציבורי (בכפוף לעמידה במבחני לשכת עורכי הדין).

 

יש לציין, כי משרדי עורכי דין רבים מחפשים כל העת בוגרים בעלי ידע רב תחומי כאשר הידע הניהולי שצברו הבוגרים מספק יתרון משמעותי לעומת מועמדים אחרים. אפשרות נוספת ומומלצת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודים מתקדמים לקראת תואר שלישי במגוון תחומים במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם (בכפוף להשלמת תזה).

 

תנאי הקבלה לתואר הראשון במשפטים ולתואר השני במנהל עסקים:

 

תחילה יש להתקבל לבית הספר למשפטים – תעודת בגרות בממוצע משוקלל 90 ומעלה, ציון פסיכומטרי 600 ומעלה וציון 111 ומעלה בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית/אמיר"ם או 211 במבחן אמי"ר. כמו כן, בעלי תואר ראשון (מהארץ או מחו"ל), המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, בממוצע 75 ומעלה.

 

לחילופין, תעודת בגרות בממוצע משוקלל 102 ומעלה, ציון 111 ומעלה בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית/אמיר"ם או 211 במבחן אמי"ר.

 

בנוסף, קיימת אפשרות לקבלה אוטומטית: תעודת בגרות בממוצע משוקלל 95 ומעלה, ציון פסיכומטרי 620 ומעלה וציון 120 ומעלה בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית/אמיר"ם או 220 במבחן אמי"ר. לחילופין, זכאות לתעודת בגרות וציון 700 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית, וציון 111 ומעלה בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית/אמיר"ם או 211 במבחן אמי"ר.
לתואר השני במנהל עסקים יתקבלו סטודנטים אשר בתום השנה הראשונה ללימודיהם בתואר הראשון השיגו ציון ממוצע של 88 ומעלה.

 

שכר הלימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-127,836 עבור 7 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר השני הינה 775 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד.

 עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English