לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > לימודי ביטחון > קורס חקירות - IDS

לימודי חקירות במרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות IDS


רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס חקירות - IDS.

עוד מסלולים ומידע
תואר ראשון בלימודי ביטחון
תואר שני בלימודי ביטחון
קציני ביטחון
מדעי המדינה וביטחון
קורס מדריכי ירי
קורס מפקחי מטווחים
חוקר פרטי
קורס עזרה ראשונה
קורס טכנאי מיגון ואבטחה
קורס חילוץ
 
 
קורס אבטחת מידע
קורס מנהלי אבטחת מידע CISO
לימודי סייבר
קורס ניהול אבטחה
חקירת תאונות
קורס כיבוי אש
לימודי הישרדות
קורס חוקרי ירי
קורס סייבר במרכז הארץ
קורס סייבר באזור הצפון

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס חוקרים במרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות – IDS
 
זה אלמנטרי, ווטסון
 
חוקר פרטי הוא מקצוע חשאי, מאתגר ומגוון, המצריך שימוש בשילוב של טכניקה, אינטליגנציה, חשיבה מחוץ לקופסא, יכולת פענוח ופיצוח וכישורים וכישרונות נוספים. בנוסף, זהו תפקיד שביכולתו לסייע בתיקון עוולות ולהשיב את הסדר על כנו ואת תחושת הביטחון האישי במקרים של איום או סכנה. קורס חוקרים במרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות – IDS מעניק לכם את הכלים ואת הידע לביצוע חקירות בהתאם לחוק ולכללי האתיקה המקצועית, והוא מאפשר לכם להמשיך ולהתמחות במשרדי חוקרים, להשתלבות מעשית בענף.
 
על הקורס
 
קורס חוקרים במרכז הרב תחומי לביטחון, אבטחה וחקירות - IDS, הוא קורס המשלב בין ידע תיאורטי מקיף ובין טכניקות מעשיות הנהוגות בתחום, והוא מכשיר חוקרים פרטיים מן המעלה הראשונה. הקורס נלמד בהיקף של כ – 360 שעות לימוד אקדמיות, והוא נפרש על פני כשמונה חודשים. במהלכו, רוכשים התלמידים את כל המיומנויות שתאפשרנה להם להשתלב במשרדי חקירה ולהתמקצע בענף האזרחי של הביטחון, הלכה למעשה. בקורס זה נלמדים סוגי חקירה רבים במטרה לפתוח בפני משתתפי הקורס כמה שיותר אפשרויות תעסוקה בתום הלימודים. הסטודנטים רוכשים את הידע החיוני לחקירות בתחום הפלילי, לחקירות ביטוח, לחקירות אישיות, ועוד.
 
זוכרים את האירוע החדשותי שהתרחש באחת מחברות המעסיק הגדולות בארץ, שבו חויבו העובדים לחתום על מסמך שפגע בזכויותיהם? – חקירה בתחום יחסי מעסיק ועובדים מאפשרת לחשוף עוולות המבוצעות כלפי אזרחים מידי יום. שיטות החקירה בתחום זה נלמדות גם הן בקורס. כמה פעמים קראנו בעיתון על ריבי מזונות ומקרי סחטנות בין בני זוג שהתגרשו? – חקירה בתחום זה מסייעת להסיר את מסך הערפל ולהסדיר את היחסים בין אזרחים באורח משפטי תקין, גם במקרים המערבים רגשות עזים. אף סוג חקירה זה נלמד בקורס.
 
נושאי הלימוד במסלול
 
התכנים המועברים בקורס עוסקים בשלוש קטגוריות נושאיות: היבטים משפטיים בחקירות, שיטות לביצוע חקירה ולחילוץ מידע ומקרי חקירה טיפוסיים. בתחום הקטגוריה הראשונה לומדים הסטודנטים כיצד משתלבת עבודת החוקר בהליכים משפטיים. על החוקר להיות בקי במבנה המערכת המשפטית בישראל, בדפוסי  הפנייה אליה ובבעלי התפקידים המשרתים בה. כמו כן, עליו להתמצא בעבודת איסוף הראיות ובדרכי הצגתן בפני השופט. חשוב מכך, החוקר מוכרח לדעת את גבולות המותר והאסור - מתי הוא רשאי לחשוף מידע פרטי? באיזה מקרים זכותו להיכנס לשטח פרטי ולחטט ברכוש אישי?
 
בתחום הקטגוריה השנייה לומדים הסטודנטים טכניקות שונות של איסוף מידע. כאן הם לומדים לחלץ את האמת כולה מפיהם של נחקרים. לצורך כך, הם לומדים את סודות הבירור והתשאול וכן נושאים בפסיכולוגיה והשימוש בה לצורך השגת מידע. הם לומדים לעקוב אחר אנשים ופעולותיהם, לאתר נכסים ולמצוא מקורות מידע פוטנציאליים, לערוך תצפיות ולבצע הקלטות. המשתתפים אף מוכשרים לבצע בדיקות פוליגרף ולקרוא שפת גוף. 
 
בתחום הקטגוריה השלישית מקנה הקורס למשתתפיו מיומנויות חקירה המותאמות למקרים שונים. הזכרנו קודם לכן כמה מקרי חקירה לדוגמא, המצריכות חקירות בארגונים ומקומות עבודה, איתור מסמכים משפטיים, רישומים, חשבונות, פרטי לקוח ורכוש אישי, מעקב אחר פעולות אנושיות, בירור והוכחת כוונות מזיד, וכדומה.
 
תנאי הקבלה
 
לצורך קבלה לקורס חוקרים במרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות - IDS, נדרשים המועמדים להיות בעלי 12 שנות לימוד לפחות, בעלי בריאות תקינה ועבר פלילי נקי, וכן לעבור בהצלחה ריאיון אישי הנערך על ידי ועדת קבלה.
 
מידע חיוני נוסף
 
הקורס מותאם וערוך לפי דרישות משרד המשפטים. הלימודים בקורס מוכרים לצורך תשלום שכר הלימוד על חשבון הפיקדון הצבאי האישי. הקורס מתקיים בתל אביב. בסיומו, ובתנאי שהגישו פרויקט גמר בהיקף של 50 שעות אקדמיות, מקבלים הבוגרים תעודת הסמכה מטעם בית הספר. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: IDS - המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות

 
המסלולים המבוקשים
כמה מרוויח חוקר פרטי?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד ללימודי ביטחון
המכללה לניהול
המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות
מכללת תמיר
המכללה לביטחון וחקירות ICSI
לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד לימודי ביטחון
המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות
מכללת תמיר
המכללה לביטחון וחקירות ICSI
לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי
LCIS - מרכז ארצי להכשרת חוקרים וקציני ביטחון
מכללת שיא סקיוריטי
מכללת GSECTRA
המכללה המשותפת
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
איפה אתה לומד למבחנים?
רק בבית, הכי נוח לי
בספריה, קל להתרכז כשאין הסחות דעת
אצל חבר, צריך מישהו שיפקס אותי
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD