לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי - כל המידע וסיוע!


הצטרפת למרוץ הפסיכומטרי? בשאיפה לעבור את ה – 700? בשביל זה דרוש לך קורס פסיכומטרי טוב במיוחד.

אנחנו כאן לעזור לך בעובדות, נתונים ופרטים חשובים שאספנו בנוגע לקורסים השונים המוצעים כהכנה למבחן.

 

המאגר שלנו מכיל עשרות מאמרים שונים, הכוללים, בין השאר, גם מידע על פסיכומטרי לחיילים ועל פסיכומטרי בשפות שאינן עברית, כמו - רוסית, ערבית וצרפתית.

 

אם חסר לך מידע כלשהו, אנו מזמינים אותך לאתגר אותנו בכל שאלה באמצעות שליחת טופס פנייה באתר. הנציגים שלנו יתייחסו לפנייתך וירימו לך טלפון במטרה לעזור לך לקבל החלטה.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

 

כל מה שרצית לדעת על לימודי פסיכומטרי 

 


המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  

עוד מסלולים ומידע על קורס פסיכומטרי - כל המידע וסיוע!קורס פסיכומטרי, רגע לפני שנרשמת אנחנו רוצים לעזור לך!

ציון במבחן הפסיכומטרי הוא אחד ממרכיבי הקבלה הקבועים בחוגי האוניברסיטה השונים. ברוב המקרים מחושב הממוצע המשוקלל בין ציוני בחינות הבגרות והציון הפסיכומטרי, ועל פי הערך המשולב שמתקבל מחליטים האם לקבל את המועמדים לחוג המבוקש. המשקל של הבחינה הפסיכומטרית יכול להגיע עד 50% וזה ללא ספק משקל גדול מאוד. על כן קמו בעשורים האחרונים בתי ספר רבים המתמחים בהכנה לקראת המבחן. כיום, כמעט כל האנשים שמבקשים לגשת לפסיכומטרי עושים קודם לכן קורס הכנה, כדי לשפר את הסיכויים להגיע לציון גבוה.


יש לך שאלה? - פורום פסיכומטרי

 

קורס פסיכומטרי בהתאמה אישית

 

איך מחליטים באיזה בית ספר ללמוד לפסיכומטרי? ובכן, זה תלוי במידה רבה בצרכים האישיים של כל אחד. יש מביניכם כאלה שטוב להם ללמוד באופן פרטני עם מדריך צמוד, ואחרים דווקא מעדיפים את הלימוד בקבוצה. אם יש לכם שאלות על אפשרויות הלימודים, נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע ולאתר עבורכם קורס הכנה לפסיכומטרי בהתאמה אישית. אתם מוזמנים להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, ולחסוך לא מעט זמן, כאב ראש וכסף.

 

על המבחן בקצרה

המבחן הפסיכומטרי כולל תשעה פרקים, המחולקים באופן הבא: פרק של מטלת חיבור בעברית (על סמך קריאה של קטע אנסין), שני פרקים בחשיבה מילולית (ידע בעברית וכישורי הבנת הנקרא), שני פרקים של חשיבה כמותית (ידע מתמטי וכישורים לוגיים ואנליטיים), שני פרקים באנגלית (אוצר מילים והבנה תחבירית) ושני פרקי פיילוט. פרקי הפיילוט נועדו לעזור ליחידה למבחנים ולהערכה לשפר את מידת האמינות של הבחינה הפסיכומטרית, והם אינם משפיעים על הציון המשוקלל של הנבחנים. לא ניתן לדעת איזה מפרקי הבחינה הם פרקי פיילוט, מכיוון שהם נראים בדיוק כמו שאר פרקי הבחינה.

 

למה כדאי לעשות קורס?

 

המבחן דורש הכנה רבה מבעוד מועד, ותרגול באמצעות פתרון מבחנים משנים קודמות ובעיות טיפוסיות למבחן. בסופו של דבר, הציון שתקבלו יהיה בטווח מספרי שבין 200 ל - 800. הממוצע הארצי הוא בסביבות ה - 500, כשלמקצועות לימוד מבוקשים מאד דרוש בדרך כלל ציון שנע בין 650 ל - 725 ומעלה. קורס הכנה לפסיכומטרי בבית ספר טוב עשוי לעזור לכם לשפר את היכולות שלכם במבחן, בסדר גודל של בערך - 100 נקודות. ככל שתתרגלו בנוסף בבית, מעבר לדרישות הקורס, כך תוכלו לשפר את הישגיכם בבחינה.

 

 

מה כלול בקורס?

 

קורס פסיכומטרי טיפוסי מורכב ממפגשים המחולקים לפי נושאי הפרקים במבחן. זמן שווה מוקדש ללימוד חשיבה מילולית וללימוד חשיבה כמותית. לפרק האנגלית ולמטלת החיבור ייתכן שיוקדש זמן קצר יותר בכל מפגש, מכיוון שמשקל הפרקים האלה נמוך יותר בשקלול הציון הפסיכומטרי הסופי. בקורס תקבלו כלים יעילים לפתרון מהיר של בעיות בעלות מבנה אמריקאי של ברירה מרובה.

 

במפגשים מסוימים תתמודדו עם בחנים "על זמן", על מנת שתהיו מוכנים לשלב הבא של הסימולציות המלאות. בסימולציות תקבלו דימוי של חווית הבחינה הפסיכומטרית האמיתית, בלי הנחות. אתם גם תקבלו ציון על כל בחינת סימולציה שתעשו, והמורים ישקפו לכם את הנקודות החלשות שלכם וימליצו לכם על מה להמשיך לעבוד לקראת הבחינה האמיתית.

 

בדרך כלל, בתי הספר נותנים למשתתפי הקורס ספרי הדרכה ותרגול מיוחדים שפותחו על פי השיטה הייחודית של המקום. ספרים אלה חשובים ביותר לצורך תרגול שוטף בבית. בהקשר זה ראוי לציין, כי מעבר למפגשי הכיתה, תצטרכו לפנות את מירב הזמן שתוכלו ללימוד בבית. משיעור לשיעור אתם תעבדו בבית על מהירות בפתרון בעיות ועל שינון מילים בעל פה. לכל אורך התכנית תקבלו כלים חיוניים לפישוט בעיות מתמטיות ולוגיות, הנראות מסובכות, ול"ניחוש" התשובה הנכונה.

 

 

מהו משך זמן הקורס?

משך הלימודים נע בין חודשיים לארבעה חודשים. מוצעים גם קורסים ארוכים יותר וקצרים יותר. במרבית המקרים, התכניות נפתחות חודשים בודדים לפני קיום הבחינה, ומסתיימים במועד סמוך אליה, זאת כדי שהחומר והכלים יישארו טריים בראש.

 


היכן לומדים פסיכומטרי?
 

  • קידום (פרישה ארצית) – פועלים בתחום מאז 1981, ומציעים מגוון מסלולי הכנה, הכוללים את: "מועדון 700" המיועד לתלמידים מצטיינים שרוצים להגיע לציון גבוה במיוחד; "קידום Home" שבו מוענק ליווי אישי לאנשים הרוצים ללמוד בבית בעזרת ערכות הלמידה של בית הספר; תכנית שלקראת הקורס המאפשרת תרגול מקדים; מסלול פסיכומטרי ברוסית; ועוד.

 

  • High-Q (פרישה ארצית) – פועלים משנת 1984, משלבים מגוון טכניקות למידה, ומתהדרים ביחס האישי שנותנים המורים שלהם לתלמידים גם אחרי שעות המפגש הכיתתי. בין כלי הלמידה הווירטואליים: Brainwash ללימוד מילים חדשות; Personal Trainer לתרגול בעיות כמותיות לפי רמות קושי וסוגים; Analyzer לאיתור החולשות שלכם בסימולציות; LOD לשליפה של שיעורים מהמחשב.

 

  • לחמן (פרישה ארצית) – פועלים משנת 1979 ומציעים קורס בשתי מתכונות אפשריות – פעם בשבוע או פעמיים בשבוע. לחמן בוחרים בקפידה את המדריכים שלהם, כשרק כ – 3% מהמועמדים מתקבלים לקורס ההדרכה. בנוסף, בכל שני מועדי בחינה, הם מוציאים חוברת "לחמניות טריות", שבה מאוגדות השאלות שהופיעו בשתי הבחינות האחרונות.

 

  • יואל גבע (פרישה ארצית) – בית הספר נפתח לראשונה ב – 1991, וכיום קיימת בו נבחרת של יועצים ומורים, המלווים את התלמידים באופן אישי, ועושים להם את הדרך לבחינה כיפית ומרתקת. המדריכים הם בעלי ניסיון של לפחות חמש שנים בהכנה לפסיכומטרי, כשמנהל הפיתוח הוא בעל ניסיון של יותר מ – 20 שנה.

 

  • E.Z Way (פרישה ארצית) – קיימים מ – 1998. שיטת הלימוד של מוסד זה מיושמת במכינות הקדם אקדמיות של האוניברסיטאות הגדולות: חיפה, תל אביב, בר אילן, בן גוריון ואריאל. השיטה משלבת כלים לניצול יעיל של זמן ולשיפור ההפנמה והזיכרון. בתוך צוות המדריכים תוכלו למצוא גם בעלי תואר דוקטור, תלמידי ובוגרי רפואה. מוסד לימודים זה מציע גם קורס מותאם ללקויי למידה בשיתוף אגודת ניצן.

 

  • זיו כספי (פרישה ארצית) – מציעים קורס של 270 שעות, הכולל מפגשי לימוד, חזרה, תרגול, תגבור ומרתון, ובנוסף – שבע סימולציות בחינה, כששלוש מתוכן הן בחינות אמיתיות שנכתבו על ידי המרכז הארצי. אנשים שלמדו בבית הספר מדווחים על מקצועיות, רצינות ויחס סבלני וקשוב מצד המדריכים.

 

  • מסלולים נוספים קיימים ב: חכימא (ארצי), המכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף (ארצי), Smart! (אשדוד), או.קיי. פסיכומטרי (ארצי), מכון טכנולוגי חולון, מכללת לוינסקי לחינוך (תל אביב), אוניברסיטת אריאל, מכללת אשקלון, מבחר – מכללת בני ברק האקדמית (מסלול לחרדיות), מפנה – הקריה להשכלה והדרכה (חיפה והצפון) ועוד.


ומה אחר כך?

כמעט בכל חוג לתואר ראשון שאליו תרצו להתקבל יבקשו מכם ציון במבחן הפסיכומטרי. זהו מבחן סינון הסטנדרטי, המקובל בתור אומדן קבוע באוניברסיטאות ובמכללות. אם תפנו ללימודי משפטים, מחשבים, כלכלה או מנהל עסקים, סביר להניח שתידרשו לציון גבוה במבחן. כמו תמיד, יש כמובן מקרים יוצאי דופן.

 שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום פסיכומטרי

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על פסיכומטרי
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד פסיכומטרי

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי (27 חוות דעת)
התקבלו 27 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
בועז,HIGH Q פסיכומטרי ובגרויות - היי קיו, HIGH Q - קורס פסיכומטרי, 12/11/2017
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
ההשקעה בחשיבה ליצירת פתאונות מתוחכמים לשינון הידע הנרכש בקורס, כמו גם השיעורים הבהירים.

על הקמפוס
מספר כיתות, אווירה נעימה, תחושה של לחץ ומתח באוויר בגלל אופי הבחינה.
ביתיה ,קידום פסיכומטרי, קידום - קורס פסיכומטרי, 17/10/2017
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מורים מצןינים חברה טובה מרחק קצת קשה אבל בסל הכל מאד נחמד

על הקמפוס
המקום לא משהו אבל החברה והמרצים בסדר ההגעה קצת קשה למקום
שאלות הגולשים על פסיכומטרי

 קבלת תוצאות של ציון פסיכומטרי לפני 20 שנה25/10/2017 18:58:34    (58 צפיות)
 שיפור פסיכומטרי והתמודדות עם הפרעות במהלך הבחינה18/10/2017 11:59:47    (83 צפיות)
 מה מומלץ לעשות קודם - בגרויות או פסיכומטרי?17/10/2017 15:57:28    (95 צפיות)
 מה העלות של קורס פרטי לפסיכומטרי?11/10/2017 17:14:52    (92 צפיות)
 פסיכומטרי מומלץ ללקויי למידה08/10/2017 11:27:51    (90 צפיות)
 העתק של ציון הפסיכומטרי10/09/2017 13:50:14    (140 צפיות)
 פסיכומטרי אחרי תואר ראשון27/08/2017 21:28:21    (166 צפיות)
 פסיכומטרי בהייקיו - מה הסטטוס שלהם לאחר פשיטת הרגל?27/08/2017 16:06:58    (175 צפיות)
 פסיכומטרי ללקויי למידה בזינוק06/08/2017 14:29:05    (180 צפיות)
 הגשת תוצאות הפסיכומטרי לאוניברסיטה18/07/2017 01:47:47    (177 צפיות)

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על פסיכומטרי?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
מי האדם שבלעדיו לא היית שורד את הלימודים?
ההורים שלי, עוזרים לי הרבה בהוצאות
בן/בת הזוג שלי שנותן/ת לי תמיכה נפשית
החבר שמציל אותי עם סיכומים ומחברות בחינה
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קבלת העתק תוצאות הבחינה (לפני 26 ימים, 9 שעות, 14 דקות)
קבלת תוצאות של ציון פסיכומטרי לפני 20 שנה (לפני 30 ימים, 5 שעות, 28 דקות)
עדכון - 25/10/17 (לפני 30 ימים, 12 שעות, 24 דקות)
אפשרויות להתמודדות (לפני 32 ימים, 14 שעות, 5 דקות)
בהתאם ללוח הזמנים והנוחות שלך (לפני 33 ימים, 16 שעות, 16 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD