ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר

לימודי פסיכולוגיה במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי פסיכולוגיה במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

מעמיקים בנפש האדם

 

הלימודים בחוג לפסיכולוגיה במסלול האקדמי המכללה למנהל מעניקים לסטודנטים תשתית תיאורטית, מתודולוגית ומעשית בכל תחומי ההתנהגות האנושית. לימודי פסיכולוגיה במכללה נערכים במסגרת מסלול ייחודי המתקיים במתכונת חד חוגית, משמעות הדבר שחלק נכבד מהלימודים, שני שליש מסך השעות, מוקדש ללימודי הפסיכולוגיה, ובשליש הנותר לומדים הסטודנטים את מקצועות ההתמחויות - ניהול או תקשורת. במסגרת הלימודים יעמיקו הסטודנטים את ידיעותיהם בתחומי הפסיכולוגיה השונים ויגדילו את סיכויי הקבלה לתואר שני בתחום.

 

מטרת הלימודים

 

מטרת התוכנית היא לספק לסטודנטים הכשרה מעמיקה ומאתגרת בכל תחומי התוכן של פסיכולוגיה- פסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה התפתחותית ומדעי המוח, תוך הקניית כלים יצירתיים ופיתוח מיומנויות חשיבה ביקורתית ומדעית. המסלול לתואר ראשון בפסיכולוגיה במסלול האקדמי מאפשר לסטודנטים להתמחות באחת משתי חטיבות הלימוד הבאות:
 

1. ניהול - הסטודנטים מקבלים הכשרה בכל תחומי הניהול- כלכלה, שיווק, מימון ותקשורת בשילוב עם לימודי הפסיכולוגיה. הכלים הניהוליים שמקבלים בחטיבה זו יסייעו לבוגרים להשתלב בעיסוקים כמו: ניהול מחקר, ניהול קליניקה ועוד.


2. תקשורת - הסטודנטים נחשפים למבנה, לעקרונות ולתהליכים של אמצעי התקשורת השונים. שילוב של לימודי תקשורת ולימודי פסיכולוגיה, מספקים לסטודנטים הבנה מעמיקה של ההתנהגות האנושית על כל מרכיביה.

 

מתכונת הלימוד

 

כאמור, התכנית ללימודי פסיכולוגיה הינה חד-חוגית עם שתי חטיבות לבחירה: חטיבה בניהול וחטיבה בתקשורת. נושאי הלימדו כוללים קורסי חובה, בחירה וסמינרים אמפיריים. לימודי החובה מספקים לסטודנטים ידע בכל תחומי הפסיכולוגיה ומהווים תשתית לכל ההתמחויות העתידיות בתואר השני בפסיכולוגיה

 

תכנית הלימודים כוללת התנסות מעשית ויישומית שמתקיימת בהדרכת פסיכולוגים קליניים מנוסים. במהלכה משתלבים הסטודנטים בשלל גופים טיפוליים כבתי חולים פסיכיאטריים ומרפאות לבריאות הנפש. במכללה למינהל מעמידים לרשות הסטודנטים בחוג לפסיכולוגיה תשתית לימודים תומכת שבאה לידי ביטוי במעבדות משוכללות וחדישות ובציוד מתקדם. תשתית זו מאפשרת לתלמידים להתנסות בעבודה מעשית ומחקרית בכל תחומי הפסיכולוגיה.

 

נושאי הלימוד

 

נושאי הלימוד בחוג כוללים קורסי חובה מהם: מבוא לפסיכולוגיה, סטטיסטיקה, פסיכולוגיה פיסיולוגית, תיאוריות אישיות, פסיכולוגיה התפתחותית, סטטיסטיקה, פסיכולוגיה קוגנטיבית, פסיכולוגיה חברתית, שיטות מחקר, תפיסה ועוד. וכן, נושאי לימוד הקשורים לחטיבה הנבחרת.

 

בהתמחות ניהול הסטודנטים לומדים נושאים כמו: מימון, כלכלה, ניהול תקשורת שיווקית ועוד. בעוד שבחטיבת התקשורת נלמדים נושאים כגון: שפה חזותית, יסודות הפרסום, דעת קהל ותעמולה, פילוסופיה בתרבות הפופולארית, זוגיות בעידן הדיגיטאלי, לשון חברה ותרבות ועוד.

 

החוג לפסיכולוגיה במסלול האקדמי

 

המסלול ללימודי פסיכולוגיה מעודד קשר ישיר בין הסטודנטים לסגל ההוראה במטרה לתת מענה לצרכים הייחודים של כל אחד ואחד בחוג. איכות ההוראה והמרצים במסלול זה היא מהגבוהות ביותר, הכוללת אנשי מקצוע מנוסים אשר משלבים בין הוראה אקדמית לעבודות מחקר ועיסוקים קליניים.

 

על מוסד הלימוד

 

המכללה למינהל הוקמה לפני כ - 37 שנים ובה נערכות תכניות רבות לתואר ראשון ושני, במקצועות כמו כלכלה, מנהל עסקים, עיצוב, משפטים ומדעי ההתנהגות. המכללה מפעילה שירותי ייעוץ והנחייה, כדי לסייע לסטודנטים ולבוגרים בהשתלבות בשוק העבודה. כמו כן, קיימות מלגות רבות לסטודנטים, אשר מוענקות על סמך מגוון נתונים.

 

תעודה

 

סטודנטים שמסיימים בהצלחה את הלימודים מקבלים תואר ראשון BA בפסיכולוגיה. בוגרים שמעוניינים להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה יכולים להשתתף בקורס הכנה למבחן מתא"ם שעורכת המכללה. העוברים בהצלחה את הבחינה יכולים גם לזכות בהדרכה בשלבי המיון לתואר השני.עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 

התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע: 4.8 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
ירון, המסלול האקדמי המכללה למנהל, תואר בפסיכולוגיה
במכללה למנהל, יש אוירה טובה של לימודים ושל חברים. יש תחושה שנוח ונעים ללמוד שם, ולכל אחד יש את הפינה שלו ללמוד. כמו כן, סגל המורים שפגשתי עד כה בחוג לפסיכולוגיה, נראה כסגל איכותי ונוח לפנות אליו בשאלות. פחות נוח לי עם המחיר שאני צריך לשלם במוסד עצמו. מחיר גבוה מאוד ללימודים, בנוסף הקושי לרכוש רכב ואי היכולת להשכיר דירה ולהיות עצמאי בתקופה זו, מאלצת אותי לגור עם ההורים בכדי לעמוד בתשלומים.
רותם, המסלול האקדמי המכללה למנהל, תואר בפסיכולוגיה
מקום עם יחס חם כלפי הסטודנטים, ישנה התחשבות גדולה בטענות שאנו מעלים, מרצים מעולים שמעבירים את החומר בצורה ברורה תוך שימת דגש על הכנה לקבלה לתואר השני,תכני ההעשרה מגוונים.

סטודנטים מספרים על הקמפוס
רותם, המסלול האקדמי המכללה למנהל, תואר בפסיכולוגיה
בקמפוס יש אווירה סטודנטיאלית. יש הרבה מקומות שניתן לשבת ללמוד בהן מחוץ לשעות המערכת (כיתות hub, ספריות, מעבדות פסיכולוגיה), האווירה נעימה ונינוחה- מדשאות עם פינות ישיבה ומוזיקה המושמעת ברחבה המרכזית ומרכז אוכל גדול עם מחירים נוחים לסטודנטים ומפוזרים ברחבי הקמפוס מיקרוגלים, מתקני מים חמים-קרים ועמדות להכנת קפה ותה ללא תשלום. האווירה במקום חמה, נעימה וביתית.

    עוד חוות דעת

פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English