ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > עיצוב - אדריכלות > עיצוב פנים ותקשורת חזותית - המסלול האקדמי

תואר עיצוב פנים עם התמחות בתקשורת חזותית במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר בעיצוב פנים ותקשורת חזותית במרחב במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

כחלק ממקצוע האדריכלות, עיצוב הפנים, הוא מקצוע מורכב הדורש ידע נרחב בנושאים רבים. המסלול לעיצוב פנים מקנה לסטודנט חשיבה טכנולוגית וידע בשפת האמנות על כל רבדיה. בנוסף יש לזכור כי מקומה של התקשורת החזותית בחיי היום יום שלנו מאוד משמעותי. שילוב תחום עיצוב הפנים עם התמחות בתקשורת חזותית במרחב מקנה יתרון יחסי משמעותי למעוניינים להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של תפקידים.

 

קצת על המסלול האקדמי המכללה למנהל

 

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. תוכניות הלימודים המוצעות הן מגוונות ומותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה.

 

מדוע ללמוד עיצוב פנים עם התמחות בתקשורת חזותית במרחב דווקא במסלול האקדמי?

 

תחום העיצוב הינו תחום מרתק ומאתגר הדורש ידע תיאורטי וטכני בנושאים רבים. הידע הנדרש, בין היתר, הינו ההיסטוריה וההתפתחות של העיצוב, הכרת חומרים שונים, והבנה כללית בנושאים שונים. עיצוב הפנים עוסק בעיצוב חללי מגורים, משרדים וחללים מסחריים, שימור מבנים ועיצוב חללי הפנים של המרחב הציבורי.

 

שילוב תחום עיצוב הפנים עם התמחות בתקשורת חזותית מספק תשתית ידע רחבה בתחום העיצוב הדיגיטלי ומקנה יתרון בשוק העבודה. המסלול האקדמי מציע תוכנית ייחודית לקראת תואר ראשון בעיצוב פנים עם התמחות בתקשורת חזותית במרחב, אשר תוכננה בקפידה לצורך הכשרת הסטודנטים למגוון רחב של תפקידים ומשרות בתחום.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 4 שנים במהלכן על כל סטודנט לצבור 157 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר בוגר בעיצוב. התוכנית כוללת מגוון רחב של קורסים תיאורטיים ומעשיים כגון תולדות האדריכלות והאמנות, מבנים וצורה, תקשורת גראפית, חשיבה הומניסטית, חומרים בעיצוב פנים, תכנון באמצעות מחשב, צבע, צילום, עיצוב ומדיה, מבע קולנועי, פיתוח טכנולוגי, מבוא לעיצוב גרפי, תקשורת שיווקית, זכויות יוצרים ועוד. בנוסף, כל סטודנט יבצע פרויקט גמר המאפשר לו לפתח באופן מעמיק נושא שאותו יבחר וליישמו במסגרת תכנון פרויקט עיצובי.

 

יש לציין כי קבלת התואר מותנית בתקופת התמחות הנעשית במשרד או בחברה המוכרים ומאושרים על ידי החוג. בוגרי המכללה למנהל מוצאים תפקידים כמתמחים במשרדי מעצבים מובילים בישראל ובמקרים רבים מתבקשים להמשיך ולעבוד במשרדים אלו באופן קבוע.

 

בוגרי המסלול לעיצוב פנים יוכלו להשתלב בשוק העבודה במקצועות רבים: משרדי אדריכלות, חברות פרטיות וציבוריות, ארגונים ומפעלים העוסקים בתחום עיצוב הפנים. כמו כן, המכללה משלבת בוגרים רבים כמרצים ומתרגלים בחוג לעיצוב פנים. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא לצאת לדרך עצמאית ולעבוד כמעצבי פנים באופן עצמאי.

 

סגל המרצים

 

במכללה פועלות רשויות הוראה ומחקר הנמצאים בחזית המחקר האקדמי והעשייה בישראל. צוות המרצים כולל מעצבים שהינם בעלי ידע תיאורטי רחב וניסיון מעשי בתחומי העיצוב השונים.

 

תנאי הקבלה

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון בעיצוב פנים עם התמחות בתקשורת חזותית במרחב במסלול האקדמי: זכאות לתעודת בגרות, ציון הבגרות באנגלית לא יפחת מ-60 ברמה של 4 יחידות לימוד או ציון 85 ומעלה בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית/אמיר"ם או 185 ומעלה בבחינת אמי"ר.

 

כמו כן, נערכים מבחני קבלה שמטרתם למיין את המועמדים המתאימים ולבחון את כישוריהם: כל מועמד יבחן בסדרה של תרגילים מעשיים, יעבור ראיון אישי שיערך ע"י ועדת הקבלה של התוכנית ויציג תיק עבודות הכולל עבודות מתחומי האמנות והפיתוח העיצובי.

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-17,108 ש"ח עבור 8 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר הראשון הינה 516 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).
 

 עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English