ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > עיצוב - אדריכלות > עיצוב פנים ותקשורת חזותית - המסלול האקדמי

תואר עיצוב פנים עם התמחות בתקשורת חזותית במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר בעיצוב פנים ותקשורת חזותית במרחב במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

כחלק ממקצוע האדריכלות, עיצוב הפנים, הוא מקצוע מורכב הדורש ידע נרחב בנושאים רבים. המסלול לעיצוב פנים מקנה לסטודנט חשיבה טכנולוגית וידע בשפת האמנות על כל רבדיה. בנוסף יש לזכור כי מקומה של התקשורת החזותית בחיי היום יום שלנו מאוד משמעותי. שילוב תחום עיצוב הפנים עם התמחות בתקשורת חזותית במרחב מקנה יתרון יחסי משמעותי למעוניינים להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של תפקידים.

 

קצת על המסלול האקדמי המכללה למנהל

 

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. תוכניות הלימודים המוצעות הן מגוונות ומותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה.

 

מדוע ללמוד עיצוב פנים עם התמחות בתקשורת חזותית במרחב דווקא במסלול האקדמי?

 

תחום העיצוב הינו תחום מרתק ומאתגר הדורש ידע תיאורטי וטכני בנושאים רבים. הידע הנדרש, בין היתר, הינו ההיסטוריה וההתפתחות של העיצוב, הכרת חומרים שונים, והבנה כללית בנושאים שונים. עיצוב הפנים עוסק בעיצוב חללי מגורים, משרדים וחללים מסחריים, שימור מבנים ועיצוב חללי הפנים של המרחב הציבורי.

 

שילוב תחום עיצוב הפנים עם התמחות בתקשורת חזותית מספק תשתית ידע רחבה בתחום העיצוב הדיגיטלי ומקנה יתרון בשוק העבודה. המסלול האקדמי מציע תוכנית ייחודית לקראת תואר ראשון בעיצוב פנים עם התמחות בתקשורת חזותית במרחב, אשר תוכננה בקפידה לצורך הכשרת הסטודנטים למגוון רחב של תפקידים ומשרות בתחום.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 4 שנים במהלכן על כל סטודנט לצבור 157 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר בוגר בעיצוב. התוכנית כוללת מגוון רחב של קורסים תיאורטיים ומעשיים כגון תולדות האדריכלות והאמנות, מבנים וצורה, תקשורת גראפית, חשיבה הומניסטית, חומרים בעיצוב פנים, תכנון באמצעות מחשב, צבע, צילום, עיצוב ומדיה, מבע קולנועי, פיתוח טכנולוגי, מבוא לעיצוב גרפי, תקשורת שיווקית, זכויות יוצרים ועוד. בנוסף, כל סטודנט יבצע פרויקט גמר המאפשר לו לפתח באופן מעמיק נושא שאותו יבחר וליישמו במסגרת תכנון פרויקט עיצובי.

 

יש לציין כי קבלת התואר מותנית בתקופת התמחות הנעשית במשרד או בחברה המוכרים ומאושרים על ידי החוג. בוגרי המכללה למנהל מוצאים תפקידים כמתמחים במשרדי מעצבים מובילים בישראל ובמקרים רבים מתבקשים להמשיך ולעבוד במשרדים אלו באופן קבוע.

 

בוגרי המסלול לעיצוב פנים יוכלו להשתלב בשוק העבודה במקצועות רבים: משרדי אדריכלות, חברות פרטיות וציבוריות, ארגונים ומפעלים העוסקים בתחום עיצוב הפנים. כמו כן, המכללה משלבת בוגרים רבים כמרצים ומתרגלים בחוג לעיצוב פנים. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא לצאת לדרך עצמאית ולעבוד כמעצבי פנים באופן עצמאי.

 

סגל המרצים

 

במכללה פועלות רשויות הוראה ומחקר הנמצאים בחזית המחקר האקדמי והעשייה בישראל. צוות המרצים כולל מעצבים שהינם בעלי ידע תיאורטי רחב וניסיון מעשי בתחומי העיצוב השונים.

 

תנאי הקבלה

תנאי הקבלה לתואר ראשון נקבעים כל שנה לפי ביקוש ובהתאם לתכניות הלימודים השונות. הגשת המועמדות ללימודים מותנית במתן זכאות לבגרות בממוצע 85 ומעלה. תנאי זה לא מעניק זכאות לקבלה באופן אוטומטי ללימודים. בבית הספר מתקיימות ועדות קבלה ובמרבית התכניות גם ראיון אישי נוסף. בעלי ציון של 85 ומטה יכולים ללמוד במכינת "שחקים" שמכינה לקראת התואר הראשון. פרטים נוספים ניתן לקבל בפנייה ליועצי הלימודים של המסלול האקדמי.

שכר לימוד


שכר הלימוד ניתן במעמד ייעוץ הלימודים. מוסד הלימוד מעניק מלגות עד לגובה 60 אחוזים משכר הלימודים למתאימים. אנו ממליצים לכם לפנות למוסד הלימוד לקבלת הפרטים המלאים והמדויקים בנוגע לשכר לימוד ולמלגות.
 עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 

חוות דעת של סטודנטים: עיצוב פנים ותקשורת חזותית - המסלול האקדמי (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, עיצוב פנים ותקשורת חזותית - המסלול האקדמי, 27/08/2017

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת את האווירה במכללה, כולם עוזרים לכולם. כמובן שיש מרצים שמשקיעים פחות או יותר. חבל ששכר הלימוד כל כך גבוה ושאין מלגות שמתאימות גם לסטודנטים שלא נמצאים במצב כלכלי קשה. גם מעמד הביניים עובד קשה מאוד כדי לממן לעצמו רמת חיים סבירה.

על הקמפוס
הקמפוס לא מאוד גדול. נחמד לשבת ברחבת הדשא (למי שיש זמן), לשתות/לאכול או סתם לשבת עם חברים ללימודים. התואר בעיצוב מאוד אינטנסיבי לכן החברים ללימודים והסטודנטים מהווים אינטראקציה עיקרית במהלך היום יום. יש הרבה אנשים טובים ויוצרים חברויות לכל החיים.

   

פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English