ללמוד במרכז האקדמי רופין
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר

ללמוד במרכז האקדמי רופין

שירות אישי - המרכז האקדמי רופין

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודים במרכז האקדמי רופין

המרכז האקדמי רופין הוא מרכז לימודים ייחודי בו ניתן ללמוד תחום מרתק שלא קיים במרבית המכללות האחרות בישראל - מדעי הים. המרכז, אשר נמצא בעמק חפר, מתמקד בעיקר בתחום זה וכן בתחומי ההנדסה והניהול.

 

כמה מילים על המכללה

 

המרכז הפך מאז היווסדו למוסד אקדמי מוביל בתחומים הללו אשר מכשיר מדי שנה סטודנטים רבים המשתלבים בשוק העבודה. בתחום הניהול למשל, המטרה המרכזית של המרכז היא להכשיר דור חדש של מנהלים משובחים שיובילו את המשק הישראלי להישגים יוצאי דופן ואשר יהיו בעלי גישה ערכית ומודעות סביבתית.

 

בבית הספר למדעי הים, הייחודי למכללה זו, ניתן ללמוד את כל הקשור לים ולניצולו כמקור חשוב לפיתוח כלכלי. מאז הוקם המרכז בשנת 1949, הוא עבר מספר גלגולים, והחל משנת 2001 הפך למכללה ציבורית המתוקצבת על ידי המועצה להשכלה גבוהה.

 

המכללה רשאית להעניק תארים ראשונים בתחום מדעי הים, בתחום ההנדסה וכמובן גם בתחום מנהל העסקים (במגוון התמחויות כמו ניהול השיווק, ניהול משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, מערכות מידע ועוד).

 

הלימודים במסלולים השונים מכינים את הסטודנטים לשוק העבודה הפרטי והציבורי בתחומי הלימוד השונים ועם סיום הלימודים יכולים הסטודנטים לנסות ולהשתלב בהצלחה במשרות מגוונות ומרתקות.

תנאי הקבלה משתנים על פי המסלול המבוקש. ועדת הקבלה המחלקתית תדון במועמדויות לקבלה לפי שילוב של כמה קריטריונים. מספר המתקבלים מוגבל ולכן המועמדים בעלי הנתונים הטובים ביותר יתקבלו ללימודים. 

 

שכר הלימוד במרכז הוא אוניברסיטאי ונקבע על ידי רשויות המדינה הרלוונטיות. ניתן לשלם את שכר הלימוד גם באמצעות מלגות לימוד שונות.

מה לומדים במכללה? 

במרכז ניתן ללמוד בין היתר: מנהל עסקים, מדעי ההתנהגות, כלכלה ומנהל, כלכלה וחשבונאות , הנדסת חשמל, הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת מחשבים ועוד.

 

 

בבית הספר הייחודי למדעי הים ניתן ללמוד לקראת שני תארים ראשונים מרתקים - תואר B.Sc. במדעי הים והסביבה הימית ותואר ראשון B.Sc בביוטכנולוגיה ימית. ניתן ללמוד במכללה גם לקראת תואר שני M.A בהגירה ושילוב חברתי ותואר שני MBA במנהל עסקים.

אז מדוע כדאי לי ללמוד דווקא במרכז האקדמי רופין?

הייחוד של מכללת רופין הוא כמובן בבית הספר למדעי הים של המכללה, אשר ניתן ללמוד בו לקראת תואר ראשון במדעי הים והסביבה הימית ותואר ראשון בביוטכנולוגיה ימית. אין עוד מכללות בישראל בהן ניתן ללמוד את התחום המרתק הזה ועוד ברמה כה גבוהה.

 

גם הלימודים בבתי הספר להנדסה ולמדעי החברה והניהול הם ברמה גבוהה. לכן, כל מי שמחפש מכללה ייחודית, איכותית ומקצועית, בה ניתן ללמוד תחומי לימוד מבוקשים לצד תחומי לימוד ייחודיים, מכללה זו היא המכללה בשבילו.

 

 

 עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי רופין: 

התקבלו 156 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
ליאת, המרכז האקדמי רופין, מדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש
אני מאוד אוהבת את רוב המרצים אצלנו. רובם בעלי ידע ואיכויות הוראה גבוהות. כמו כן, אני אוהבת את המכללה עצמה, האווירה, המרחב, הירוק מסביב. אני מרגישה כי תמיד יש אל מי לפנות במקרה של בעיה או תקלה וכי תמיד מנסים לתת את הטיפול הטוב ביותר. אני מוכרחה לסייג ולעלות כי למרות זאת, במקרים מסוימים בעיות לא נפתרות עד הסוף וכך מתמשכות ונוצרות בעיות נוספות. חשוב לי מאוד לציין שהדבר שאני הכי לא מרוצה ממנו הוא הקפיטריה. במקום לתת לנו מחירים זולים או לכל הפחות הוגנים, מתוך ההבנה שאנו סטודנטים ורובנו חיים מהיד לפה, מציבים מחירים מופקעים ויקרים. מוצרים מסוימים יקרים יותר מפיצוציות ומחנויות נוחות! עניין זה לא נתפס בעיניי ומכעיס מאוד.

סטודנטים מספרים על הקמפוס
אביגל, המרכז האקדמי רופין, תואר בחשבונאות
אני נמצאת בשנה ד' ללימודי חשבונאות במרכז האקדמי של רופין שבעצם נקרא "שנת השלמה" כחלק מהשלבים שצריך לעבור כדי לגשת למבחני מועצת רואי חשבון. הלימודים האלה מאוד קשים ומחייבים השקעה לא רק לימודים של כל כל יום ויומו אלא גם כוח נפשי לעבור את השנה הזו בשלום. הלימודים עולים כ- 25,000 ש"ח ומי שאין לו עזרה חייב לעבוד. זהו המצב במקרה שלי. אני באה מכלום ובעצם ממנת לעצמי את הלימודים האלה ובגלל זה אני חייבת לעבוד במשרה מלאה למרות שזה יהיה פי 2 יותר קשה. אני מאמינה באנשים שאוהבים לעזור ולקדם ואני תמיד אופטימית. הקמפוס בכללי מקום נעים עם אווירה של כפר. ניתן ללמוד שם הרבה מקצועות ברמה מאוד גבוהה. ידוע לי שלימודים חשבונאות הם ברמה גבוהה מאוד ויש לי רק דברים טובים להגיד.

    עוד חוות דעת

מה חושבים הסטודנטים על מוסד הלימודים
 • באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?
  (מ: 1- קל מאד, עד: 5 - קשה מאד) 
  19%
   
  1
  23%
   
  2
  40%
   
  3
  14%
   
  4
  4%
   
  5
 • מה מידת שביעות רצונך מן הלימודים?
  (מ:1 - שביעות רצון נמוכה, עד: 5 - שביעות רצון גבוהה) 
  1%
   
  1
  3%
   
  2
  16%
   
  3
  47%
   
  4
  33%
   
  5
 • באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?
  (מ: 1 - לא עמד בכלל, עד 5 - עמד בהכל) 
  3%
   
  2
  12%
   
  3
  47%
   
  4
  39%
   
  5
 • באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?
  (מ: 1 - בשום אופן לא ממליצ/ה, עד 5 - ממליצ/ה לכולם) 
  3%
   
  1
  3%
   
  2
  14%
   
  3
  29%
   
  4
  51%
   
  5
 • האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?
   
  42%
   
  כן
  15%
   
  לא
  44%
   
  אולי
 • באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?
  (מ: 1 - בכלל לא מרוצה, עד 5 - מאד מרוצה) 
  15%
   
  1
  16%
   
  2
  31%
   
  3
  21%
   
  4
  17%
   
  5
 • באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?
  (מ: 1 - לא מרוצה בכלל, עד 5 - מרוצה מאד)  
  13%
   
  1
  23%
   
  2
  31%
   
  3
  20%
   
  4
  13%
   
  5
 • באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?
  (מ: 1 - כלל לא מרוצה, עד 5 - מרוצה מאד)  
  3%
   
  1
  4%
   
  2
  19%
   
  3
  32%
   
  4
  42%
   
  5

המרכז האקדמי רופין


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English