ללמוד במרכז האקדמי למשפט ולעסקים
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר

ללמוד במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

שירות אישי - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודים במרכז האקדמי למשפט ועסקים

משפטים, חשבונאות ומנהל עסקים, הם בין התחומים המבוקשים ביותר בעולם האקדמי (יחד עם מחשבים ורפואה). עורכי דין, רואי חשבון ואנשי עסקים, הם אנשי המקצוע העיקריים המניעים את הכלכלה של כל מדינה, ולא בכדי כל כך הרבה אנשים רוצים להתמחות בתחומים הללו.

 

כמה מילים על המכללה

 

במרכז האקדמי למשפט ולעסקים, אשר הוקם בשנת 1995 ושוכן ברמת גן, ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון בכל הנושאים הללו. המרכז הוקם כדי לאפשר בעיקר לסטודנטים ללמוד משפטים, חשבונאות ומנהל עסקים ברמה גבוהה וכך ליצור לעצמם יתרון בשוק העבודה.

 

אין כיום כמעט חברות שאין בהן עורכי דין ורואי חשבון ולכן הצורך באנשי מקצוע איכותיים מהתחומים הללו לעולם אינו נגמר. הטובים ביותר מצליחים להגיע למשכורות גבוהות מאוד, גם שנים ספורות בלבד לאחר תום הלימודים.

 

כל מי שמסיים בהצלחה את לימודי המשפטים במכללה רשאי לעשות התמחות ולאחר מכן לגשת לבחינות של לשכת עורכי הדין, ואם יעבור אותן בהצלחה יוכל להתחיל לעבוד כעורך דין. בוגרי מנהל עסקים לעומת זאת, יכולים מייד עם סיום לימודיהם להשתלב בחברות פרטיות במשק הישראלי או במגזר הציבורי במגוון תפקידים.

 

ניתן ללמוד במכללה תואר ראשון במסלול ערב המיועד לאנשים עובדים. תנאי הקבלה ללימודים מתבססים על ציוני תעודת הבגרות והציון הפסיכומטרי ומשתנים על פי מסלולי הלימוד השונים. ללימודי משפטים למשל, יכולים להתקבל באופן אוטומטי בעלי תעודת בגרות מלאה עם ממוצע משוקלל 95 ומעלה או בעלי ציון פסיכומטרי של לפחות 650 ותעודת וממוצע בגרות של יותר מ - 85.

 

לפרטים ספציפיים אודות תנאי הקבלה לכל מסלול, ניתן לפנות למכללה עצמה. גובה שכר הלימוד במכללה נקבע על ידי ההנהלה ומשתנה מדי שנה. המכללה גם מעניקה מדי שנה מלגות לימוד מגוונות (על פי קריטריונים כמו הצטיינות, מצב כלכלי ועוד), לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד.

מה לומדים במכללה?

ניתן ללמוד במכללה זו לקראת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחויות בשיווק, מימון, חשבונאות ומשאבי אנוש וכן לקראת תואר ראשון בחשבונאות (החל משנת 2008). בפקולטה למשפטים של המכללה ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון במשפטים בחטיבות הבאות - משפט פלילי וקרימינולוגיה, משפט וזכויות אדם, משפט מסחרי ועוד.

 

לימודי המשפטים במכללה נמשכים 3.5 שנים וכוללים מגוון קורסים מרתקים בנושאים רבים ומגוונים כמו דיני עונשין, משפט חוקתי, תורת המשפט, משפט מנהלי, דיני חוזים, דיני נזיקין, דיני משפחה, סדרי דין אזרחי ופלילי ועוד.

 

 

אז מדוע כדאי לי ללמוד דווקא במרכז האקדמי למשפט ועסקים?

אין עוד מכללות רבות בהן ניתן ללמוד את 3 התחומים הכל כך מבוקשים הללו - משפטים, חשבונאות ומנהל עסקים ועוד ברמה כה גבוהה. התחומים הללו הם חשובים מאוד לכלכלה ולחברה הישראלית וכל מי שמתמחה בהם במכללה זו, יוצר לעצמו יתרון גדול בשוק העבודה הפרטי.

 

מכללה זו היא ללא ספק מכללה איכותית ומקצועית, המעניקה לסטודנטים הלומדים בה השכלה מגוונת ומקיפה. כל מי שרוצה להשתלב בעולם העסקים או המשפט, לימודי משפטים, חשבונאות או מנהל עסקים במכללה זו הם האופציה מצוינת עבורו.
 עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English