ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > מנהל עסקים > מנע``ס התמחות בטכנולוגיות עסקיות - המסלול האקדמי

לימודי מנהל עסקים התמחות בטכנולוגיות עסקיות במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיות עסקיות במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

קצת על המסלול האקדמי – המכללה למינהל

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר. סטודנטים אלו מגיעים למכללה מכל רחבי הארץ וזאת לאור תוכניות הלימודים המגוונות המותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיות עסקיות דווקא במסלול האקדמי?

 

הטכנולוגיות העסקיות המשלבות בין טכנולוגיות מחשוב ותקשורת לבין תהליכים עסקיים, מאפשרות לכל ארגון להטמיע תפיסות עסקיות מתקדמות וחדשניות המעניקות לו יתרון בשוק התחרותי. לפיכך, בעולם העסקים הדינמי והתחרותי של ימינו, קיימת דרישה הולכת וגוברת מצד ארגונים וחברות במשק, הן בישראל והן בעולם כולו, לאנשים בעלי ידע ניהולי עם אוריינטציה לתחום הטכנולוגיה.

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית ייחודית ללימודי מנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיות עסקיות (תואר ראשון) המקנה לסטודנט בסיס ידע נרחב ויתרון בעולם העסקי התחרותי. התוכנית מפתחת חשיבה ומיומנות ניהולית תוך העמקה במגוון רחב של נושאים כגון ניהול מסדי נתונים, ניתוח מערכות, פיתוח מערכות תוכנה, תובנה עסקית, כריית נתונים ועוד. התוכנית מותאמת לשינויים התכופים בעולם הטכנולוגיה והעסקים ומעניקה לסטודנטים ידע עדכני וחדשני בתחום.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 3 שנים במהלכן על כל סטודנט לצבור 128 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר הראשון. התוכנית מתמקדת הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי ומורכבת מקורסים מעניינים ומאתגרים: תורת המחירים, כלכלת ישראל, מבוא להתנהגות ארגונית, ניהול משאבי אנוש וקריירה, יסודות השיווק, מימון, חשבונאות ניהולית, כלי פיתוח תוכנה, תקשורת ואבטחת מידע, ניהול צוות ותהליכים קבוצתיים, מסחר אלקטרוני, תורת ההשקעות, בינה עסקית, פיתוח מערכות תוכנה מתקדמות ועוד. כמו כן, במהלך הלימודים כל סטודנט משתתף בסמינר על פי בחירתו המקנה לו מיומנויות יישומיות וניסיון מעשי.

 

בוגרי המסלול לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיות עסקיות יכולים להשתלב בארגונים ובתאגידים רבים בתעשייה ובמשק הישראלי. לבוגרים מוצעים מגוון רב של תפקידים כגון מנהלי מוצר, מנתחי ומעצבי מערכות, משווקים של מערכות טכנולוגיה, מנהלי ידע, אנליסטים, מנהלי פרוייקטים ועוד.

 

הידע התיאורטי הנרחב שצברו הבוגרים בלימודים בד בבד עם מיומנויות מקצועיות שנרכשו, הופכים אותם למועמדים מבוקשים ונחשקים בקרב חברות וארגונים רבים. כמו כן, ההתמחות בטכנולוגיות עסקיות מקנה יתרון משמעותי למועמדים להתקבל לתפקידים בתחום הניהול והטכנולוגיה העסקית. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודים מתקדמים בתחום הניהול במוסדות מוכרים בארץ ובחו"ל.

 

תנאי הקבלה לתואר הראשון

 

תנאי הקבלה למנהל עסקים עם התמחות בטכנולוגיות עסקיות במסלול האקדמי: ממוצע בגרות 90 לפחות, 4 יחידות בגרות באנגלית, 3 יחידות בגרות במתמטיקה וציון פסיכומטרי של 555 ומעלה. מי שבידיו ממוצע של 98 ומעלה בבגרות אינו נדרש לציון פסיכומטרי, אך עליו לעבור מבחן אמי"ר.

 

שכר הלימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למינהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-86,705 עבור 6 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר השני הינה 707 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English