ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > מנהל עסקים > מנע``ס התמחות בשיווק ופרסום - המסלול האקדמי

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום במסלול האקדמי

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

בעידן של תחרות מתמדת, כל ארגון זקוק למנהל שיווק ופרסום לשם השגת יעדיו השונים. המנהל הוא בעל מומחיות רבה בתחום שמאפשרת לו לקדם ולשווק את המוצרים והשירותים השונים שמספק הארגון. תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום מקנה הן ידע ניהולי והן ידע בתחום השיווק והפרסום.

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר.

 

סטודנטים אלו מגיעים למכללה מכל רחבי הארץ וזאת לאור תוכניות הלימודים המגוונות המותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה. כמו כן, במכללה פועלות רשויות הוראה ומחקר הנמצאים בחזית המחקר האקדמי בישראל. צוות המרצים כולל פרופסורים ובעלי תואר דוקטור מן השורה הראשונה, שהינם בעלי ידע תיאורטי רחב וניסיון מעשי בתחומים בהם הם מתמחים.

 

המסלול האקדמי מסייע לסטודנטים בכל תקופת הלימודים, החל משלב הקבלה לתארים השונים וכלה בשלב ההשתלבות בשוק העבודה. המכללה ממוקמת במערב העיר ראשון לציון, בקמפוס חדיש ומטופח המציע לסטודנטים סביבת לימודים נוחה ונעימה.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום דווקא במסלול האקדמי?

 

כיום, ארגונים רבים מתמודדים בשוק תחרותי ודינמי הדורש התאמה לשינויים ולהתפתחויות האחרונות. לפיכך, בעשור האחרון התפתחה דרישה ההולכת וגוברת מצד ארגונים גדולים בתעשייה, הן בישראל והן בעולם כולו, לאנשי מקצוע בעלי הכשרה ניהולית יחד עם הבנה בתחום השיווק והפרסום. המנהל הינו בעל ידע תיאורטי ומעשי בתחום השיווק, יצירתי ובעל חשיבה שיווקית חדשנית התורמת לקידום הארגון בשוק.

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית ייחודית ללימודים לקראת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום שמטרתם להכשיר את הסטודנטים לתפקידי שטח וניהול באוריינטציה שיווקית. תוכנית הלימודים מקנה בסיס ידע תיאורטי נרחב בד בבד עם הענקת כלים יישומיים המאפשרים לסטודנטים להביא לידי ביטוי את הידע השיווקי הנרכש.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני שנתיים במהלכן על הסטודנט לצבור 128 נקודות זכות על מנת שיהיה זכאי לתואר. תוכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של קורסים תיאורטיים ומעשיים המקנים כלים יישומיים בתחום. בין הקורסים ניתן לציין את הבאים: כלכלת ישראל, מתמטיקה למנהלים, סטטיסטיקה, עקרונות בהתנהגות, מבנים ותהליכים בארגון, אתיקה ואחריות חברתית של העסק, מבוא לטכנולוגיות מידע, התנהגות צרכנים, חקר ביצועים, מחקרי שוק, ניהול מוצרים, מיומנות השכנוע וההבעה, שיווק קמעונאי, פרסום ותקשורת שיווקית ועוד.

 

בוגרי התואר הראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום מבוקשים מאוד בשוק העבודה המקומי והבינלאומי. מנהלים רבים בתחום הינם בוגרים של המסלול האקדמי המכללה למינהל, כך שה-networking של בוגרי המסלול מאוד משמעותי. עם סיום התואר יוכלו הבוגרים להשתלב במשרות ניהול מעניינות ומאתגרות המוצעות בשוק העבודה כגון מנהלי פרסום, אנליסטים, יועצים אסטרטגיים, מנהלי מוצר, מנהלי מותג, תקציבאים, אנשי קריאטיב ועוד רבים. אפשרות נוספת ומומלצת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודים מתקדמים לקראת תואר שלישי במגוון תחומים במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם.

 

תנאי הקבלה לתואר הראשון

 

תנאי הקבלה למנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום במסלול האקדמי: ממוצע 90 לפחות בתעודת בגרות, הכוללת -אנגלית ברמה של 4 יחידות לימוד ומתמטיקה ברמה של 3 יחידות לימוד. כמו כן, נדרש ציון של 555 או יותר בבחינה הפסיכומטרית. במידה וממוצע הבגרות שלכם גבוה מ - 97, תוכלו להתקבל ללימודים ללא מעבר של הבחינה הפסיכומטרית, ובלבד שעברתם מבחן אמי"ר.

 

שכר הלימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-86,705 עבור 6 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר השני הינה 707 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 

חוות דעת של סטודנטים: מנע``ס התמחות בשיווק ופרסום - המסלול האקדמי (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 5.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, המסלול האקדמי המכללה למנהל, מנהל עסקים עם התמחות בשיווק, 09/07/2014
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת שיש למי לפנות, יש לנו מנטור לכל כיתה שדואג לנו, ויש לנו כיתת האב-זו כיתה מלאה שתגבורים בכל המקצועות, זה חוסך שיעורים פרטיים. ויש עוד מלא עזרה. רק תבוא ותיקח. לא אוהבת שרוב כיתות הלימוד שלנו זה לא עם שולחנות נורמליים. בעיקר למי ששמאלי, קשה להסתדר בלי שולחן.

על הקמפוס
כל הזמן דואגים לעשות לנו חוויות והפסקות פעילות, שמים מוזיקה בהפסקה, שתיה, אוכל... האווירה מאוד כיפית והסטודנטים מאוד חברותיים. אני מאוד נהנית ללמוד באווירה כזאת

   

פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English