ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > מנהל עסקים > מנע``ס עם התמחות במימון - המסלול האקדמי

לימודי מנהל עסקים התמחות במימון במסלול האקדמי

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

מנהל עסקים הוא תחום לימוד ממדעי החברה העוסק בתורת הניהול של ארגונים וחברות. בין הנושאים הנלמדים בתחום שיווק, מימון, ניהול משאבי אנוש, יזמות עסקית, קבלת החלטות ועוד. תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מיועד לסטודנטים המעוניינים להשתלב בעולם העסקים והפיננסים.

 

קצת על המסלול האקדמי – המכללה למינהל

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר. סטודנטים אלו מגיעים למכללה מכל רחבי הארץ וזאת לאור תוכניות הלימודים המגוונות המותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון דווקא במסלול האקדמי?

 

בעולם העסקים של ימינו, קיימת דרישה הולכת וגוברת מצד ארגונים וחברות במשק, הן בישראל והן בעולם כולו, לאנשים בעלי ידע ניהולי עם אוריינטציה לתחום המימון. המסלול האקדמי מציע תוכנית לימודים ייחודית לקראת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון שמטרתה להכשיר בוגרים בכל תחומי הניהול בארגון בעלי ידע מקיף בניהול פיננסי ומימון.

 

התוכנית מפתחת חשיבה ומיומנות ניהולית תוך התמקדות בתהליכים פיננסיים ובחשיבה מימונית הנדרשת להתנהלות בעולם העסקים התחרותי. המסלול האקדמי הינו המוסד היחיד בישראל המציע שילוב של לימודי מימון עם טכנולוגיות עסקיות.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 3 שנים במהלכן על כל סטודנט לצבור 128 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר. התוכנית מתמקדת הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי ומורכבת מקורסים מעניינים ומאתגרים: מתמטיקה למנהלים, אנגלית עסקית, חקר ביצועים, תורת המחירים, כלכלת ישראל, מבוא להתנהגות ארגונית, יסודות השיווק, מימון, חשבונאות ניהולית, משחק עסקים, יזמות, דיני ניירות ערך, מכשירים פיננסיים, מבוא לטכנולוגיות מידע, שיטת המס בישראל ועוד.

 

בוגרי המסלול לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון יכולים להשתלב בארגונים ובתאגידים רבים בתעשייה ובמשק הישראלי. לבוגרים מוצעים מגוון רב של תפקידים כגון יועצי השקעות, מנהלי סיכונים בבתי השקעות, אנליסטים, מנהלי השקעות ועוד.

 

הידע התיאורטי הנרחב שצברו הבוגרים בלימודים בד בבד עם מיומנויות מקצועיות שנרכשו, הופכים אותם למועמדים מבוקשים ונחשקים בקרב חברות וארגונים רבים. כמו כן, ההתמחות המשלבת מימון עם טכנולוגיות עסקיות מקנה יתרון משמעותי למועמדים להתקבל לתפקידים בתחום הניהול הכספי, הניהול התמחירי והניהול המימוני. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודים מתקדמים בתחום הניהול במוסדות מוכרים בארץ ובחו"ל.

 

תנאי הקבלה לתואר הראשון

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון במסלול האקדמי: ממוצע של 90 לפחות בתעודת בגרות מלאה, ובה ציון עובר באנגלית ברמה של 4 יחידות לימוד וציון עובר במתמטיקה ברמת 3 יחידות. כמו כן, דרוש ציון של 555 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. במידה וממוצע הבגרות הוא מעל 97, לא תידרשו לפסיכומטרי, אך עליכם יהיה לעבור מבחן אמי"ר.

 

 

שכר הלימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-86,705 עבור 6 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר השני הינה 707 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English