ללמוד במכללה האקדמית גליל מערבי
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר

לימודי תעודה במכללה האקדמית גליל מערבי

שירות אישי - המכללה האקדמית גליל מערבי

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

 

לימודי חוץ במכללה האקדמית גליל מערבי

 

לא מפסיקים להתפתח

 

היחידה ללימודי החוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי בעכו מציעה קורסים מקצועיים לבוגרי תיכון ולחיילים משוחררים, תכניות העשרה לקהל הרחב, מסלולים להסבת אקדמאים ולימודים בבית ספר למצוינות. מנהלת היחידה היא בעלת ניסיון של יותר מעשר שנים בפיתוח הדרכה ברשת מכללות ארצית. ניסיון זה עומד לרשותה בשעה שהיא עמלה על מנת להבטיח, שבתכניות המוצעות ביחידה יהיה ניתן להתמקצע ממש בתחומים הנלמדים גם במסגרת האקדמית של המכללה. תלמידי התואר הראשון במכללה מוזמנים להשתתף גם בתכניות ההכשרה המקצועיות, במסגרת מה שמכונה במכללה – "תואר פלוס".

 

היחידה מורכבת מכמה מרכזים, ואלה הם:

 

המרכז לקורסים והשתלמויות

 

במרכז זה ניתן ללמוד מקצוע ולקבל תעודה במבחר תחומים, כגון – מחשבים, ניהול, חשבונאות, מזכירות, עיצוב וביטחון. כמו כן, מוצעים השתלמויות ומסלולי פיתוח מקצועי לעובדים במקצועות המשפטים, הסביבה, הכלכלה ומנהל העסקים. בנוסף, קיימות תכניות יישומיות בתחומים: ניהול משאבי אנוש, מנהל עסקים, פרופילאות ושימור.

 

המרכז ללימודי רפואה משלימה

 

במרכז ללימודי רפואה משלימה מעניקים לתלמידים כלים להתמודד עם השגרה הלוחצת באמצעות הבנת הקשר העמוק בין הגוף והנפש ועל ידי לימוד של שיטות להשגת איזון מחודש ולשמירה עליו. הסטודנטים במסלולים השונים עוברים תהליך אישי של התפתחות וגילוי כוחות מרפא פנימיים, ולומדים כיצד לתפעל כוחות אלה באופן יומיומי. בשלבי הלימוד המתקדמים זוכים הסטודנטים להעניק טיפול בקליניקת המתמחים הקיימת במכללה, בליווי אישי של מנהל המרכז. הטיפולים מוגשים לציבור הרחב במחיר סמלי.

 

מסלולי הרפואה המשלימה המוצעים במרכז של המכללה האקדמית גליל מערבי כוללים הכשרות לאנשים המעוניינים ללמוד מקצוע חדש, והשתלמויות למטפלים. ביניהם ניתן למנות קורסים בשיטות כגון: צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, קינסיולוגיה, תרפיה באמנות, ביו אנרגיה, דמיון מודרך, מדיטיציה ועוד.במרכז נלמדים גם קורסים מיוחדים במינם, כגון אלה: מסלול תלת שנתי להכשרת יועצים ביוגרפיים, תכנית לפסיכותרפיה אנתרופוסופית, קורס מטפלים בשיטת IPEC, השתלמות בפיענוח בדיקות רפואיות ועוד.

 

המרכז להכשרה טיפולית בהתנהגויות

 

מטרתו של מרכז זה היא לאפשר לאנשי מקצוע מתחומי הטיפול, החינוך והרווחה להתפתח במסלולי הכשרה, שלתוכם יוכלו להביא גם את הניסיון האישי שצברו בעבודה עם מגוון אוכלוסיות. במרכז מוצעות תכניות התמקצעות לעבודה עם ילדים, בני נוער, בני מיעוטים, מכורים לאלכוהול ולסמים, עבריינים וקבוצות הנתונות בקונפליקט. נוכל לציין כמה קורסים ייחודיים, כמו – קורס צדק מאחה, קורס לטיפול בבעיות התמכרות במגזר הערבי, קורס מדריכי 12 הצעדים, קורס להנחיית קבוצות ילדים ונוער בסיכון ועוד.

 

המרכז ללימודי עיצוב ואמנות

 

זהו אחד המרכזים הוותיקים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי. במסגרתו מוצעת תכנית מודולארית ללימוד מקצועות הגרפיקה, האורכת שנתיים, וכוללת התמחות בשני תחומים עדכניים – עיצוב אינטראקטיב לאינטרנט ועיצוב אריזות ונייר. בנוסף, קיימת תכנית לעיצוב פנים עם דגש מיוחד על פתרונות ידידותיים לסביבה ולאדם. קורסים נוספים במרכז עוסקים בתחומי הצילום, העריכה, הכתיבה, הרישום והתוכנות הגרפיות.

 

התכנית להכשרת גרפולוגים מוסמכים

 

תכנית הגרפולוגיה מנוהלת על ידי אחת מנשות המקצוע המובילות בישראל, הנותנת חוות דעת לשופטים, לארגונים בתהליך גיוס עובדים, לקיבוצים בתהליכי קליטה של תושבים חדשים ועוד. בידיה גם תואר שני במדעי הרפואה מן הטכניון, והיא חברה באגודה לגרפולוגיה מדעית. התכנית אורכת שנתיים וכוללת לימודים עיוניים, תרגול והכנה לבחינות האגודה לקבלת הסמכה.

 

 

 עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי: 

המכללה האקדמית גליל מערבי


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English