לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > לימודי ערב

לימודי ערב - תואר ראשון


רצית ללמוד תוך כדי עבודה במשרה מלאה? אפשר ללמוד בשעות הערב? – כן!

 

בישראל ישנם מוסדות לימוד שמציעים לך ללמוד לתואר ראשון ולתואר הנדסאי בשעות הערב. הגעת למאגר מידע המכיל את כל הפרטים לגבי אפשרויות הלימוד בערב בשלל מקצועות ובמוסדות אקדמיים שונים.

 

רצית מידע נוסף ולא מצאת אותו בכתבות התוכן שלנו? – באפשרותך להשאיר לנו הודעה כאן באתר. נציגי השירות האישי שלנו ירימו לך טלפון בהקדם וייתנו לך ייעוץ והכוונה.

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

 

מה יש לנו לספר על לימודי ערב לתואר ראשון?


המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
  

עוד מסלולים ומידע על לימודי ערב - תואר ראשון


לימודי ערב - משפטים
לימודי ערב - מדעי המחשב
לימודי ערב - מנהל עסקים

לימודי ערב - פסיכולוגיה
לימודי ערב - מדעי ההתנהגות
לימודי ערב - כלכלה

לימודי ערב - הנדסה
לימודי ערב - חשבונאות
לימודי ערב - תקשורת

לימודי ערב - תיירות
לימודי בגרות בערב
לימודי ערב- פסיכומטרי

לימודי תעודה בערב
תואר הנדסאי - לימודי ערב
לימודי ערב - תואר שני

לימודי ערב - הנדסת חשמל
לימודי ערב - הנדסת תוכנה
לימודי ערב - הנדסת מכונות

לימודי ערב - חינוך
לימודי ערב - עיצוב פנים
לימודי ערב - קולנוע
כל המסלולים


לימודי ערב - תואר ראשון בערב

 

התהליכים הגלובאליים, כניסת הטכנולוגיה וההיצע הגדול של עובדים בכל המקצועות, הביאו לכך שמשק העבודה בארץ עבר תהליך אקדמיזציה רחב היקף. ארגונים רבים מציבים כיום רף גבוה לקבלה ומבקשים לקלוט לשורותיהם עובדים אקדמאים בתחומים שונים. בכדי לתת מענה לצורך זה נפתחו בארץ מכללות אקדמיות רבות ומסלולי לימוד בתחומים אקדמיים רבים.

 

הלימודים לתואר אקדמי דורשים השקעה רבה מצד הסטודנטים כיוון שמרבית מסלולי הלימוד לתואר מתקיימים בשעות היום ומתפרסים על פני 3 עד 4 שנים. מתכונת זו מקשה על הסטודנטים לשלב עבודה במקביל ללימודים ולכן רבים בוחרים להרשם למוסדות הלימוד אשר מציעים מסלולי לימוד לתואר ראשון במתכונת ערב.

 

לימודים במסלול ערב

 

לימודי תואר ראשון במסגרת לימודי ערב מתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים והערב ולעיתים גם בימי שישי. מתכונת לימודים זו מאפשרת גמישות רבה ויכולת להשתלב בלימודים אקדמיים במקביל לקיום הקריירה. השגת התואר בסיום המסלול יסייע לבוגרים להגשים את יעדיהם, לשפר את תנאי ההעסקה והשכר, להגדיל את סיכויי הקידום, לבצע הסבה מקצועית ולהשתלב בתחום מקצועי אחר.

 

תכניות הלימוד במתכונת ערב אינן נבדלות מן התכניות הנלמדות בשעות היום, אלא שהן יכולות לארוך תקופה ממושכת יותר ביחס למסלולים רגילים. כך, ייתכן שתקופת הלימודים תתארך בסמסטר אחד או בשני סמסטרים.

 

 

קהל היעד

 

לימודי ערב לתואר ראשון מיועדים בעיקר לאנשים העובדים במשרה מלאה וכן לאוכלוסיות נוספות שלא יכולות ללמוד מסיבות שונות במהלך היום כמו חיילים, אמהות ותלמידי תיכון.

 

באפשרותכם לקרוא על מסלולי ערב בחלוקה לפי אזורים בארץ:

 

 

 

לימודי ערב משפטים

 

בישראל ניתן ללמוד כיום משפטים באוניברסיטאות רבות וגם בלא מעט מכללות, כאשר ברובן המכריע יש אפשרות ללמוד גם במסגרת של לימודי ערב.

 

ההבדל היחיד היא ריכוז הלימודים בשעות הנוחות לאנשים עובדים, בדרך כלל בשעות אחר הצהריים והערב ובימי שישי. לימודי ערב במשפטים אינם שונים מלימודי היום ומקנים לסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי אודות חקיקה ופסיקה, מושגים מעולם המשפט, שיטות משפטיות שונות ועוד. קראו בהרחבה על תואר במשפטים לימודי ערב

 

מדעי המחשב - לימודי ערב

 

לימודים בתחום מדעי המחשב הם מבוקשים מאוד בישראל. הם פותחים בפני הבוגרים אפשרויות עבודה רבות בעולם ההייטק, בחברות סטראט אפ ועוד.

 

לימודי מדעי המחשב מתקיימים גם בשעות אחר הצהריים והערב בכדי לאפשר גם לאנשים העובדים לרכוש השכלה בתחום. הלימודים מתאפשרים במספר התמחויות בתחום החומרה, התוכנה, התקשורת והמידע. . קראו בהרחבה על לימודי ערב מדעי המחשב

 

לימודי ערב - תואר במנהל עסקים

 

סטודנטים רבים השואפים לבנות לעצמם קריירה בעולם העיסקי אך אינם יכולים מטעמים שונים ללמוד במהלך שעות היום, יכולים להירשם ללימודי ערב במנהל עסקים במכללות השונות ברחבי הארץ.

 

לימודי מנהל עסקים נמשכים בדרך כלל כשלוש שנים (6 סמסטרים), אך במסגרת של לימודי ערב הם יכולים להמשך זמן רב יותר. בין התחומים הנלמדים במסלולים השונים - כלכלה, מתמטיקה, סטטיסטיקה, התנהגות ארגונית, חשבונאות, שיווק ועוד. קראו בהרחבה על מנהל עסקים לימודי ערב
 

תואר בפסיכולוגיה - לימודי ערב

 

מקצוע הפסיכולוגיה הפך בעשור האחרון לאחד מהמקצועות היוקרתיים ביותר בעולם האקדמי. מסלול הלימודים הוא ארוך ומי שמעוניין לעסוק בתחום כפסיכולוג קליני נדרש להשלים לימודים לתואר שני ותקופת התמחות.

 

ברוב האוניברסיטאות והמכללות מתקיימים הלימודים בתחום הפסיכולוגיה בשעות הבוקר (לימודי יום), אך ישנם גם כמה מכללות שפתחו מסלולי ערב עבור אנשים עובדים. קראו בהרחבה על פסיכולוגיה לימודי ערב

 

קורס פסיכומטרי בערב

 

החשיבות של המבחן הפסיכומטרי ידועה לכולנו. זהו מבחן שלמעשה קובע במידה רבה את עתידנו האקדמי מכיוון שכמעט בכל אוניברסיטה או מכללה, על מנת להירשם ללימודים (ובמיוחד לחוגים המבוקשים), יש צורך בהצגת הציון הפסיכומטרי.

 

קורס ההכנה לבחינת הפסיכומטרי מתקיים בשעות הבוקר והצהריים, אך הרוב המכריע של הקורסים מתקיים בשעות אחר הצהריים והערב. קראו בהרחבה על קורס פסיכומטרי בערב

 

לימודי ערב מדעי ההתנהגות 

 

הלימודים במדעי ההתנהגות כוללים תחומי לימוד רבים ומרתקים מעולם הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה, האנתרופולוגיה, הניהול, התקשורת ועוד.

 

מוסדות הלימוד מציעים גם לימודי ערב בתחום מדעי ההתנהגות, המיועד לאנשים העובדים במשרות מלאות כמו גם לחיילים, לאמהות ולתלמידי תיכון . על לימודי ערב מדעי ההתנהגות

 

תואר בכלכלה - לימודי ערב

 

תואר בכלכלה הוא מבוקש מאוד מכיוון שבחברות רבות ובארגונים רבים מועסקים כלכלנים אשר מתווים את המדיניות הכלכלית של החברה או הארגון. גם במגזר הציבורי יש צורך בכלכלנים, במיוחד במשרד האוצר.

 

לימודי ערב בתחום הכלכלה מיועדים בראש ובראשונה לאנשים המתעניינים בתחום זה ואף רוצים לעסוק בו, אך אינם יכולים ללמוד במהלך היום. קראו בהרחבה על לימודי ערב כלכלה.

 

לימודי הנדסה בערב

 

לימודי הנדסה אפשריים בתחומים רבים ובהם: הנדסת בניין, אלקטרוניקה, מחשבים, מזון, כימיה, מכונות ותעשייה וניהול.

 

מוסדות הלימוד מציעים מסלולי לימוד בהנדסה במתכונת ערב מסלולים אלה נערכים לרוב בשעות אחר הצהריים והערב ו זהים בתכנים שלהם למסלולי היום. קראו בהרחבה על לימודי הנדסה ערב.

 

לימודי ערב בחשבונאות

 

רואי חשבון הם בין אנשי המקצוע המשפיעים ביותר על החברה והכלכלה בישראל. בכל חברה, ארגון, משרד ממשלתי או עמותה יש רואי חשבון, אשר יש להם תפקיד חשוב מאוד בשמירה על האיזון הכלכלי והחשבונאי של הארגון.

 

רבים מהסטודנטים מעדיפים ללמוד במסגרת של לימודי ערב על מנת שיכולו לשלב עבודה ולימודים כבר במהלך התואר הראשון. קראו בהרחבה על לימודי ערב חשבונאות.

 

תיירות - לימודי ערב

 

מסלולי הערב השונים מתאימים מאוד לאוכלוסיות שאין באפשרותם ללמוד בשעות היום והם יכולים ליהנות מכל הקורסים המרתקים הנלמדים גם במסלולי היום. קראו בהרחבה על לימודי ערב תיירות

 

תואר בתקשורת - לימודי ערב

 

אין כל ספק שתחום התקשורת התפתח מאוד בשנים האחרונות וזאת מסיבות רבות ומגוונות. האינטרנט נכנס לחיינו בסערה ושינה את עולם התקשורת, שכלולים טכנולוגיים נוספים שינו את התמונה ומעמד העיתונות המודפסת נמצא בירידה מזה שנים. כל אלה הביאו עמם לגל חדש של צעירים המעוניינים להשתלב בתחום המרתק הזה.

 

המסלול של לימודי תקשורת בערב כולל את מרבית הקורסים של לימודי היום ועם סיום הלימודים מקבלים הבוגרים והבוגרות תואר ראשון בתקשורת לכל דבר. קראו בהרחבה על לימודי ערב תקשורת

 

מוסדות הלימוד

 

מסלולי הלימוד לתואר ראשון במתכונת ערב מוצעים במספר רב של מוסדות לימוד ברחבי הארץ וביניהם: המכללה האקדמית צפת, המרכז האקדמי רופין, המכללת האקדמית נתניה, אוניברסיטת אריאל בשומרון, הקרייה האקדמית אונו, מכללת סמי שמעון, מרכז אקדמי פרס, מכללת שערי מדע ומשפט, שנקר- בית הספר הגבוה להנדסה ועוד.

 שירות אישי חינם - איתור לימודים והכוונה אישית בתחום לימודי ערב

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי ערב
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד לימודי ערבהמסלול האקדמי המכללה למנהל
האקדמית נתניה

המכללה האקדמית אחוה
המכללה האקדמית כנרת

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
המרכז האקדמי כרמל

מכללת הדסה ירושלים
לימודי חוץ - קמרה אובסקורה

המכללה האזורית צפת - לימודי ערב
מכללת נצרת עילית יזרעאל

אוניברסיטת אריאל
בית ספר תדמור

מכללת מעוף
מכללת תהילה אונורי קולג'

אורט קריית ביאליק
מכללת מישלב

מכון קווים - לימודי עיצוב ואדריכלות
מכון אבני לאומנות ועיצוב

מכללת המינהל הטכני
המרכז הישראלי לניהול

סטודיו 6B
מכללה טכנולוגית באר שבע

מנשר - לימודי אמנות
מכללת ביטוי לאמנות ולעיצוב

מכללת אחוה - לימודי תעודה
המרכז להשתלמויות בר אילן

בית ספר חשיפה
מכללת אורט הרמלין

המכללה המשותפת
המכללה להישגים
כל מוסדות הלימוד - לימודי ערב


חוות דעת של סטודנטים: לימודי ערב (27 חוות דעת)
התקבלו 27 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
מזל,הקריה האקדמית אונו, משפטים לימודי ערב - הקריה האקדמית אונו, 07/08/2017
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
כמו בכל מוסד לימודים יש יתרונות וחסרונות. היתרונות הבולטים של הקריה האקדמית הם המרצים, מיקום המכללה.

על הקמפוס
הקריה האקדמית מתאימה לאנשים עובדים שמעוניינים ללמוד לימודי ערב במקצועות המשפטים (כמעט ולא קיים במוסדות אחרים), מאפשרת שילוב של תחומי עניין נוספים. תנאי לימודים נוחים.
לאה הלנה,הקריה האקדמית אונו, משפטים לימודי ערב - הקריה האקדמית אונו, 05/08/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
המרצים מעבירים את החומר בצורה מדהימה, האווירה מושלמת, והמכללה מאוד יפה.

על הקמפוס
הקמפוס מדהים, אגודת הסטודנטים תומכת, המרצים אוהבים את מה שהם עושים, ולכן החומר מאוד נקלט. היחס אישי מאוד והמדשאות מאוד נוחות.
שאלות הגולשים על לימודי ערב

 לימודי פסיכותרפיה בשעות הערב02/07/2017 17:08:27    (122 צפיות)
 תואר ראשון ממונה בטיחות במסלול ערב02/07/2017 08:57:28    (128 צפיות)
 תואר רב תחומי אחרי גיל 4026/06/2017 15:00:03    (232 צפיות)
 מדעי המדינה ומזרח תיכון במסלול לאנשי צבא14/06/2017 09:23:08    (132 צפיות)
 לימודי קינסיולוגיה בחיפה והסביבה 05/06/2017 13:32:40    (117 צפיות)
 לימודי מזרחנות (ערבית ותולדות האיסלאם) - קבלה בגיל 5029/05/2017 17:19:41    (157 צפיות)
 קורס תומכת לידה - מתי נפתח?27/05/2017 23:34:16    (143 צפיות)
 רישום לבלשנות שמית בתל אביב - האם לומדים ערבית מדוברת?23/05/2017 18:22:10    (186 צפיות)
 לימודי שיווק במסלול ערב באזור ראש העין16/05/2017 10:05:51    (177 צפיות)
 ללמוד שפה וספרות ערבית ללא פסיכומטרי 30/04/2017 14:32:56    (132 צפיות)

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי ערב?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
כמה קפה אתה שותה ביום?
המון, צריך להישאר בפוקוס
תלוי עד כמה הלימודים ארוכים
אני שותה רק אחד וזה מחזיק אותי
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודים בגיל 18 עם או בלי בגרויות (לפני 1 ימים, 13 שעות, 29 דקות)
לימודים ללא בגרות מלאה (לפני 1 ימים, 14 שעות, 17 דקות)
קורס תועמלנות רפואית (לפני 1 ימים, 18 שעות, 18 דקות)
לימודים בגיל 35 - מה האפשרויות? (לפני 2 ימים, 4 שעות, 44 דקות)
תואר שני בתכנון ערים ואזורים (לפני 3 ימים, 7 שעות, 13 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?


מחשבון תנאי קבלה: תתקבל או לא?!
אני רוצה ללמוד
ממוצע בגרות
ציון פסיכומטרי
תחום לימודים 

* המידע המוצג כאן אינו מחייב. ליתר ביטחון, יש לבדוק את סיכויי הקבלה מול מוסדות הלימוד עצמם.


בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD