ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > לימודי ערב > לימודי ערב מדעי ההתנהגות - המסלול האקדמי

תואר מדעי ההתנהגות בלימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר מדעי ההתנהגות בלימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר.

 

מדוע ללמוד תואר במדעי ההתנהגות במסלול לימודי ערב דווקא במסלול האקדמי?

 

מדעי ההתנהגות הינו תחום במדעי החברה, המשלב לימודים תיאורטיים ומעשיים בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. תחום זה מאפשר הבנה מעמיקה של החיים האנושיים תוך התבוננות ושילוב בין זוויות ראיה שונות של המציאות. שילוב תחום זה עם התמחות בניהול ומשאבי אנוש מקנה יתרון יחסי למגוון תפקידים ומשימות בארגונים וחברות השונות ומכין את הסטודנטים לעולם העבודה הדינמי והמודרני.

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית לימודים ייחודית לקראת לימודי מדעי ההתנהגות בשעות הערב ומאפשרת לשלב לימודים לתואר ראשון בד בבד עם עבודה במשרה מלאה. הלימודים בתוכנית זו מתפרסים על פני 9 סמסטרים, 3 סמסטרים בכל שנה, החל מהשעה 16:00 ובימי שישי.

 

 

במסגרת תוכנית הלימודים משלבים הסטודנטים גם חטיבה בניהול ומשאבי אנוש. התוכנית כוללת קורסים תיאורטיים ומעשיים מעניינים ומגוונים כגון שיווק, מיקרו ומקרו, התנהגות ארגונית, משא ומתן עסקי, יחסי עבודה, יסודות ביולוגיים של ההתנהגות, התנהגות צרכנים, מדיניות חברתית, תהליכים קונטיביים, קבלת החלטות, דיני עבודה, מיומנויות בין אישיות, ייעוץ והשמה ועוד.

 

עם סיום התואר הראשון, נפתחים בפני בוגרי המסלול אפשרויות תעסוקה מגוונות במשק הישראלי כגון פיתוח הדרכה, ניהול צוותי משימה, גיוס והשמה ועוד. התואר מעניק יתרון למועמדים לתפקידי ניהול משאבי אנוש בחברות ובארגונים השונים ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות והאישיות של כל בוגר.

 

כמו כן, הניסיון שצוברים הבוגרים בתחום זה מאפשר להם להמשיך ללימודים מתקדמים בתחומי הניהול ומדעי ההתנהגות במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם.

 

תנאי הקבלה

 

אפשרות א':

 

בעלי ציון משוקלל של 85 ומעלה (ממוצע ציוני הבגרות בשילוב עם ציון הבחינה הפסיכומטרית).

 

אפשרות ב':

 

זכאות לתעודת בגרות וציון 550 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית.

 

אפשרות ג':

 

ממוצע משוקלל של ציוני הבגרות מציון 87 ומעלה ללא בחינה פסיכומטרית.

 

בכל מסלולי הרישום נדרש ציון של 85 לפחות בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית/אמיר"ם או ציון של 185 לפחות במבחן אמי"ר או לחילופין, ציון הבגרות באנגלית לא יפחת מ-60 ברמה של 4 יחידות לימוד. בנוסף, קיימת אפשרות של קבלה אוטומטית לבעלי תואר ראשון (מהארץ או מחו"ל), המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה.

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-76,016 ש"ח עבור 9 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר הראשון הינה 584 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד.
 עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English